Autor Zpráva
wlasta
Profil *
Prosím Vás o kritiku webu.
http://www.depoross.cz/index.php
piwoda
Profil
wlasta

odchazim okamžitě, nehodlám čekat na naběhnutí
Wojta
Profil
Menu není na index1.php moc výrazné, a hover bych si taky dovedl představit lepší...

Odkazy, spřátelené weby:
Bannery jsou barevnější než zbytek stránky - návštěvník si jich všimne jako první, stejně tak koho sponzorujete není příliš důležité - to by na svých stránkách mělo mít spíše ono fotbalové družstvo, nicméně do obsahu bych ti raději příliš nekecal...

piwoda
Pravda, ještě že se to dá přeskočit
kletely
Profil
wlasta
Prosim ťa zvuk na Web nikdy nedávaj. Neviem prečo je tam tá prvá stránka, ktorá je uplne na nič. Aj z hladiska SEO by som ju t am nedával.
ondrej012
Profil
piwoda
suhlas na take weby nechodim rad :-(
wlasta
Profil *
Dík za názory. Plně s Váma souhlasím...všechno co píšete je pravda...To všechno jsem s majitelem stránek probral,ale i přes to chtěl zachovat stránky v tomto stavu. Ten úvod byl jen pokus o můj první flash...a když to viděl...tak to chtěl zachovat :-)
Ještě jednou dík za Vaše názory.
Miloš
Profil
Poslouchám zrovna Mevídka Pú, když tu na mě vybafnou nějaké hnusné zvukové s*ačky.
Okamžitě zavírám a nikdy se tam nevrátím. Hanba!
TSD
Profil
wlasta
Četl jsem reakce, tak jsem vypnul zvuk a otevřel jsem.

- flashové intro.. pokud je to intro, ne součást webu (to je tento případ), je to otravné zdržení. Uvědom si, že web otvírám za situace, kdy chci spravit auto, nechci čekat až stáhnu megovou animaci a pak potvrdit, že chci vidět obsah webu.
- kombinace šedé pozadí, bílý text by mohla být, oranžový text vypadá mizerně (nadpisy AKTUALITY apod)
- co dělá probůh v hlavičce to Gallardo nebo co to je? Strčím ruku do vápna, jestli to majitel toho autoservisu někdy viděl na vlastní oči. A tady se mi snaží podsouvat že to snad opravoval.. ?
- celý web je prakticky o dvou stránkách, na kterých se ve stejné míře chaoticky rozlévají útržky obsahu.
- "napište nám ..." vede na nějaké fórum, vytržené z designu, které jsem nepochopil
- teď jsem si na tom Gallardu všiml nafotošopovaného depoross.. smysl pro humor majiteli evidentně nechybí.
- zvuk jsem z komentáře vynechal, protože jsem ho neslyšel. Ale nepochybuj, že kdybych slyšel, tak zanadávám a bez zaváhání zavírám.


Miloš
Medvídek Pú přežil tu šibenici? To je dobrá zpráva!
wlasta
Profil *
Tak jo...dostal jsem na frak.. :-) Jen jednu věc...na stránce nejde jen o autoservis,ale taky o tunning, kterému se firma věnuje. To Murcielago je komplet 3D a s fotošopem to nemá nic společného,ale to jen na okraj. Chápu,že je většina věcí vytržených z kontextu a pokusím se toho vyvarovat nebo bude lepší pověsit to rovnou na hřebík? :-) I tak dík za názory!
piwoda
Profil
wlasta

jde o tunning, ale jak vidím nikdo si toho při příchodu nevšiml. To je ta největší chyba, kterou můžeš udělat, tato informace tam prostě být musí a ta musí zaujmout
wlasta
Profil *
piwoda
Jasně....beru na vědomí,že je celý web chaotický a o té první stránce se nebudu zmiňovat...je to fakt děs. Původně ty stránky byly jen v HTML a narychlo jsem se pokusil to překopat a přitom jsem se učil. Výsledek není žádný zázrak,ale nějak se začínat musí. CSS dělám teprve tři měsíce.Nikdy jsem se nevěnoval tvorbě webu, spíš jsem dělal grafiku a i tu dělám jen na amatérské úrovni. Všechno co jsem se kdy naučil bylo jen samostudiem. Něco málo 2D v CORELU, 3D v CINEMA 4D a pár dalších programů. Tak nějak... Dík za připomínky...!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0