Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu na obchodní řetězec.

Předem díky
grimword
Profil
zadne informace, ale jestli je cilem pouze poskytnout kontakt, tak dobre ;)
Lexter
Profil
Firefox: Patička ujíždí doleva, není vycentrovaná. Na úvodce mi chybí více informací. Ale jinak jako vždy padám držkou na stůl.
Nox
Profil
Pěkné
1) Patička má nekontrastní písmo
2) Dvojpruh mezi hlavičkou a střední částí se mi nelíbí
- plus to jeho vykousnutí v červené části uprostřed
- myslim že by tam spíš seděl obdobně jako pod středovou částí tenký modrý nebo něco podobného
- plus ten nápis pod logem mi tam moc nesedí
3) Text v hlavičce napravo - není ani moc poznat jestli to je stínem nebo snad bevelem (na tvé úrovni snad takto ne..), každopádně se mi to také moc nelíbí, buď ten slaběji a nějak pořádně, nebo to předělat nějak jinak
4) Text v menu bych posunul níž, text aktivní položky by mohl být tmavě modrou (jakože inverze barev v menu)
5) Do menu bych asi nedával gradient, navíc ten co je tam není moc hezký...taky bych tam asi nedal ten světlý pruh
6) Lehce bych asi ještě víc odsadil pravý sloupec textu v obsahové části
pantondavo
Profil
Je to pěkné, čisté, ALE:

1| Vykousnutí pod logem vzhledem k textu nepůsobí dobře. viz Nox.
2| Ke čtyřem obrázkům ve středu stránky:
- spodní část působí nevyrovnaně - celé by to chtělo posunout nahoru aby to "sedělo" na lince;
- u čtvrtého obrázku mi vadí jakoby vodoznakem nasetá "sluníčka" z loga;
- ten přechod za nimi...ty rohy nahoře u krajních obrázků vypadají hrozně
- jinak ty obrázky jsou parádní - to je autorská práce?
3| Po shlédnutí stránek chápu, že se jedná o obchodní řetězec, ale co nabízí nevím.
4| I když jsem na stránce počtvrté, pořád se mi to graficky velmi líbí a rád se vrátím kvůli obrázkům ve středu.

Palec nahoru! |:-)
Kamil V
Profil
V IE 6 se to rozpadá, odkazy v "ouškách" nahoře - Kontakty se zalamují jakoby na nový řádek,

velké obrázky uprostřed ujíždí dolů.

Po načtení musím pro obsah hned scrolovat, zmenšil bych tu grafiku...
ondrej012
Profil
V IE 6 se to rozpadá, odkazy v "ouškách" nahoře - Kontakty se zalamují jakoby na nový řádek,

velké obrázky uprostřed ujíždí dolů.

Po načtení musím pro obsah hned scrolovat, zmenšil bych tu grafiku...

pozrel som sa na to v IE a zobrazuje mi to rovnako ako v opere
Nox
Profil
Kamil V
ondrej012
Jedná se o grafický návrh...
oogi
Profil
Graficky pěkné, ale trochu mi tam nesedí ten řádek s textem "národní obchodní řetězec", je to tam takové zmáčknuté.
Měsíček
Profil
Moc se mi to nelíbí, hlavně to logo :(
WWW
Profil *
Krasa
Ivet
Profil
Díky za kritiku , stránky jsou již na základě připomínek upraveny a nakódovány.

grimword
V první fázi bude prezentace určena pro obchodníky, zatím pouze základní info (4 strany)

Lexter
patička - opravena
Úvod - text od klienta, přidala jsem aspon 1 větu o začlenění obchodu do řetězce

