Autor Zpráva
Gindar
Profil *
Jak se Vám líbí? Je to sobní web takže obsahově chudý. Úvodní stránku nemám ještě domyšlenou (velice obsahově chudá.). Díky za názory.

http://zamraky.cz
DJ Miky
Profil
Nadpisy by nemusely mít tak „smrkslé“ písmo a ve fotogalerii postrádám hlavní menu, jinak se mi to líbí. V jednoduchosti je síla :-).

I když ten kód by nemusel mít tolik divů.
kajaman
Profil
úvodní stránka se mi líbí moc. Fotogalerii bych řešil trochu jinak, asi aspoň po najetí myši by se mohlo ukázat třeba název fotky/galerie. Nelíbí se mi komentáře a projekty, přijde mi to nedodělané.
Fotky líbí, máš talent :)
kletely
Profil
Gindar
Je to dosť minimalistickém, ale pekné (okrem prvej strany).
george
Profil
Celkově je to všechno velmi namačkané. vše zvětši a udělej pestřejší obsah, je to jak web o pohřebním ústavu.
Gindar
Profil *
Děkuji za komentáře.
kajaman: Názvy fotek ještě promyslím (kde a jak to zobrazit). Komntáře a projekty mi nějak nejdou do hlavy. Sám nevím co s tím :)
Lexter
Profil
Až na tu zmíněnou namačkanost hodnotím velmi pozitivně. Volba barev mi vůbec nevadí.

Jen trošku nechápu, proč logo na splashy odkazuje na podstránku a logo na podstránce odkazuje na splash.
Měsíček
Profil
<li class="item3"><a href="komentare.html"><span>Komentáře</span></a></li>
Ten "<span>" je tam naprosto zbytečně .. a ta třída class="item3" nejspíše také.
mucko
Profil
mne sa to nepaci..... neviem ci je vhodna dat na hlavnu stranku nejaky stlpec...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0