Autor Zpráva
ondrej012
Profil
aký máte názor na toto? mám tam e)šte zopár chýb ktoré sa snažím upraviť ale dal som to tu aby som mohol upraviť naraz aj za pomoci vašich komentárov..diky za každu odpoveď a nebuďte moc kruty
Matty
Profil
ondrej012
Jakmile mi někdo začíná nabízet webdesing nebo dokonce webdesig, cítím v tom něco nekalého.
vydrus
Profil
1) hlavička se opakuje
2)nedoporučuji používat tak font, je nesémantický
3)poté bych smrskl to menu, je moc široký


Jinak to vcelku ujde. Tady jsou výsledky Seo-servisu, podrobné analýzy.
DJ Miky
Profil
Tohle mluví za vše…
           &nb sp;           & nbsp;          &nbsp ;           &nb sp;      

<p style="margin-left: 300px; margin-right: 50px; margin-top: 0; margin-bottom: 0">&nbsp;</p>
<p style="margin-left: 300px; margin-right: 50px; margin-top: 0; margin-bottom: 0">&nbsp;</p>
<p style="margin-left: 300px; margin-right: 50px; margin-top: 0; margin-bottom: 0">&nbsp;</p>
<p style="margin-left: 300px; margin-right: 50px; margin-top: 0; margin-bottom: 0">&nbsp;</p>
<p style="margin-left: 300px; margin-right: 50px; margin-top: 0; margin-bottom: 0">&nbsp;</p>
<p style="margin-left: 300px; margin-right: 50px; margin-top: 0; margin-bottom: 0">&nbsp;</p>
<p style="margin-left: 300px; margin-right: 50px; margin-top: 0; margin-bottom: 0">&nbsp;</p>
Nox
Profil
vydrus - tag font je celkem dost sémantický, ale je extrémně zastaralý

Grafika nulová, takže přeskočím
Inline css, zastaralé tagy - font, center...
Naprosto šílený a nelogický kód
<p style="margin-left: 300px; margin-right: 50px; margin-top: 0; margin-bottom: 0">&nbsp;</p>
<p style="margin-left: 300px; margin-right: 50px; margin-top: 0; margin-bottom: 0">&nbsp;</p>
<p style="margin-left: 300px; margin-right: 50px; margin-top: 0; margin-bottom: 0">&nbsp;</p>
...

&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;...
Tabulky, divy a vůbec vše možné splácané dohromady, absolutní pozicování

Díval ses jak to vypadá na vyšších rozlišeních? Mě se totiž pozadí opakuje, takže vidím kus pozadí znovu
vpravo, dole a vpravo dole

SEO nulové - žádný nadpis, špatný description, jen keyword, které sou stejně k ničemu

Nevim... 0.5 / 10

A horší název pro webdesignové stránky sis vybrat nemohl;)

Naštěstí tak jediná pochvala - jde to jakž takž přečíst i bez obrázků, kromě loga

Podívej se třeba jak vypadají stránky konkurence a srovnej to

A jinak - moje počátečný stránky byly taky hrůza, ale kdyby mě je tehdy zkritizovali podstatně víc, tak
bych teď za to byl spíš vděčnější (jakorát sem byl soudnější a nebyly o webdesignu;) )...takže hodně štěstí do příště
vydrus
Profil
jo a u kontaktu máš formulář na mail v HTML, je to stupidní a vůbec to nekontroluje, jestli jsi něco zadal, jestli je mail správný, prostě to je k ničemu. koukni třeba sem, takhle to má vypadat :)
vertigo4
Profil
ondrej012
Buď soudný... jak chceš nabízet webdesign, když:
1) Nevíš ani jak se webdesign píše.
2) Grafika je šílená.
3) Kód strašný.


k hodnocení webu:
» Jak jsem řekl, grafická stránka webu je příšerná.
» Dělat web tímto způsobem je k pláči http://the-killer.ic.cz/wskacx8yzjhdbslc0hno.jpg
<mimochodem >Ten ceník dole mi nápadně připomíná ceník na mém webu...</mimochodem>

» Kód se nedá vůbec hodnotit, nepřehledný, zastaralé tag, splácanina tabulkového layoutu s pozicováním atd.
» Chybí klikací logo.
» Text při zvětšení písma všemi směry vytéká...
» Víc nemám čas hodnotit. Máš se však ještě co učit, tak nejdříve se nauč dělat weby a potom někomu něco nabízej...
Měsíček
Profil
No řeknu to tak .. za tento web bych nezaplatil nikomu to spíše on by mi měl zaplatit za to, že bych ho vůbec publikoval .. -> závěr si udělej svůj, máš ještě co dělat, zatím weby za peníze nenabízej.
ondrej012
Profil
<mimochodem >Ten ceník dole mi nápadně připomíná ceník na mém webu...</mimochodem>
to mi robil kamoš tak neviem
ondrej012
Profil
zobral som si Vaše rady k srdcu tak kompletne zmením grafiku( vlastne môj spolupracovnik) aj kod...aspoň sa pokúsim zatiaľ sa majte
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0