Nox
1) Patička má nekontrastní písmo - zůstala bych u bílé barvy písma, snad mi bude odpuštěno :)
2) Dvojpruh mezi hlavičkou a střední částí se mi nelíbí - pruh zjemněn, vykousnutí pod logem odstraněno
- plus ten nápis pod logem mi tam moc nesedí - text je součást loga
3) Text v hlavičce napravo - není ani moc poznat jestli to je stínem nebo snad bevelem (na tvé úrovni snad takto ne..), každopádně se mi to také moc nelíbí, buď ten slaběji a nějak pořádně, nebo to předělat nějak jinak - je pouze podstínovaný, hledám prozatím lepší písmo
4) Text v menu bych posunul níž, text aktivní položky by mohl být tmavě modrou (jakože inverze barev v menu) - provedeno
5) Do menu bych asi nedával gradient, navíc ten co je tam není moc hezký...taky bych tam asi nedal ten světlý pruh - zkoušela jsem bez gradientu, ale takhle to působilo líp, přidala jsem jemnou bílou linku u hoveru
6) Lehce bych asi ještě víc odsadil pravý sloupec textu v obsahové části - měl by to být zarovnán s levým sloupcem

pantondavo
1| vykousnutí - odstraněno
2| Ke čtyřem obrázkům ve středu stránky:
- spodní část působí nevyrovnaně - celé by to chtělo posunout nahoru aby to "sedělo" na lince;
- jsou zarovnány na výšku vzhledem k modrému pozadí
- u čtvrtého obrázku mi vadí jakoby vodoznakem nasetá "sluníčka" z loga; - sluníčka mírně ubrána
- ten přechod za nimi...ty rohy nahoře u krajních obrázků vypadají hrozně - nevím přesně, které rohy myslíš
- jinak ty obrázky jsou parádní - to je autorská práce? - ano je to autorská práce .. ale kamaráda, malíře :gratulace vyřídím :) (jsem pouze kódér)
3| Po shlédnutí stránek chápu, že se jedná o obchodní řetězec, ale co nabízí nevím. - texty moc ovlivnit nemůžu
4| I když jsem na stránce počtvrté, pořád se mi to graficky velmi líbí a rád se vrátím kvůli obrázkům ve středu. - ano, myslím, že je to dobrá volba :)

Kamil V
V IE 6 se to rozpadá, odkazy v "ouškách" nahoře - Kontakty se zalamují jakoby na nový řádek, ¨- opraveno
Po načtení musím pro obsah hned scrolovat, zmenšil bych tu grafiku - to by byla myslím škoda

oogi
trochu mi tam nesedí ten řádek s textem "národní obchodní řetězec", je to tam takové zmáčknuté. - součást loga

Měsíček
Moc se mi to nelíbí, hlavně to logo - logo bylo v zadání
pantondavo
Profil
Ivet
Bravo! Teď je pohled ihned příjemnější, ale ty sluníčka tam v té grafice by mohla zmizet úplně - čistě subjektivní názor |:-)
A k mému bodu 2| třetí odtržka - také opraveno.

Jedním slovem - PŘÍJEMNÉ!
Mistr
Profil
Ivet
(1) Je tam chybný odkaz - obrázek

vede na neexistující stránku http://www.bohemiagroup.org/krajan/obchodni-retezec-krajan-výhody.ht ml
(2) Chybí i jedna čárka ve větě Chcete-li přesto získat více informací, zvolte odkazy:
(3) Osobně bych v patičce použil kontrastnější písmo. To už zde ale zmínil kolega Nox.
(4) Prvek v modrém kroužku může někomu připomenout zaječí uši (i když by se jednalo zřejmě o nějakého zajíčka mutanta - se třema ušima - a nebo dva zajíce za sebou). Prvek v červeném kolečku zas může u mapérů a turistů vzbudit asociaci s mapovou značkou pro místa dalekého rozhledu.

Ale nic proti tomu.
(5) První dva řádky sloganu bych asi sloučil do jednoho řádku.
Myška
Profil *
Kdy to bude v praxi fungovat? Myslím kdy se to spustí a budem moct nakupovat u Krajana? nebo v krajanovi? díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0