Autor Zpráva
Lexter
Profil
http://www.atache.cz/navrh/navrh.html

S programátory vytváříme CMS, protože ve firmě máme zatím jen asp.net aplikace.

Nemusíte se lekat, že je na titulce tolik položek, zobrazí se jen to, co je potřeba nebo to co je nainstalované jako modul, takže admin může být klidně i poloviční.

Ale když už jsem ten design dělal, proč ho neokritizovat, zapracoval jsem tam všechny položky jen proto, abych to měl nějak roztříděné.
DeBon
Profil
Po barvenej stránce se mi to líbí a přehlednost je taky dobrá.. Takže bych to celkově hodnitil jako dobrý zpracování.. akorát nevim jestli to máš nějakošetřený podle velikosti okna, ale na to jak to je velký v tom obrázku mi přijde menu na levý straně zbytečně moc široký..
Ale vypadá to jinak hezky..
Lexter
Profil
DeBon
Obsah se bude samozřejmě roztahovat podle velikosti okna, u obrázku tohle nějak zařídit nemůžu :).
Nox
Profil
Eh...texty

Ta oranžová je snad až moc silná na administraci, taky nahoře a dole v oranžovým písmo malý kontrast
Tooltip pozadí bych dal světlejší
Nějak mi nesedí přechody mezi částmi, možná bych dal nějaký bordery...
Proč je pod horním menu stín jen někde?
Je to celkem pěkné, ikdyž u tebe budem přísnější;)

Přehledné si myslim že to celkem je
Lexter
Profil
Nox
Páč ten stín je spíš vrchní část obsahu, ten se roztáhne podle okna. takže to bude OK.

oranžová je trochu ostřejší pravda, ztmavím jinak publikační mód je myšlen tak, že všechno zešedne a zvýrazní se jen ty části, které mají co dělat s publikací, aby oranžová neodváděla pozornost.

Nějak mi nesedí přechody mezi částmi, možná bych dal nějaký bordery...
Popřemýšlím.

Tooltip pozadí bych dal světlejší
uvidí se :).


Ď.
oogi
Profil
Je to pěknný, ale na administraci se mi zdá, že tam na mě vybafne příliš informací a chvíli to trvá než se v tom člověk zorientuje.
Měsíček
Profil
Jo je to dobrý ;)
Lexter
Profil
oogi
Viz můj první příspěvek. Takhle by administrace vypadala snad jen kdyby se hodily do cajku všechny moduly a zprovoznilo by se co se dalo. Myšlenka CMS nebo spíš administrace je taková, že jde použít na osobní malý blogísek a podle toho bude administrace vypadat nebo i na eshop a podle toho se administrace tak zařídí. Pokud by to byl velký publikační portál, také by administrace vypadala co se týče obsahu trochu jinak :).
Nox
Profil
Je pravda, že je rozdíl mezi normálním webem na prezentaci a administrací - u webu je potřeba málo prvků, aby se návštěvník nezalekl při první návštěvě, u administrace to tak horké není, když už to někdo nainstaluje, tak tomu nejspíš těch pár vteřin na rozkoukání dá
Lexter
Profil
Možná by nebylo na škodu zapracovat pár ikonek, které by umožnily odstřelení několika bloků.

Ad texty. Šak mě znáte.
Planeta2
Profil *
Každopádně barvy se mi líbí, docela zajímavý ač jednoduchý zpracování. V jednoduchosti je síla :) Jinak celkově hodnotím dobře.
vertigo4
Profil
Lexter
Pěkné to je, přehledné... možná bych volil tlumenější odstín té oranžové. Ovšem nejkrásnější jsou ty ukázky nadpisů článků atd ;-)
Planeta2
Profil *
u toho sem se taky dost nasmála, zajímavě zvolený :)
Lexter
Profil
Planeta2
To je u mě normální.
Shadowwolf
Profil
Lexter
Jako obvykle good job:-))).
Lexter
Profil
Dneska budu přepracovávat boční sloupec, čím víc se na něj koukám, tím humpoláčtější mi přijde :(. A vůbec je na tom ještě halda práce, formuláře, chybové stránky, vzhled editoru atd....
Sattero
Profil
Mě se to líbí, přehledné... jen bych zmenšil šířku levého sloupce... Je až moc široký...
Lexter
Profil
Bude to ještě dlouhá štreka. Rád bych nabídnul hezké administrační prostředí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0