Autor Zpráva
loony
Profil *
Ahojky lidičky. Byla bych moc ráda, kdybyste mi řekli něco o mých stránkách. Je to můj výtvorek. Není dokonalý to vím, ale jsem na něj hrdá. Když jsem začínala, znala jsem jenom pár základních tagů a byla za ně ráda. Nevím, kolik Vám toho řekne obsah, protože to jsou především povídky ze světa Harryho Pottera. Každopádně děkuji za jakoukoliv odpověď. Mějte se moc hezky =)))
Glacier
Profil
ve firefoxu ti to tam drobet rozhodí reklama, jinak designově pěkný, co se kódu týče tak je tam trošku pře<br/>ováno, určitě by to šlo lépe, na začátečníka to není špatný
AMD
Profil
Mě se dost líběj :) zarovnal bych to na střed.. a jestli to uděláš tak ten fadeout do bíla dej i nalevo ;)
Spikee
Profil
http://loony-web.wz.cz
Celkom dobré, len tá reklama zavadzia. Daj ju dole.
weckho
Profil
Je to báječné!!!
loony
Profil *
spikee - já bych ráda, mám to nastavený tak, aby to bylo dole, ale nic... Už mi někdo říkal, že se to musí všechno nahrát znovu, aby to bylo dole - nic - já nevím, co s tím - ale věř mi, že mně tam taky zavazí...
Spikee
Profil
V nastavení na WZ si ju vieš umiestniť dole.
rOMIK
Profil
Moc hezke, jenom je trosku skoda, ze po kliknuti na odkaz se nacte modra stranka s nejakym textem, misto toho krasneho uvodniho designu...
FUNNY
Profil *
jj mělo by to nejíždět ve stejném designu... v čem si dělala ty obrázky ?
FantomX1
Profil
Ano, presne, uvodny design je pekny, ale ja by som to includoval pomocou PHP do designu hlavnej stranky. Potom by to vyzeralo fakt profesionalne. Alebo aspon profesionalnejsie.
loony
Profil *
Tak jsem si s tím trošku pohrála. Jak to vypadá teď???
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0