« 1 2
Autor Zpráva
vydrus
Profil
marně hledám to logo

Tak se připoj a taky nějaký udělej ty grafiku :-D

A na loga jsou speciální programy, ne free jako třeba gimp... i když ten to taky svede, pokud se s nim umí
Nox
Profil
vydrus
A na loga jsou speciální programy, ne free jako třeba gimp
To je nesmysl;) Speciálně "na loga" imho nic není, ale asis myslel vektorový editory - vektory ale GIMP určitě zvládá taky,spíš bych to viděl na ten skill;)
Lexter
Profil
vydrus
Proč by se v gimpu nedalo udělat parádní a dokonce čistě vektorové logo?

Tak se připoj a taky nějaký udělej ty grafiku :-D
Ne díky, jsem tu od kritiky, kterou podám:

V žádném z návrhů nevidím logo, je to bohužel jen chudý nápis. A ještě k tomu docela ošklivý :(.

Edit: Ještě mi prosím řekni, co chceš dělat s tím script-fu ;).
vydrus
Profil
Umím si udělat vlastní skript, pomocí kterýho tvořím.... jinak tam jsou už hotový vzory.....
Co jako základ tohle?
 


je tam sice vidět blbej přechod, ale snad se to dá spravit..
Ghosting
Profil
No myslel jsem jakoby více vytáhnout to oko a ty nadpisy, jinak tam do pozadí můžeš dát třeba ty brýle a za nimi text :) a můžeš použít jinyý obrázek. Poslení výdech :D
 
Lexter
Profil
vydrus
Umím si udělat vlastní skript, pomocí kterýho tvořím.... jinak tam jsou už hotový vzory.....
Pěknej blaf ;).

Co jako základ tohle?
Ani ten základ není nic moc. Ale to je můj názor. Vyprdl bych se na nějakej podklad, zatím, a udělal logo.

Ghosting
Je tady spousta dobrých začínajících grafiků, podej si nabídku třeba za odkaz, referenci, určitě se někdo najde ;).
joe
Profil
vydrus
Přijde mi, že jsi z té moc pěkné fotky udělal takovou, na kterou se moc podívat ani nedá...
Ghosting
Profil
základ je dobrý, ale moc "průhledný"
Nox
Profil
vydrus
teď tě nějak nechápu...

Umím si udělat vlastní skript, pomocí kterýho tvořím
Gratuluju;)

Co jako základ tohle?
To se tu bere za základ už myslim 33 postů...ale jestli myslíš základ loga tak nejspíš ne
- srovnej s: http://www.vlastimilsvoboda.cz/kvalitni-logo-znacka.html

Ghosting
základ je dobrý, ale moc "průhledný"
Spíš bych řekl že je tak víc ok, ta silná varianta mi tam moc nesedí, není až tak kvalitní aby mohla být plně neprůhledná
vydrus
Profil
Pěknej blaf ;).
co to kecáš :-P


http://www.root.cz/clanky/gimp-scriptfu-skriptovani-nebo-bojove-umeni/
Lexter
Profil
vydrus
Já neříkám, že je to blbost, sám jsem se script-fu učil, ale nebavilo mě to. Jen říkám, jakej blaf tady rozšiřuješ. Script-fu se pužívá k psaní nových efektů, funkcí a k automatizaci.

IMHO gimp už používá tiny-fu, pokud vím.
Ghosting
Profil
Co tohle?
 
vertigo4
Profil
Souhlasím s Lextrem... co tak udělat logo? Zatím se tu pokoušíte o nějaký podklady, dohromady to tvoří mišmaš...
Ghosting
Profil
Jak říkám nejsem moc dobrej grafik :) neznáte nějaké databanky free fotografií?
Lexter
Profil
Ghosting
Google se rozbil? 1, 2, ... Ale raději se teď vykašli na nějaký podklad, tím logo nevykouzlíš.
vydrus
Profil
Hm hm, já se jen o něco pokoušel, nejsem žádnej grafik.... Když máte všichni kolem tolik keců, pojďte se do toho taky pustit

Ghosting
no... jde to, ale ten text pod adresou se mi zdá neohrabanej... to je něco jako:


tapetky.webzdarma.cz - všechny tapety z celého světa


prostě mi to připadá takový divný
Lexter
Profil
vydrus
Když máte všichni kolem tolik keců, pojďte se do toho taky pustit
Kolik dáš? :)

Ne kluci, vážně by to chtělo nějakého grafika.
vydrus
Profil
Kolik dáš? :)
Hele, já za to nic nechci (stejně to nestojí za nic), tak bys nemusel chtít za všechno prachy :D
vertigo4
Profil
vydrus
aby to bylo kvalitní, chce to tomu věnovat nějaký čas... kouzlit jeden návrh za druhým na diskusi nemá cenu...
Lexter
Profil
vydrus
Tohle je teda vlákno :D.

tak bys nemusel chtít za všechno prachy :D
Promiň, ale nikdo mi na chleba jen tak z dobré vůle nedá :).
Ghosting
Profil
No ze mě nikdy nebude grafik :) a prachy na grafika prostě nemám, jsem študák.
Minnoc
Profil
Ghosting
připadá mi to spíš jako banner než logo, nwm jestli to tu už nepadlo, ale nechtělo se mi to číst ;)
Zdeněk Košťál
Profil
Ghosting
Tady jsem doporučoval nějaké zdroje, přečti si je.

1) S okem by se daly vymýšlet psí kusy. Šup s ním do vektorů a nabízí se hned tolik možností zpracování...
2) Kvalitní font.
3) Pryč s lacinými efekty (styly vrstvy).
4) Vyhrát se s tím trochu, není to záležitost na pár minut.
Kamil V
Profil
K celému podivnému vláknu jen přidám, že po celou dobu nikomu nevadilo velké V ve slově Vše... mě strašně prudí... navrhuju napsat malým, zrušit tři tečky, zarovnat na střed...

na logo bych se vykašlal, protože:
a) to zatím vypadá, že stejně hezké logo nevyplodíš
b) kdejaký web nemusí mít logo, bude-li web u psích blechách, proč by měl mít logo? Oční vada není firma.
pantondavo
Profil
Kamil V
bude-li web u psích blechách, proč by měl mít logo?
Ale taková blecha v logu, s tím by se dalo vyhrát :-))) stejně jako s logem pro oční vady, to přímo vybízí k nápadům na dané téma...
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0