Autor Zpráva
ondrej012
Profil
tak co vy na to?..Je to trošku detinské kôli farrbám ale naschvál..čo tam mám zmeniť?to to je:-(
kletely
Profil
ondrej012
To písmo je trochu nečiatelné. Moc sa mi to nepáči.
Nox
Profil
Nepěkné barvy, zubaté, příliš druhů písma, těžko čitelné, fotografie rozmazaná atd., ....tak cca 10let nazpět

Předpokládám, že je to reakce na...
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=7 4972

...takže s něčím takovým bych ještě počkal, tento výtvor ani částečně nedosahuje kvality
zmíněných stránek, ani k nim vůbec nepasuje, díval ses aspoň, jak ty stránky vypadají?

Snad to příště bude lepší
ondrej012
Profil
teraz?
ondrej012
Profil
Nepěkné barvy, zubaté, příliš druhů písma, těžko čitelné, fotografie rozmazaná atd., ....tak cca 10let nazpět

Předpokládám, že je to reakce na...
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=26&topic=7 4972

...takže s něčím takovým bych ještě počkal, tento výtvor ani částečně nedosahuje kvality
zmíněných stránek, ani k nim vůbec nepasuje, díval ses aspoň, jak ty stránky vypadají?

Snad to příště bude lepší

je to pokus!..Ešte to doopravujem podľa Vašich komentárov a uvidím
vertigo4
Profil
ondrej012
ani teraz... s tímhle bys jim tak pomohl ke krachu...
ondrej012
Profil
a teraz?
Nox
Profil
To jsou tak mikroskopické změny, že ani nevím, co jsi vlastně změnil....opravdu to chce udělat znovu od začátku
ondrej012
Profil
dobre ale ja nechcem aby ste ma kritizovali ale aby ste mi poradili aby sa mi "toto" už nestalo
Millos
Profil
malicke zmeny ale k lepsiemu, men to dalej
Nox
Profil
Millos
Určitě ne, to chce celé předělat

ondrej012
Za základ ber kvalitnější fotografie, pro úptavy můžeš použít cgtextures.com...a jinak to taky chce cit, no...
koukni se třeba na původní stránku, kam měl banner přijít, rozhodně si nemůžeš nevšimnout rozdílů
TSD
Profil
- nekvalitní fotka
- nevhodná písma
- spousta druhů písma
- nevhodné barvy (červená na modré)

všechno vylejt. sorry

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0