Autor Zpráva
yFang
Profil
Teď jsem měl docela čas, tak jsem si zkusil udělat takový design. Co si o tom myslíte?
http://www.yellowfang.wz.cz/projekty/freeze.png
katulienka
Profil *
na moj vkus az moc tej modrej. osobne tuto modru nepouzivam skoro vobec
neviem, ale je to dost jednoduchy dizajn...
oogi
Profil
Jednotlivé odstíny modré k sobě nepasují úplně ideálně, chtělo by to nakombinovat více typů vloček a lépe je rozmístit - ty trojúhelníky vedle hlavičky nevypadají nejlíp. V hlavičce v pravé části je prázdné místo, chtělo by ho zaplnit.
V nadpisech bych možná doporučil jiný řez písma.
Celkově je to průměrné - chybí detaily, ale je to přehledné, což se musí ocenit.
Millos
Profil
detajly chybaju naozaj, a tiez sa mi nepacia tie trojuholniky, inak vidno ze su tie vlocky troju deformovane a vadi mi to trosku...
Ale farby sa mi celkom pacia, ja mam rad modru.
Chce to viac sa pohrat s hlavickou
yFang
Profil
Co tohle, je to o trochu lepší?
http://www.yellowfang.wz.cz/projekty/freeze2.png
oogi
Profil
yFang
To druhé nefunguje...
yFang
Profil
oogi
Funguje. Ale je pravda, že na webu zdarma se mi občas zobrazí jen bílá stránka. Pokud se ti to stalo - F5.
Al-Kaida
Profil *
Jj, je to jednoduché. Hlavička je dost prázdná.
Millos
Profil
je to lepsie trochu ale tie cencule su velmi neprirodzene, nikdy vdaka gravitacii neuvidis cencul inak ako kolmo k zemy
oogi
Profil
yFang
Tak to druhé je o něco lepší, ale ty vločky nejsou o moc lépe rozmístěné - udělal bych je od hlavičky až k levému a pravému okraji, aby to tvořilo takový obdélník.
Hlavička je již sice zaplněná, ale vypadá strašně chaoticky, chtělo by to nějaký větší promakanější vektorový obrázek.
Zjemni tu fialovou.
yFang
Profil
oogi
Tak ty vločky zkusím rozmístit ještě nějak jinak. Na promakanější vektorový obrázek potřebuju nápad, takže uvidim, jestli nějaký přijde. :-).
Zjemni tu fialovou.
Jakože zesvětlit?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0