Autor Zpráva
simmi
Profil
simmimedia.wz.czprosím o vaši krytyku...

dik simmi
Miloš
Profil
Heh, to snad ne? Nejprve jsem měl pocit, že je to v Opeře nějak rozsypané, ale (FF, IE6/7) koukám, že to je záměr.
Text na těch bublinách je nečitelný a celé to na mě působí, jako když vodník obchoduje mýdlovými bublinami.
Mistr
Profil
simmi
(1) Jak již psal kolega Miloš. Text je nečitelný.
(2) Nerozumím lokalizaci těch tmavě zelených obdélníků. Má to nějaký smysl?
(3) Mnoho překlepů. Nebo je snad záměr například spojení Adresa bytování či (..) ve druhém podlaží objaktu (...)?
(4) Absence mezer v místech, kde mají být. Třeba 5nocí a více
(5) Poštovní směrovací číslo v chybné podobě: 180
(6) Absence pravděpodobného odkazu na mapu.
(7) Postrádám více údajů o provozovně. Například IČ, údaj, zda je možné se přijít ubytovat i třeba ve tři hodiny ráno apod.
(8) Též bych vše doplnil fotografiemi, především pokojů, protože je ubytování a ubytování.
(9) Nač tak vysoká patička, ve které stejně nic není.
(10) Proč má e-mailová adresa část vysázenu tučně?
(11) Oprav si telefonní číslo: +420 099 595. Ty ses tam dovolal?
simmi
Profil
Mistr
2 v pravém obdélníku budou fotky pokojů
3 díky nevšiml jsem si
4 taky chyba díky
5 dostal jsem napsáno 180 píši 180
6 mapa nude až se to schválí
7 vhodná připomínka
8 viz 2
9 zastak visoká není 150px a přijdemi pohodlnější nekoukat na text který je 2px od okraje okna
10 co? (10) Proč má e-mailová adresa část vysázenu tučně? nevím co se ti zobrazuje tučně já to vidím přez nové prohlížeče stejné tučnosti vše
11 jasně opravim

simmi
Icedog
Profil
simmi
nevim jestli je to schválně ale v ie7 mám velkej zelenej obdelnik vedle mensi, je jinak vysokej a jeste je to mezi tim divne vykrojeny.... kazdopadne to vypadani divne a vubec se mi to nelíbí
simmi
Profil
Icedog
jo je to naschvál jeto takový pravý sloupec kde přibydou nějaké fotky
Mistr
Profil
simmi
5 dostal jsem napsáno 180 píši 180
PSČ pro danou lokalitu je 180 00. Jak ovšem vidím, již došlo k nápravě.

10 co? (...) nevím co se ti zobrazuje tučně já to vidím přez nové prohlížeče stejné tučnosti vše
V MSIE 6 SP 2 a Firefoxu 2.0.0.14 je v mailové adrese ubytovna-palmovka@seznam.cz tučně vysázena pouze část ubytovna. Zajímalo by mne, v jakých nových prolížečích jsi to kontroloval.
simmi
Profil
mistr
ie 7
opera 9 něco
ff 2 něco
Mistr
Profil
simmi
ff 2 něco
To asi úplně ne, ne? Když jsem to kontroloval ve Firefoxu 2.0.0.14. Nebo přesněji urči, v čem si stránky prohlížíš.
SwimX
Profil *
simmimedia.wz.czprosím o vaši krytyku...

dik simmi


krytyku? no to snad ne :)
SwimX
Profil *
Opera 9.5 beta 2 - ubytovna-palmovka@seznam.cz
odkaz na mapu by mohl byt do noveho okna
ta lista (reklama) ma v moznostech nastaveni i zmenu barvy, mohla by mit nakou jinou nez cernou, nevypada to moc hezky
nesedi mi ty bubliny kdyz je to ubytovna.. mozna na strankach o mydle by meli vyznam ale tady...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0