Autor Zpráva
Joker
Profil
http://lipovka.mysteria.cz/

(Poznámka: nejde o můj web, ale mým dílem je celá technická stránka webu- skript, kód, styly)
vydrus
Profil
To dřevo okolo stránky vypadá moc hranatě.... zkus to tuhle zaoblit, tamhle přidat suk.... nebo listí
kletely
Profil
Joker

1) hover v menu
2) klikacie by mohlo byť aj "Letní tábor Lipová" v hlavičke
3) hover aj pri odkazoch
4) ten dizaj nie je nič moc :)
Joker
Profil
vydrus
Díky za komentář, popřemýšlím ;-)

kletely
1) hover v menu
?

2) klikacie by mohlo byť aj "Letní tábor Lipová" v hlavičke
Ta "hlavička" je nadpis stránky, takže by vždycky musel odkazovat na tu samou stránku, na které návštěvník zrovna je, což mi přijde zbytečné

3) hover aj pri odkazoch
???
Nox
Profil
To sem rád že nejsi autorem grafiky:) jelikož tě beru za dobrýho kodéra tak budu rýpat:)
1) <ul id="menu"> => <menu>
2) Chybí ti meta description...nevidim meta charset
3) Občas by mohly být lepší pojmenování ("obal2","odkaz")
4) Chválím <dl>,<address>
Jinak je to si myslím v pořádku
Ghosting
Profil
Pěkná práce, možná by se hodilo nějaký přepisování url, jako třešnička na dortu.
Skogen
Profil *
Index je příliš strohý, chce to trochu pohrát si s pocity - holé informace to nesvedou. Takže trocha grafiky pro souznění očekávání s nabídkou by neuškodila. Co třeba vstupní stránku pojmout jako mapu pomyslného tábora, po rozkliknutí s už tolik potřebnými "suššími" informacemi...?
Joker
Profil
Nox
Co se týká grafiky, jsem autorem transformace původního náčrtu do CSS.
Jinak díky za poklonu :-)
1) <ul id="menu"> => <menu>
Značku <menu> jsem si nějak nikdy neosvojil... ona taky celou dobu co něco dělám s weby je ve specifikacích buď zavržená, nebo tam není vůbec :-)

2) Chybí ti meta description...nevidim meta charset
meta description: hmm... je to k něčemu dobré?
meta content-type: web posílá "skutečnou" HTTP hlavičku Content-type, takže jsem meta-značku vynechal.

3) Občas by mohly být lepší pojmenování ("obal2","odkaz")
njn :) Když o tom přemýšlím, hlavně ta třída "odkaz" by vůbec nemusela existovat, protože to je styl pro "normální odkazy".

Ghosting
Díky, ten mod_rewrite by byl poměrně triviální záležitost, to tam možná ještě dodám :)

Skogen
To je zajímavý nápad, předám ho dále.
Manq
Profil
1) hover v menu
?

Možná, že si ho kletely pouze nevšiml.
Joker
Profil
Manq
No dobře, je trochu nenápadný, ale zas pod tím je ještě "hover na odkazech", který je nápadný až až :-) takže nevím, co chtěl říci.
Měsíček
Profil
Ten hover u menu je hodně špatně vidět .. co tak zesvětlit i to dřevo (při hoveru)?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0