Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Zdravím prosím ohodnoťte mé stránky www.potapenivcr.cz . Průběžně je zdokonaluji (graficky a obsahem, i když u tyý grafiky pokulhávám :) )
Díky moc.
Edit: Prosím zkritizujte natvrdo přehlednost, když na to čučím každej den tak mi to nějak nepřijde....
vydrus
Profil
Celkem průměrný web, ale pro potápěče to postačí :)

Jen bych obrázek v hlavičce dal jako odkaz na index, a upravil bych titulky stránek - např. Články Potápění v ČR je špatně - mělo by to být Potápění v ČR - Články nebo tak nějak.
vertigo4
Profil
Ghosting
Pěkné flashové písmo z Reflex.cz ;-)
Ghosting
Profil
vertigo4
JJ z tvých stránek :D
vydrus
Díky moc, prosím tě nějak to nemohu najít na japsatweb.cz, nevíš jak se jmenuje ta ""fce""?
Měsíček
Profil
"Díky moc, prosím tě nějak to nemohu najít na japsatweb.cz, nevíš jak se jmenuje ta ""fce""?"

Jaká funkce? Myslíš "klikací hlavičku"?
Ghosting
Profil
jj je to ona. (dneska už mám nějak vympleto)
Měsíček
Profil
Na to není žádná funkce ;) jen dáš do divu kde je hlavička obyčejný odkaz <a href="index.html"></a> a tomu odkazu pomocí CSS nastavíš

div a {display:block;text-decoration:none;width: 800px;height: 100px;}
height a width samozřejmě takové jakou má velikost hlavička .. toť vše.
Ghosting
Profil
Ok díky, udělal jsem to, ale má to háček, je v tom divu #header vnořený další div s hledáním, a ten se automaticky schová, pokud dám klikací hlavičku.
Něják to ještě dořeším.
Měsíček
Profil
Zkus si s tím trochu pohrát .. v nejhorším nemusí být hlavička klikací celá ..
Nox
Profil
Tabulky se mi nelíbí, ale jinak je to celkem dobrý...ten oranžový název "potape..." oddělat, nepatří tam,
oddělej ten divný z hlavičky a místo něj dej ten oranžový

Hlavně levá část se mi líbí graficky...normálně bych nad kalendářem mrmlal, ale že je celkem pěknej, tak;)
Jen se mi vůbec nelíbí, že náhodné obrázky jsou každý jinak velký a jsou rozházené, rovnej je do mřížky 2x2 s nějakýma
mezerama (stejný vodorovně i svisle) a dej je stejně velký

Tabulky nějak upravit - jednak jsou rozházené, jedna vlevo, jedna vprostřed - jednak jsou nalepené k okolí
a jednak mají ten škaredý border, sniž tloušťku na 2px a dej barvu oranžovou, tu co je nad tím

A nedávej lightbox na 100% neprůhledný
yFang
Profil
Ghosting
→ Co se týče toho titulku, tak si myslím, že Články Potápění v ČR je lepší. Akorát bych tam dal nějaký "oddělovák", třeba pomlčku nebo | nebo něco jiného. Je to lepší, protože nejprve se zobrazí co na stránce, což je dle mého názoru důležitější, a až potom název serveru. Třeba na Googlu je titulek omezený, takže je vidět o čem stránka je vždy.
→ Nějak mi k tomu nesedí favicon.
→ Proč kousek hlavičky vpravo není klikací?
→ Buňkám tabulek bych nastavil border-collapse:collapse; a dal oranžovou barvu, jak zmínil Nox.
vydrus
Profil
Bacha, u tý hlavičky je obrázek link-out.gif , a nepřipadá mi to moc pěkný.... stejně to není moc dobře vidět
Ghosting
Profil
K title: Titulek je tvořen automaticky podle URL, a potom přidán název webu.
Pokud mám tedy v menu např. potapeckse-nehody.p1.html tak v title bude Potápěčské nehody Potápění v ČR.
Nemohu tedy zapsat potapeckse-nehody.p1.html a v title mít Nehody při potápění, prostě to nejde, je to dáno CMS. Maximálně mohu mezi název webu a měnícím se titulkem pomlčku "-".

K favicon - opravím.

Proč kousek hlavičky vpravo není klikací? - No řeším to. Je tam problém s tím že v tý hlavičce by mělo být ještě vyhledávání v pravém horním rohu, ale jakmile udlám hlavičku klikací vyhladávání se zmrší.


Buňkám tabulek bych nastavil border-collapse:collapse; a dal oranžovou barvu, jak zmínil Nox- Jakou tabulku myslíte? Na úvodní stránce "Seznam potápěčských lokalit - stav doplnění" a "První školy podvodní fotografie." ?


Bacha, u tý hlavičky je obrázek link-out.gif , a nepřipadá mi to moc pěkný.... stejně to není moc dobře vidět - Já vím, dělá se to u každého odkazu mimo menu. Jakmile dořeším klikací hlavičku tak to bude ok.


Jen se mi vůbec nelíbí, že náhodné obrázky jsou každý jinak velký a jsou rozházené, rovnej je do mřížky 2x2 s nějakýma
mezerama (stejný vodorovně i svisle) a dej je stejně velký - Do tabulky jsem je dal, ale zaručit aby byly stejně velké asi neůjde, jelikož ne každá fotka má stejný poměr stran. Ted jsou v tabulce a jsou vycentrované snad to bude ok. :)


A nedávej lightbox na 100% neprůhledn - Mě se líbí takový jaký je :)
yFang
Profil
Ghosting
Myslím libovolnou tabulku s tím ošklivým bílým rámečkem.
Ghosting
Profil
OK upraveno a co ta přehlednost,je dobrá?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0