Autor Zpráva
simmi
Profil
Upravil jsem design atd zhodnoťte to díky...
zde

Simmi
Lexter
Profil
Simmi, než se vrhneš na zákazníky, bylo by dobré si o tom daleko více počíst a daleko více toho vyzkoušet.

Design: prakticky žádný není.
Kód: Děs.

Proč máš všechny texty tučně? Při vypnutých obrázcích zmizí logo. Mám rozlišení 1600x1200 a točuit hlavu tak na stranu je pro mě nepříjemné. Nepoužíváš nadpisy. Neklikací logo. Zbytečná brka na místech, kde by měla být tabulka. Angličtina na českém webu? Co to tam dělá? atd...
simmi
Profil
lexter
co se ti nelíbí na kódu???
Nepoužíváš nadpisy...A kčemu tady to je na nic...
pročby mělo nejsou zde žádné odkazy na jinou stránku takže se vracet na hlavní není potřeba
angličtina??? made by... kažbý ví co to znamena...
Plaváček
Profil
simmi

co se ti nelíbí na kódu???

Mně skoro všechno, jeden příklad za všechny: "<span class="nadpis">"

Nepoužíváš nadpisy...A kčemu tady to je na nic...

Zajímavá myšlenka.

angličtina??? made by... kažbý ví co to znamena...

Já to nevím.
simmi
Profil
plaváček
<span class="nadpis">
toto jsem použilabych odlišil text od druhého textu proč bych zde měl použít h1 až h7????
Lexter
Profil
simmi
Protože sémantika má své opodstatnění. Nadpisy v háčkách mají vyšší váhu při indexaci roboty. A taky při vypnutých stylech se ti zobrazí plnohodnotný nadpis a ne jen kus textu, který jako nadpis nevypadá.

co se ti nelíbí na kódu???
Všecičko. Já taky nejsem na kód zrovna machr, ale za takový bych zalezl do koutku a nevystrkoval šňupák.

angličtina??? made by... kažbý ví co to znamena...
Já vím co to znamená: "Jsem kůl a prďáckej a boží".
SwimX
Profil *
upravil bych hlavicku, ty bubliny se proste do ubytovny nehodi, ty postele uz sou lepsi ale je to divny.
Napis Ubytovna Palmovka je opravdu prisernej
celej web je na leve strane, vycentruj ho na stred,
proc nake "nadpisy" zacinaji velkym pismenem a nejake ne?
je to takove obycejne, je to proste text na naky barve a okolo je jina barva, to je prace tak cca na pul hodky, vyhraj si s tim vic,
prolez net koukni co kdo dela a vem si z toho priklad, chtelo by to proste nejka ozivit,
c kodu maji vsechny tagy p astavenou tridu obsah, proc? tak ostyluj rovnou vsechny odstavce
<span class="nadpis"> je oopravdu brutalita, taky semantiku moc neresim a nerozu ji poradne, ale todle je moc
proc to mas v XHTML 1.0 Strict kdyz v tom neumis psat? --> Failed validation, 89 Errors
vyhraj si s tim vice nez par hodin ;)
quinux
Profil
simmi
toto jsem použilabych odlišil text od druhého textu proč bych zde měl použít h1 až h7????
1) h1 - h6
2) protože zrovna tam kde to máš by nadpisy měly být

Je to lepší než to bylo, až na hlavičku, která je trochu nepřehledná a taky ten prťavý text je v ní nečitelný.


angličtina??? made by... kažbý ví co to znamena..
Jsi čech, tak mluv česky
Adam Zábranský
Profil
<strong>levné ubytování</strong>, <strong>ubytování</strong>, <strong>ubytování levně</strong>
<strong>,levné ubytování</strong>, <strong>ubytování</strong>, <strong>ubytování levně</strong> <strong>,levné ubytování</strong>, <strong>ubytování</strong>, <strong>ubytování levně</strong>
<strong>,levné ubytování</strong>, <strong>ubytování</strong>, <strong>ubytování levně</strong>

To se ti teda povedlo.
Mistr
Profil
simmi
(1) Proč máš dvě mailové adresy? Jedna je klikací, druhá nikoliv.
(2) Co nad logem představuje dlouhatánská řada slov (...) levné ubytování, ubytování, ubytování levně (...)?
(3) To je v pokojích takový nepořádek? Já jen, že - alespoň soudě podle fotografií - tam máte nějaká zelená kolečka. S nimi bych skutečně spát nechtěl.
(4) Nač je část mailových adres psaná tučně a zbytek netučně?
(5) Počešti texty. Třeba část (...) ve druhém podlaží objaktu 100 (...) je fakt hezká.
(6) Občas v místech, kde mezery být mají, chybějí. Naopak v místech, kde mezery nemají být, tam jsou zařazeny.
(7) Kód si zde na paškál již vzali mí předhodnotitelé.
Miloš
Profil
Mistr
(2) Co nad logem představuje dlouhatánská řada slov (...) levné ubytování, ubytování, ubytování levně (...)?
Co by? PRASEO.
Mistr
Profil
Miloš
Co by? PRASEO.
Přesně tak. Čuňačinky, čuňačinky...
simmi
Profil
všem
co se malého textu týče nevim proč ale nějak se mi to tam líbí zvednout seo třeba proto???
Měsíček
Profil
Jsem něják nepobral .., že pomocí malého textu zvedneš SEO? :)
Mistr
Profil
Měsíček
Jsem něják nepobral .., že pomocí malého textu zvedneš SEO?
Podíváš-li se výše v příspěvcích nebo se zastavíš na webu, zjistíš, že má kolega simmi na mysli kontinuální výpis klíčových slov.

Na posuzovaném webu tento výpis najdeš například nad nadpisem Ubytovna - Palmovka v hlavičce. Je tak malý, že si ho možná ani nevšimneš.

V daleko výraznější a čitelnější podobě je i pod hlavičkou: levné ubytování, ubytování, ubytování levně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0