Autor Zpráva
dave777
Profil
Jak na vas pusobi tento design? Dekuji.
http://www.david-pertl.xf.cz/hostinec.jpg
Nox
Profil
Je to pěkný, jen napravo to rozložení a písmo na mě působí zvláštně
TSD
Profil
Pěkné barvy.
Nápad dobrý, ale nedotažený.
- přechod mezi stránkami knížky nevypadá moc reálně
- zaoblené rohy stran si sice představit umím, ale pokud to má působit jako stará kniha (a navozovat dojem tradice), tak tam kulaté rohy nepatří.
- to že je kniha do vrtule, sice chápu - chceš nějak zobrazit vazbu - ale takhle to vypadá spíš troska knihy po 50 letech v antikvariátu.
- myslím že nesedí proporce zátek vůči vývrtce
Dranel
Profil
dave777
Mysli na to, jak se to bude kódovat. Tím narážím na délku obsahu. Bude fixní (a případně se tedy bude zobrazovat posuvník) či bude natahovací? V druhém případě si nedokážu představit, jak to nakóduješ, aby kniha neztratila tvar.
Nox
Profil
Dranel
Jde klidně i natahovací - hlavní div position: rel.,

červené - pozadí nebo img pos. absolute, top/left/right/bottom dle potřeby, no-repeat
modré - pozicované poloprůhledné png
zelené - repeat-y

www.nox-art.cz/hostinec.gif

Edit:
pravda, napravo dole by to chtělo trochu upravit
piwoda
Profil
dave777

mě se to líbí, neměnil bych. Obsah bych nepřekračoval a držel bych se té knihy, třeba to nastránkovat ;)
Inpocasi
Profil
Design trochu zastiňuje to, že se lze i ubytovat. Podle designu bych pochopil, že se jedná o otevřený jídelníček (a v něm si nebudu prohlížet ubytování).

Odřený příbor je hrozný (to nemáš nějaký lesklý).
oogi
Profil
Pěkné, ale nezdá se mi to ideální pro kódovaní.
Příbor bych dal asi pryč.
SwimX
Profil *
Osobne si myslim ze to bude celkem tezkopadne.. v podstate se tam zadna cast neopakuje (jako napr stadartni pruhy) vsechno budou jedinecny obrazky.. aby se ta stranka nenacitalal nekolik minut nekomu kdo nema x Mb/s.. Jinak to nevypada spatne (jako jpg) ale jako stranka.. no nvm.. uvidis sam az budes psat kod..
pantondavo
Profil
dave777
Design působí nedodělaně:
1| plocha nahoře bez vzoru, jakoby tam nepatřila;
2| korkové zátky tam "poletují;"
3| o kvalitě fotek, doslova výřezů, příborů škoda mluvit;

A ještě něco – sazba znaků v obsahu vpravo (str. 1 apod) by měla být zarovnána napravo.

Když to propracuješ a nakóduješ, předpoklady pro zdařilou prezntaci to jistě má |:-)
imploder
Profil
Myslivci jsou asi lepší. Není to sice tak "stylové" a kódování pro fajnšmekry, ale zase to plní svůj účel, rychle se to načítá a vypadá to jako WWW stránka.
Dranel
Profil
imploder
Nemyslím si, že myslivec je lepší, než hostinec. Hostinec je akorát hodně náročný na kódování. Resp. je neproveditelný tak, bys se zachovala návaznost při zvětšování obsahu.
Venca V
Profil
Resp. je neproveditelný tak, bys se zachovala návaznost při zvětšování obsahu.

Chtěl jsi napsat Resp. pro mě je neproveditelný tak, bys se zachovala návaznost při zvětšování obsahu., že? Nevidím na tom návrhu nic neproveditelného, dokonce bych se obešel i bez poloprůhledných png...
Smajda
Profil
mě se to líbí parádní práce!!! akorát prosím nekrytizujte mu ty odřené příbory ty tomu dodávají takovou zvláštní atmosféru když je vyleští tak to nebude tak pěkny..toť můj názor ale známka 10z10
dave777
Profil
Tak, vidim, ze se tady rozjela slusna diskuze. Dekuji vsem za kritiku. Zkusim si s tim jeste pohrat.
mucko
Profil
nice... Velmi dobra praca...
Dranel
Profil
Venca V
Chtěl jsi napsat Resp. pro mě je neproveditelný tak...
Nechtěl. Ale už jsme si to vyříkali na ICQ. Nereaguj, prosím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0