Autor Zpráva
Sattero
Profil
Prosím ohodnoťte můj výtvor: (zde)

Design sem pachtil v noci a kód před malou chvilkou... Nadpisy a více textu kamarád nechtěl a jelikož chtěl něco extravagantního, snažil sem se mu vyjít vstříc. Podmínka byla statická prezentace na jednu stránku. Jsem nováček, takže nečekejte zázraky :)

(obsahuje index.html, style.css, robots.txt a jistěže obrázky)
kletely
Profil
Sattero

1) mrnavý text (nečitatelný)
2) validátor
3) keď vypnem obrázky text a všetko zmizne
4) Tabulkový layout
5) graficky je to zvládnuté
Sattero
Profil
1) Nastavené je na 12 a u mě i onoho kamaráda čitelné a to máme rozdílné obrazovky (úhlopříčka a rozlišení)
/*ad: Zkoušeli jsme to teď na Linuxu (Fedora s DeJaVu a Ubuntu s Sans - prohlížeče Firefox 3 b5 a Firefox 2 a Konqueror) i Windows (Firefox 3 b5 a Firefox 2, IE7, Opera) a všude OK... No nevím, zkus to trochu rozepsat...*/
2) Začátečník, moc nechápu :)
3) Alt. popisky doplním dnes večer (dobrá připomínka, úplně sem na to zapomněl)
4) Chtěl sem udělat layout v CSS, ale nemám s tím zkušenosti a hlavně by se tvorba protáhla déle, což nešlo (kamarád mermomocí musel mít web hotov dnes...), ale do další tvorby se pokusím o CSS layout ;)
5) Děkuji

Budu rád za další připomínky :)
kletely
Profil
1) Nastavené je na 12
Skús ho troch zväčšiť.
2) Začátečník, moc nechápu :)
http://validator.w3.org
alebo
http://validator.webylon.info
Nox
Profil
1) Tlačíka "Blog" a podobné nezobrazuje se cursor:pointer (min. v Opeře)
2) Změnit font písma na bezpatkový, přidal bych možná text-indent
3) podstatně bych zesvětlil šedé pozadí textu, okraj bych nechal (nebo zesvětlil jen málo)
4) www.lukasmach.cz vpravo je téměr neviditelné, min. bych tam nedával ten bevel nebo gradient nebo přes co to je dělaný
5) Na obrázky v hlavičce by se mohlo klikat (lightbox nebo něco)
6) Ikonka v kontaktu ne tak zubatá

Celkově se mi to ale poměrně líbí, je to zajímavé
Jméno
Profil
Použil bych trochu "kulatější" font.
Měsíček
Profil
Docela dobré :) .. (co se táče dojmu s kvalitou je to trochu horší)
Sattero
Profil
Tak projel sem to ve validátoru a zatím to upravuji u sebe: http://mach.war-zone.cz/index2.html . Mám tam ještě 1 chybu a 4 upozornění, týkající se oné chyby. Ty upozornění se týkají změny obrázku "Blog" a "Galerie" po najetí kurzoru. Chyba zase použitého tagu "<td colspan="2" background="images/10-j.jpg">", to hodím pak do CSS.

Nox:
1) To je divné, mě ano, ale to pořeším spolu s tou poslední chybkou - souvisí.
2) Font, nevím, možná změním na jiný, ale už jsem tak zblblý z toho všeho, že mi vše připadá stejné :)
3) To záleží na oku pozorovatele, mě se to tak docela líbí a jemu taky, ponechám jak to je...
4) Viditelné, nevidím, že by bylo neviditelné... Možná tomu oddělám "přeliv" pro lepší čitelnost...
5) To jsem chtěl udělat, ale Mach nechtěl a to ani jednoduché odkazy na obrázky bez frame (lightbox atd.)
6) Ikonku vyměním dnes večer, taky mi začíná vadit kostrbatost, ale hlavně styl chci trochu jiný

Jméno:
Jo jo, jen jak rozeznám Dejavu od Times New Roman ;)
Nox
Profil
Sattero
1) Stačí jim dát cursor: pointer
2) Hlavně nepatkový - Tahoma, Verdana, Arial...
3) Aspoň zkus jak to bude vypadat;)
6) Styl bych nechal, líbí se mi
Sattero
Profil
http://mach.war-zone.cz/

- Opravena většina chyb
- Noxi prosimtě zkus teď u tlačítka galerie nebo blogu, jestli se ti zobrazuje kurzor... jinak sem to udělal špatně, moc jsem nepochopil jak (mám dojem, že mi to za chvíli dojde)...
- Změnil sem písmo
- Zesvětlil sem ty boxy, vypadá to trochu líp (měls pravdu ;) )
- Ikonku mailu sem změnil, tamtu sem vzal z jednoho hodně zkomprimovaného .jpg a úprava by mě stála nervy a to obvzlášť pro .gif formát. Nahodil sem .png, doufám, že to u jednoho obrázku nevadí ;)
- Obrázky z koláže mají odkaz na původní obrázky, ale po rozhovoru s Machem jsem nedal Lightbox, nechtěl :)
- No takže, ta chybka zůstává a ty 4 upozornění taky, ale jsem línej to upravit... Možná se na to vrhnu zejtra...
Nox
Profil
Písmo se mi líbí, ikonka kontaktu taky

Tlačítka pořád stejné, ale nedal jsi jim tu CSS vlastnost cursor: pointer, ten by měl pomoct, tak to zkus
Millos
Profil
pekne
rkomoras
Profil
Graficky je to moc pěkné...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0