Autor Zpráva
Nettle
Profil *
takže tady sou moje stránky a chci slyšet nějakou kritiku a vim že ji bude spousta, ale pak taky nějáky nápady na zlepšení jo a tady sou ty stránky http://www.nettle.chytrak.cz
AMD
Profil
no... především se mi zdá nevhodně zvolené písmo... a taky částečná diakritika nic moc ;)
Nettle
Profil *
Jo tu diarektiku beru na tu sem kašlal
weckho
Profil
No, ten design nic moc. Na zdrojak sem nekoukal.
Spikee
Profil
Farba písma nie je dobre zvolená, to je fakt. A odstráň z title :::
Hynek
Profil *
Stránky začátečníka, kterých jsou na internetu spousty. Chyb je tam spousta, byla by ztráta času je zde všechny vyjmenovánat. Jen tak namátkou: Pročpak nepíšeš česky - s háčky a čárky?

Raději kukni na jiné kritiky v této sekci a pouč se z chyb ostatních ;-)
Nettle
Profil *
ooo jasny akorat nechapu proc bych mel odstranovat :::
rOMIK
Profil
No je to ubohe a hlavne slaboduche. Tady neni co hodnotit. Muzes to smazat, at to zbytecne nezabira misto...
mat
Profil
rOMIK

To se mi nelíbí, je to slaboduché, smaž to! Takhle ne... pokud nemáš konstruktivní připomínky, tak raději nepřispívej - řečeno tvými slovy "zbytečně to zabírá místo"...
LojzoIV
Profil *
mal by si nejakou inou farbou odlíšiť odkazy, aj ten mail na začiatku
LojzoIV
Profil *
stranky su krajsie, a viac prepracovane ked su robene v css a php, takze odporucam naucit
LojzoIV
Profil *
tie vulgarizmy by si mohol vynechat
AMD
Profil
Teď jsem se díval na zdroják... málem jsem zapadl pod stůl :D
~ je to tam samý <br>
~ tag <font> - nic moc
~ nechápu proč je to menu v tabulce :/
rOMIK
Profil
mat:

A četl jsi ty stránky? Já se vyjadřoval hlavne k obsahu. Vnucovat človeku, který chce navštívit fotogalerii, že je kokot je podle mne hodně ubohé a slaboduché. Podobně jsou na tom i další dva odkazy, ve kterých se alespoň něco nachází, a to: "odboj proti skole" a "informace o Trutnovu". Po technické stránce jsou to stránky zvládnuté špatně:
- diakritika, nebo pravopis se na těch stránkách téměř nenachází
- špatná velikost písma
- odkazy v tabulce???
- žádný design (všechno je jenom obyčejný a nudný text)
- "prázdný" odkaz "tunning (vseho)"
- odkaz nejde rozeznat od ostatního textu (a:hover, nebo odkaz napsaný jiným písmem, či barvou autorovi zřejmě nic neříká...)

No, tak to jsou v kostce všechny hrubé nedostatky těchto stranek. A to jsem se ani nedíval na kód...
Kdyby tyto stránky nikoho nurážely (učitelé a uživatelé), byly by to nepovedené stránky začátečníka, který by se měl naucit něco více o programování www stránek a celé tyto stránky by měl předělat. Jenže tyto stránky si předělání nezaslouží, jelikož jsou plné vulgarismů apod. Jediná vhodná věc, která mě napadá pro dobro těchto stránek, je smazání.
Ikrk
Profil
rOMIK
Správně, souhlasím...
PS: nemusel si ho tak šetřit ;-)
mat
Profil
rOMIK

nemusím se dívat na ty stránky, mě stačí tvoje reakce - v podstatě jednáš stejně jako ten, kterého kritizuješ, jen trochu slušnější formou... prostě se podobných kritik příště vyvaruj, nic víc nic míň. Když není slušný tvůrce webu, buď slušný aspoň ty...
pyty
Profil
mmm, k designu, validite a pristupnusti sa nebudem vyjadrovat (zrejme si zaciatocnik.. [neber to v zlom, aj ja som raz zacinal :-> - to boli casy.. ]), ale STRASNE mi vadi (okrem IMHO zle zvolenych farieb http://sovavsiti.cz/kontrast/) NAVIGACIA !! pozri si http://www.pixy.cz/dogma/dogmaw41/sk/ (bod 4 http://www.pixy.cz/dogma/dogmaw41/sk/details-04.html ) . a daj prosim ta menu na kazdu stranku, pripadne aj na spodok, alebo aspon LINK na hlavnu... ah-ah.. :-(( (osobne nerad pouzivam "back")
rOMIK
Profil
mat

Omlouvám se (tobě, ne jemu...)
LojzoIV
Profil *
podla mna je v strasnej puberte, ALE AJ TAK BY SI SI MAL VECI ROZMYSLIET!!
stranka by mala obsahovat informacie alebo nejake veci ktore clovek zhana,nie ziadne urazky (ten clovek si pomysli ze ty si koko*).
Cyva
Profil *
Prostě ať se autor stránek učí.
rOMIK
Profil
LjozoIV

Jenže, když si to o mě bude myslet takovýto člověk, věř že mě se to nijak nedotkne.
Nettle
Profil *
Huh
Dikas za nazory


rOMIK
nevim já sem tu možnost u tý galerie nikomu nevnucoval ..
mužeš si vybrat
lukasmage
Profil *
jinak ten odkaz na to radio je dobrej :)
rOMIK
Profil
Nettle
Ne? Uvedu priklad:

Predstav si Klub, ktery porada kazdou sobotu akce. Tvoje holka po tobe chce, abyste tam sli. Zaplatis u vchodu vstupne, anebo ne?

A stejne je to s tou fotogalerii. Nekoho pozadas at ti zhodnoti web, ale pokud ho chce ten dotycny zhodnotit objektivne, musi se nechat nazyvat kokotem.

Uvedom si, ze web se dela pro lidi, kteri ocekavaji, ze se neco doctou, nebo dovedi, anebo si neco stahnou. Web je sluzba, stejne jako verejne wc, proto by na nem nemely byt takove veci. Jinak tam lidi proste nebudou chodit, anebo ti budou mocit na dvere (narazim na to wc).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0