Autor Zpráva
Scumo
Profil *
ohodnotte mou webovku
Měsíček
Profil
Vycentruj to a neměj tam tolik druhů písma .. pak to půjde lépe hodnotit.
Scumo
Profil *
tak ze, mam tam 4 druhy: 1. pro nadpis a zapati
2. info o sekci (menu, reklama, atd.)
3) text obsahu
4) odkazy

to je moc?
A jinak, centrovat me to nejak nejde :-(
Měsíček
Profil
"to je moc? "

Ano, stačí bohatě dva.

"A jinak, centrovat me to nejak nejde :-("

Pročti si pár stránek na toto téma, případně pár vláken na této diskusi a není možné, aby se ti to nepovedlo.
SwimX
Profil *
1, pridej do css souboru .kontejner{position:absolute; margin-left:50%; left: -400px;} jedna y mnoha moznosti
2, mozna bych trochu zesvelil tu zelenou, moc bije do oci, udelal nakej head, nakej obrazek, a rozhodne vycentrovat na stred, nakej 3, hoover menu, obycejny odkazy, ktery sou modry a navstiveny sou cerveny je celkem des,
4, z paticky vyhod | Optimalizováno pro Mozilla Firefox 2.0.0.14 | res. 1152 x 864px
to je jako kdyby si osattnim rikal at dou se svym prohlizecem do prdele...
5, dal bych naky hezci fonty
6, input je neparovy tag, oprav si to

pro zacatek by to mohlo stacit, pak to zhodnoti nekdo lepsi ;)
DeBon
Profil
Barevně mi to nesedlo možná dej k sobě míň kontrastní barvy.. Zkus použít textury na pozadí.. A chybí mi ještě hover efekt u odkazů
Scumo
Profil *
ALL

1) Hover doladim, chcu tam hodit nejake .jpg sipecky
2) skusim hodit neco na pozadi, treba, svetlezelene cary, sikme (vi nekdo kde sezenu takovej obrazek, thx)
3) fonty muzu poladit, co bych rozhodne chtel nechat je font ..:Scumo.ic.cz:.. jinak muzu predelat
4) do head, mno.... s head sem delal, daval jsem tam logo, ale je to davno a tet vse davam do body, muzete me osvezit pamet?
5) neco dodelam :-D
kletely
Profil
Scumo
Pozri si nejakú tú free šablonu a inšpiruj sa, lebo to to je hroza. Alebo poprípade nejakú aj použi. http://www.oswd.org/ .
Homer
Profil
Proč tam máš "Optimalizováno pro Mozilla Firefox 2.0.0.14", ve 2.0.0.13 to nebude fungovat?
stope
Profil *
Jako beginner-blog tojde skousnout, jako web bych se to ukázat veřejnosti neodvážil... Opravdu si projdi nějaké šablony...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0