Autor Zpráva
Gorli
Profil
Zhodnoťte mi prosím znovu mé stránky, které jsem se snažil upravit podle Vašich rad. Řekněte mi hlavně prosím, zda změny oproti předtím jsou k lepšímu nebo k horšímu a co dalšího mám ještě změnit.
Měsíček
Profil
Reaguji na Gorliho:

► V menu nepodtrhávej odkazy. (ale už je ohodně lepší)
► Zarovnej tlačítko "Poslat" (v IE7)
► Nepiš pro co je web optimalizován.
► Nelíbí se mi, že tam máš "interní styly" dej je všechny do externího souboru.
► Tvrdou mezeru   používej přiměřeně, spíše používej padding a margin .. mít za sebou 4x tvrdou mezeru je prasárna ;)
► Vyhoď META tag "expires" a tyto dva si tam přihoď:

<meta http-equiv="Content-Style-Type" content="text/css">
<meta http-equiv="Content-Script-Type" content="text/javascript">

Možná by toho bylo víc, ale už se mi chce docela spát :) možná zítra upravím tento příspěvek .. jinak zatím to jde k lepšímu - zlepšil ses ;)
Gorli
Profil
Měsíček
To podtrhávání v menu jsem už upravil (ve firefoxu se to nepodtrhovalo a zapomněl jsem to v IE7 a Opeře zkontrolovat).
Tlačítko "Poslat" zarovnáno
pro co je web optimalizován jsem již vyhodil
interní styly postupně povyházím
tvrdou mezeru se taky pokusím odstranit, ale když například přidávám novinku pomocí formuláře, tak tam ty tvrdé mezery píšu, protože nechci teď příliš řešit jiný možnosti, jak to udělat...
META tagy změněny...

Díky za komentář, přesně tohle jsem potřeboval. Myslíš, že už to mám dát takhle zveřejnit místo toho, jak je to teď?
TSD
Profil
Ještě bych si pohrál s designem novinek. Je to moc nahuštěné a přeplácané. Snad 5 druhů písma a žádný prostor.
Mimochodem ta reklamní lišta nahoře může mít i jinou barvu, nastavuje se přes menu ic (jedna z posledních položek). Zkus tam najít nějakou vhodnější.

Po úpravě novinek bych se nebál novou verzi nasadit.
Měsíček
Profil
"Díky za komentář, přesně tohle jsem potřeboval. Myslíš, že už to mám dát takhle zveřejnit místo toho, jak je to teď?"

Ano
Lexter
Profil
Gorli
Mě se to vcelku líbí, jen bych si přál, aby byl web trochu veselejší :). Ale to jsem celej já, snad nějaké živější barvičky by tomu prospěli.
SwimX
Profil *
Proc je v novinkach hover odstavcu? to se mi prilis nelibi
SwimX
Profil *
a kod toho menu neni zrovna spravne, sam ho mam velmi podobne, ale je to chybne. kazdy odkaz ma v sobe napsano class="odkaz" a potom kazdy span ma class="odkazy". dal bych to do externiho souboru a napsal proste #levy_sloupec a{}
a #levy_sloupec span{} je o lepsi i pro pristi meneni napr barev. jinak menu by melo byt v tagu menu a ne div (i kdyz rikam ze to mam stejne)
Měsíček
Profil
Reaguji na Gorliho:

"META tagy změněny... "

Správně by tam měli být jedině pokud tam máš interní stylopis (javascriptu, css) jakmile ten interní stylopis dáš pryč, můžeš dát pryč i ty META tagy.

Jinak pokračování ..

► Ty podrámečky (podnadpisy/nadpisy) .. zarovnej spíše nalevo než napravo.
► Text v patičce by mohl mít " o trochu " více místa zezdola a zeshora.
► Doplňkový text u "Vyhledávání" je moc nalepený na tu tlustou okrajovou čáru.
► Celé menu předělej - aneb nedělej ho pomocí Javascriptu, jde to udělat jednodušeji pomocí CSS.
► Místo tvrdých mezer spíše používej margin nebo padding.
► Do patičky napiš svůj e-mail doslovně ne jen jako odkaz - někteří totiž nepoužívají programy, můžeš to napsat třeba tak:

Autorem tohoto webu je Štěpán Šimsa | <a href="mailto:gorli@seznam.cz">Gorli@seznam.cz</a> | 2008

► Mimochodem co znamená tento div? <div id="pozadi"></div> jestli opravdu jen pozadí, nešlo by to napasovat pomocí CSS na <body>?
► Myslíš, že znak značící Copyright je důležitý? Myslím, že na dnešní dobu to moc neplatí a když už ho tam i přesto budeš chtít zapisuj to jako entitu .. tedy místo znaku napiš &copy;
► Pročpak mají některé divy id i class? Nedá se to poté ve stylopisu dát do jednoho, co myslíš?
machu
Profil
:D dobrá náhoda. Mame použitý stejný motiv v hlavičce :D mrkni www.murica.ic.cz
grimword
Profil
takto moje weby ve ctrnacti letech rozhodne nevypadaly, stydim se :">

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0