Autor Zpráva
Dethlev
Profil *
Ahoj prosím o kritiku připravovaného webu.

odkaz na prozatimní testovací doménu

Díky
Venca V
Profil
Dethlev:

· Atribut alt se používá jako zástupný text při nezobrazeném obrázku, nikoli u odkazu
· Stránku vycentruj na střed, nebo alespoň doleva, toto "skorovpravo" je hrozné...
· V MSIE 6 máš dvojitý vertikální posuvník, v MSIE 6 i 7 je to celé rozhozené
· Při zvětšení písma je totálně nepoužitelné pravé menu
· Možná bych zapřemýšlel o trochu větší line-height
· IMHO by tomu prospělo světlejší pozadí - graficky to není špatné, ta světlá barva na pozadí by to posunula o třídu výš.
· Možná by stálo za to pohrát si i s fotkou v logu, směrem k teplejším tónům a trochu většímu jasu
Dethlev
Profil *
Venca V

Díky.
Va Firefoxu to vypadá jak má, v IE 7 to rozhozené taky nemám. Zajímalo by mě ale, zda je nutné optimalizovat i pro IE 6, případně jak to jde udělat? Používám podtržítkový hack, ale jak dosáhnout stejného vzhledu v IE 6 i 7..?
Větší line-height by mohlo klidně být.
Zarovnání v pravo jsem zvolil proto, že je neobvyklé a snažím se o to, aby i tak bylo čtení a prohlížení snadné a příjemné.
Pozadí - ano, zkusím ještě světlejší varianty anebo nějakou barvu.

Ještě jednou díky, takovou kritiku jsem si představoval. Zároveň prosím, pokud ještě někdo něco bude mít... předem díky.
Venca V
Profil
MSIE 6 šest používá stále ještě zhruba třetina návštěvníků, takže optimalizovat určitě. Není to tak složité, pokud pochopíš odlišný box-model a umíš vyřešit pár bugů, na které můžeš narazit.
svadla
Profil
docela dost to mam rozhozeny v linuxovym FF2
shaggy
Profil
Veľmi sa mi to páči. Hlavne ako si vymyslel rozťahovanie stránky na veľkých rozlíšeniach :P

http://img81.imageshack.us/img81/5616/jmstavum7.jpg
Venca V
Profil
Ještě připomínka:
Ten obrázek v hlavičce je strašně tmavý a barevně nevýrazný, zkusil jsem si s ním trochu pohrát:
původní:

upravený:


Neber ten pokus příliš vážně, byla to práce asi na dvě minuty, ale když si otevřeš obrázek v nějakém editoru a budeš si chvíli hrát s odstíny a jasem, dosáhneš určitě lepších výsledků.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0