« 1 2 »
Autor Zpráva
Ghosting
Profil
Zdravím,
chtěl bych nechat zhodnotit tenho header:
 

-Co byste na něm změnili?
-Co byste přidali?
-Sedím Vám barvy?

Berte v úvahu že grafice nehovím :D raději kóduji
yFang
Profil
Ghosting
Moc se mi nelíbí ten text, že je jakoby 3D.
Lexter
Profil
kruci, šmankote, himlhergot zatrackaně ten embos už vážně ne :D.

Je to jen text s úkosem, to není logo :).
Nox
Profil
Ghosting
Nezaměňuj header a logo...např. toto by se muselo hodně upravit aby z toho bylo logo

Souhlasím, text se mi taky nelíbí, ani jeho pozadí moc...a ten zbytek nevím, není to úplně zlé, ale...zatra jak to popsat...
kletely
Profil
Ghosting
Na ten text je to v "pohode".
vertigo4
Profil
Ghosting
ano, také se mi nelíbí ten reliéf... krom toho bych také ten podtitulek Vše o očních vadách udělal jinou barvou a menší; použil pěknější font a nějak to celé provázal...
vydrus
Profil
Blbý je to "Vše o očních vadách...". Dal bych tam něco jako: "Oční vady, poradenství" apod., a obarvil bych to nějakou neutrální barvou, ne červenou.

EDIT: zase mě někdo předběh :)
Ghosting
Profil
A co tuto?
 
Ghosting
Profil
Mě se to o očních vadách líbí :) krátké a výstižné.
Ghosting
Profil
Tak poraďte barvu
vydrus
Profil
Fajn, ale nedávej tam ty tři tečky.... chceš něco navrhnout? Můžu ti něco nakreslit :)
Ghosting
Profil
Zkus vydrusy :) ale aby bylo rozlišení 888px x 212px, pokud to pouziju, dam ti na stranky podekovani :)
Nox
Profil
Celý ten blok s textem je nějaký divný, chtělo by to předělat radikálněj
Stín je moc silný
Až teď sem si všiml, že ty klikyháky vzadu sou brýle - jenže na první pohled není poznat že sou to brýle a jako klikyháky vypadají škaredě, navíc už by to bylo celkem přeplněné, takže bych se spíš přimlouval za nějaký hezčí klikyháky
Ta část s okem by taky snesla ještě nějakou úpravu a tak vůbec celkově
vydrus
Profil
Ghosting
Jaký design budou mít ty stránky? nějaká barva, aby to ladilo?
Ghosting
Profil
Poslední úprava :D na víc nemám
 
Ghosting
Profil
No design, jendoduchý, klasická bílá barva až #D2D1D1, nechci dělat tmavé stránky jak jsem to dělal u potápění.
Nox
Profil
Poslední úprava :D na víc nemám
To je právě ta chyba;) Všechno chce trénink...ne že by se grafika šla úplně natrénovat, ale stejně to roli hraje taky
Ghosting
Profil
No uvidm návrh vydruse.
vydrus
Profil
Pracuju na tom a snažim se, až se ze mě kouří :) Bude to chvíli trvat.
joe
Profil
Jediný, co je na tom hezký je to oko. Zbytek bych dal pryč. A navíc bych barvu nedával hnědou, ale zeleno-šedo-modrou a stránky udělal v té barvě, bylo by to daleko jemnější a hezčí .)
vydrus
Profil
Tak tady je jeden z mojich výtvorů.... jak se ti to líbí? zatim jen pokus... základní zobrazení

 
Měsíček
Profil
Reaguji na uživatele vydrus:

"jak se ti to líbí? "

No mně se to teda nelíbí :) .. oko zostřit a přidat barvu.
Ghosting
Profil
Pěkné Pěkné :) asi to použiju, jen bych zmenšil nápis "Oční vady" a trochu nastavil vyšší krytí oka obrázku (potažmo i u toho nápisu).
Edit: V čem zpravováváš obrázky?
Lexter
Profil
vydrus
O nic lepší než ghostingův "pokus".
Nox
Profil
Lepší než Ghostingovo, hlavně oko, ale ta část s fontem je pořád dost špatná - je to nezarovnaném fontem si nejsem jistý a hlavně barvy upravit
vydrus
Profil
Jak myslíš krytí oka.... nechápu :)

edit: Gimp a ještě nějaký linuxácký editory

edit2: můžu udělat ten text ne jako text s fontem, ale jako novej obrázek pomocí script-fu... tohle je jen hrubý
Lexter
Profil
vydrus
můžu udělat ten text ne jako text s fontem, ale jako novej obrázek pomocí script-fu... tohle je jen hrubý
Můžeš mi říct proč? :) To bych moc rád věděl.
vydrus
Profil
 

třeba takhle (další pokus)


samozřejmě toho můžu udělat krapet víc, stačí jen správně komandovat a výsledek pak vleze sám :))
Lexter
Profil
Nechci být hrubý ani zlý, ale marně hledám to logo. :(
Nox
Profil
vydrus
553kB by se ustálo, ale jen na nějakém rozumném serveru, ne imageshack a podobný...

Příliš silný gradient, pokud už tak nedávat až do bílé, spíš jen do světlejší hnědé se zachováním saturace a ne tak rychlý přechod na konci, ale mírný po celé délce, celkově ne moc intenzivní

Lexter
Řekl bych že je to prostě blbě nazvanej topic, bral bych to jako hlavičku, jak sem já i ty psal - logo to není
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0