Autor Zpráva
Lokutus7323
Profil *
Ahoj, mam stranky http://loska.eu zabyvajicich se hrou ************ byli stranky na subdomene, navstevnost byla vysoka, ale ted stale klesa. Otazka zni: co byste zlepsili? Dekuji (pisu z mobilu, proto bez diakritiky)
Kalby
Profil
neni to nahodou tim ze jsi zmenil adresu? Nebo mas na stare domene presmerovani?
Lokutus7323
Profil *
Na stare domene presmerovani mam...vse jsem ohlasil na oficialnim T. foru + mam odkaz i ve hre...
SwimX
Profil *
Pri vypnutych obrazkach nevim kde sem, a s nima taky moc ne, to LOSKA ******* ZABAVNEJI neni prilis videt,
jiank se mi web libi, jednoduchy prehledny, snad jenom ta anketa je nak divne vycentrovana.. prvni a posledni oznost je odsazena od radiobuttonu
validace -> 66 erroru, mozna by se toho hodne dalo upravit ;)
a paticka je angliky, dkyz je web cesky,
ale jak zvednout navstevnost to tedy netusim :)
Homer
Profil
Stránka, která má title "Homepage", Ti moc návštěvníků z vyhledávačů nepřivede. Zapracuj na validitě kódu a nastuduj něco o SEO. Napiš lepší description, používej <h1>, <strong>, zvyš hustotu klíč. slov. Přidej víc textu na homepage.
V hlavičce linkuješ 6 stylů, ale pozicuješ tabulkama. Proč?
lokutus7323
Profil *
Ahoj,

děkuji za kritiku(čekal jsem) a uznávám její oprávněnost...používám RS Joomla!, kde jsem si přeupravil celý styl.
V hlavičce linkuješ 6 stylů, ale pozicuješ tabulkama.
nechápu..můžeš to víc rozvíst?


tránka, která má title "Homepage"
Strávil jsem několik hodin hledánním místa starajícího se o title,a bezůspěšně...nevíš, kde se ten soubor v joomlovi nachází?..

děkuji
Homer
Profil
Pokud jde o RS Joomla! nemám s ním žádné zkušenosti, zkus zapátrat, určitě nějaké fórum najdeš. Title je téměř nejdůležitější tag, pokud nejde editovat, tak by to bylo dost blbý. Určitě to musí nějak jít.
K těm šesti stylům v hlavičce, myslel jsem to tak, že když už jich tam máš tolik ( a proč vlastně?), určitě by šel přidat ještě jeden, který by pozicoval obsah stránky. Používat tabulky je dnes už trochu mimo.
panther
Profil
Lokutus7323
promiň, ale tohle mě dostalo:
</tr>
						</table>
					</div>
				</div>
			</div>

			<div id="leftbg">
				<div id="rightbg">
					<div id="whitebox">
						<div id="whitebox_m">
							<div id="area">
								<div id="leftcolumn">
										<div class="module_menu">
			<div>
				<div>

					<div>
joe
Profil
panther
Nevím co tě na tom dostalo, sice to vypadá pěkně :) a proč tam má toho tolik nevím, možná by šlo pár věcí odebrat, ale jinak ty snad v kódu neodsazuješ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0