Autor Zpráva
helienek
Profil *
Prosím o zhodnocení stránek a taky bych se Vás chtěl zeptat, kde můžu mít problém.
Nyní tvořím bakalářskou práci na téma SEO a na testování jsem si vzal svoje stránky www.chalupa-beskydy.cz
Ze začátku jsem pochopitelně stránky validoval, vše proběhlo až na malé problémky v pořádku. Poté jsem začal registrovat a registrovat. Všechno dělám ručně podle seznamu všech možných katalogů v ČR a na SR. Taky jsem stránky přidal do fulltextu Seznam, Morfeo, Google, Jyxo.
Po nějakém měsíci zjišťuju, že ve výsledcích na Googlu vůbec nejsem a teď se koukám, že padám i na Jyxu.
Stránky jsem optimalizoval na slova - chalupa, Beskydy, ubytování, ...
Co se týče seznamu, tam jsem stále na prvním místě.
Prosím o radu, kde jsem udělal chybu, nebo co mám na stránkách špatně.
Předem moc děkuji za reakce a rady.

S pozdravem

Marek
PS: v případě mě kontaktujte na mail: info@chalupa-beskydy.cz
Kalby
Profil
ze by to bylo ve zpětných odkazech, registrace do katalogů asi nestačí, nejaky chyby tam taky jsou <h1>Vítejte na našich stránkách<h1> asi moc nepomůže, je to taky v obsahu a toho moc na stránkách neni, ještě by se mohli zvýraznit pomocí strong důležitá slova v obsahu. jinak grafika nic moc, to modry pozadi je desny, fotogalerie s posuvnikama u kazde fotky taky nic moc. Pak jeste ta kvalita fotek ve flashi na uvodni strance
Bubák
Profil
www.chalupa-beskydy.cz/prezentace/index.htm - fotky
Výsledný dojem ze stránky velmi kazí rolovací lišty ve fotogalerii
Opera a Firefox nezobrazí na této stránce favicon, máš chybně uvedenou cestu.
Shadowwolf
Profil
Tenhle odkaz asi nebude správně: http://www.http//czlist.cz/hotely-pensiony.php.
Odkaz na linkfarmu pagerank.cz bych taky vyhodil.

Co třeba založit si na stránkách blog o Beskydech a okolí Tvé chalupy nebo najít nějaký portál o cestování a poslat tam pár postů s odkazem na Tvoje stránky.
helienek
Profil *
Všem přispěvovatelům bych chtěl poděkovat, zmíněné poznámky jsem opravil. Co se týče fotek, s tím nic nenadělám, protože jsou naskenované a momentálně nebylo počasí na pořízení nových.
Je možné, že jsem dostal penalizaci za ten odkaz na na pagerank.cz
Blog mám vytvořenej, jen si musím přidat odkaz na svoje stránky.
Ještě jednou moc díky

Marek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0