« 1 2 »
Autor Zpráva
lopik
Profil
Dobry den, prosim o zhodnotenie stranok www.terchova.sk
Dakujem
Icepoint
Profil
jak je vypla java, tak neni moznost, jak se dostat na stranky v podmenu...
vertigo4
Profil
lopik
chybí klikací logo...
Railbot
Profil
Icepoint
Java a JavaScript je něco jiného.
Mistr
Profil
lopik
(1) Bíle zbarvená políčka ve žlutých polích pravého sloupečku mají zelené orámování. Proč nemají žluté orámování políčka v zelených polích?
(2) Postrádám klikací logo.
(3) Proč není popisek Odber noviniek: psaný stejně jako třeba Vyhľadávanie:?
(4) Osobně bych udělal výraznější patičku. Třeba to listování mezi příspěvky se zcela ztrácí.
(5) Popisek obrázku u článku Vítame vás na nových Oficiálnych stránkach obce Terchová zní erb.jpg. To není úplně ono, viď?
(6) Proč za slovem Anketa není dvojtečka? Za jinými - podobně vyvedenými nápisy (například Novinky z podujatí­:) - je.
(7) Po rozjetí první úrovně menu na první pohled netuším, zda dané položka má ještě podnabídku či nikoliv. Prosím srovnej například Obec -> Symboly obce a Obec -> Informácie.
(8) V sekci Podujatia máš v podmenu položku Kosenie kosou. Napadá mne, kosí se ještě něčím jiným než kosou?
(9) Text pod formulářem v části Prihlásenie: je poměrně špatně čitelný.
(10) Klepnu-li u formuláře pro psaní reakcí na ikonku , zobrazí se mi anglicky psaná výzva. Přelož ji.
Nox
Profil
V Opeře stránky při načítání vždycky uskočí nahoru a hlavně - menu tam vůbec nefunguje
piwoda
Profil *
lopik
1) klikací logo
2) v menu nejde poznat zda je daná položka ještě dále rozvíjená, nebo nikoli, opatřil bych to šipkou, nebo něčím podobným
3) v anglické verzi stránky, je header slovensky, nápis "oficiálné stránky"
shaggy
Profil
Presne ako povedali kolegovia - hlavne mi vadí to menu, mala by tam byť aj alternatíva. Myslím, že verejné stránky by mali byť prístupné, nie?

[ot]
Jarlu design spolupracuje s firmou AlejTech? Že používajú rovnaké definície:
http://www.jarlu.com/index.php?page=slovnik&story=seo
http://www.alejtech.eu/sk/tvorba-web-stranok/SEO.alej
[/ot]
lopik
Profil
dakujem zvazim vsetky vase pripomienky. a co sa tyka tej spoluprace tak so ziadnou firmou nespolupracujeme.
Nox
mne v opere menu funguje
Mona
Profil *
Mňa by zaujímalo, cez aký redakčný systém to robíte? Je váš pôvdný (o čom vzľadom na vašu prácu silno pochybujem), alebo nejaký open-source a iba sa neobťažujete s uvedením zdroja?
shaggy
Profil
lopik
Mne v Opere menu tiež nefunguje. A tam kde sa to menu "roztvára" ešte doľava, by to chcelo aspoň nejak naznačiť, teraz je to chaotické a nepraktické.

Nemusíš si vykať, nemám rád, keď webdizajnéri píšu o sebe v množnom čísle... a ak nespolupracujete, tak by si si mohol... ehm, teda... ste si mohli vymyslieť vlastný text, nie? ;-)
lopik
Profil
shaggy
nie nevykam si myslel som akoze nas tym s ktorym pracujem nespolupracuje so ziadnou inou firmou
inak v akej verzii Opery to nefunguje?

Mona
je to robene cez Joomlu
Nox
Profil
lopik
U mě 9.27
lopik
Profil
Nox
9.27 z 10??? ak ano tak to som rad:)
vertigo4
Profil
lopik
souhlasím s Monou: kde máš uvedený odkaz či nějakou zmínku o Joomle? Je to přinejmenším slušnost...
lopik
Profil
vertigo4
mas pravdu je to doplnene
ondrej012
Profil
neviem či je to len v opere ale mam čudné chaotické menu ale inak 8.5/10
lopik
Profil
ondrej012
mozes mi prosim ozrejmit v akom zmysle chaoticke?
piwoda
Profil *
lopik

Now určitě myslel 9.27 vezri sve opery ne znamku z 10 :D a ak ondrej videl tak dal 8,5 :D
lopik
Profil
piwoda
jj asi hej:D neviem budem to musiet vyriesit
lopik
Profil
inak ja mam tiez operu 9.27 pre istotu som je preinstaloval ale stale mi to menu ide. nemate nahodou vypnute javascript? popripade prosim vyskusajte aj dalsi to menu v opere a dajte vediet ci ide. pls.
Nox
Profil
lopik
Opera 9.27;) Já sem náročný, v hodnocení bych asi moc vysoko nešel;) třeba se mi to dnes bude ještě chtít sepsat konkrétněj
A JS sem kontroloval, mám ho aktivní, navíc shaggymu to taky nejede, takže...
vysouvání je sice pěkné, ale pokud ho tam mermomocí chceš, tak by to chtělo noscript CSS alternativu
shaggy
Profil
Nemal som operu 9.27, nainštaloval som ju teraz a tam mi to ide OK. Netuším čím to bolo.
SwimX
Profil *
Predpokladam ze Obec Podujatia Služby by melo mit rozbalovai menu. Mne se nerizbaluje. Opera 9.5 beta 2 (Kestrel) je mozne ze je to betaverzi nove vyvyjine Opery, nicmene taky mozna ne :)
imploder
Profil
Nox
mám taky Operu 9.27 a menu mi funguje bez problémů
lopik
Profil
je zaujmave ze jednemu to ide inemu nie. kazdopadne ten script je zostaveny tak aby fungoval vo vsetkych prehliadacoch rovnako. nechapem tomu:(
pepe-lopez
Profil *
jak je vypla java, tak neni moznost, jak se dostat na stranky v podmenu...

A kdo ma dnes vyply Javascipt?
Mistr
Profil
pepe-lopez
A kdo ma dnes vyply Javascipt?
Pokud se sem ještě vrátíš, pak věz, že je to minimálně otázkou přístupnosti webu.
lopik
Profil
jj mistr ma pravdu ale myslim si ze pristupnost by mohla dobre zabezpecit mapa webu ci?
Mr Battle Beetle
Profil
lopik
Když pominu výše zmíněnou nepřístupnost a rozvrstvení v menu, celkově se mi to moc líbí. Jako ofic. web obce to sedí, ale je to spíše subjektivní :-)
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0