Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Jak se vám líbí vzhled nových (připravovaných) stránek Tornada.cz? Co vylepšit, odstranit, přidat?
Sattero
Profil
možná bych udělal výraznější header, ale jinak pro informativní web přehledné, jednoduché... Až dokončíš, rád ohodnotím výsledek.
Miloš
Profil
Taky drobnosti:

1) Víc by se mi líbil větší hover v menu (pod hlavičkou) – nějaká změna toho obrázku na pozadí nebo tak nějak.

2) Klikací oblast v hlavičce se nekryje s žádným viditelným prvkem – spodní část textu TORNÁDA.cz + asi půl řádku pod ním a šířku písmene navíc napravo. (V IE je to trochu lepší, ale ani tam není nadpis TORNÁDA.cz klikatelný logicky, tj. na obě ↑↓ strany od textu stejně daleko.)
Klikatelnost bych rozšířil na celou hlavičku, nebo alespoň posunul, aby se kryla se zmíněným textem po celé jeho ploše.

3) Bude mít každá stránka svůj <title>?
grimword
Profil
nadpis menu totalne necitelny - kvuli barvam (Predpoved tornad\Tornada v cesku) - myslim ze to nikdo neskritizoval protoze ty nadpisy ani nerozeznal od pozadi
Miloš
Profil
grimword
nadpis menu totalne necitelny
To myslíš necitelný, nebo nečitelný? Nemůžeš psát s diakritikou?
Inpocasi
Profil
Trochu jsem to celý poupravil, nyní je to barevně výraznější.
Railbot
Profil
Miloš
Vstával jsi po prdeli? To je snad každému jasné, že to znamená "nečitelný".
Inpocasi
Profil
grimword
Ještě je tam něco nečitelné?
rkomoras
Profil
Moc hezké, jenom bych trochu zvýraznil hover v vodorovném menu
Jáma
Profil *
Jednoduchý a efektní design, pěkné logo
Miloš
Profil
Railbot
Jednak nechápeš vtip, když u něj neudělám aspoň deset smajlíků, druhak připomínám grimwordovi, aby zde používal diakritiku. A nevstával jsem po prdeli, to bylo od tebe hodně necitelné.
Railbot
Profil
Miloš
Jo tak vtip. Ehm, *ha ha*. Jsem necita od přírody, je mi líto.
imploder
Profil
http://www.tornada.cz/o-tornadech/mapa.php
Jak máš vyznačenou oblast velkého výskytu v USA a co tam pak píšeš dole si docela protiřečí. Oklahoma tam ani není (je víc na západě), stejně jako oblast s častým výskytem tornád západně od velkých jezer, zato tam máš celé východní pobřeží včetně Floridy.
Inpocasi
Profil
imploder
Jj, díky za upozornění. Již jsem to upravil.
stope
Profil *
to Inpocasi:
1) doporučuju nastavit větším mezery v nadpisech pravých sidebarů...slovo toRNádo vypadá spíše jako toMádo
2) o nutnosti zlepšit korespondenci klikací části headeru s logem a nadpisem už se zmínil Miloš

Jinak hezky přehledné, i když na můj vkus málo graficky rozmanité...
Inpocasi
Profil
stope
Nadpisy jsem roztáhl. Vypadá to ještě jako toMádo?
stope
Profil *
Už se to zdá být ok =o)
Homer
Profil
Mě se to v FF pořád zobrazuje jako "Tomádo", v IE a v Opeře je to OK. Dej tam ještě větší letter spacing.
Miloš
Profil
Opakuji se
1) Víc by se mi líbil větší hover v menu (pod hlavičkou) – nějaká změna toho obrázku na pozadí nebo tak nějak.
Tohle na mě opravdu nepůsobí úplně pěkně.

Alespoň otočit podtržení a nechat ho jenom pro hover:



nebo změnit pozadí a nepodtrhávat vůbec nic (v menu bývá podtržení trošku zbytečné); tento druhý pokus neber tak úplně vážně, nemám cit pro grafiku; představoval jsem si spíš něco jako efekt vmáčknutí, ale neumím to udělat:

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0