Autor Zpráva
george
Profil
Hezký den,

v poslední době jsem upravil magazín Vigudes.cz, mohl by mi někdo poskytnout konstruktivní kritiku, či rady na zlepšení, které jsem ještě neprovedl a byly by přínosem pro celý web?

URL webu: http://vigudes.cz/

Mnohokrát děkuji
piwoda
Profil
george

1) logo mi přijde poněkud rozmazáné
2) v IE7, nevím jestli ještě někde, se ti na indexu dole překrývají čísla stránek s tlačítky "následující" a "poslední"
3) rovněž jak u bodu 2) IE7 - ti přizadání textu do hledání nefunguje lupa (musím potvrdit zmáčknutím ENTER- a to se mi nelíbí)

Kod nebudu študovat, takže ode mne vše
panther
Profil
george
jen po zběžném prolétnutí kódu (bez většího studování, málo času :o)) jsem si všiml, že používáš <acronym title="Operační systém">OS</acronym> - zde by mělo být spíše abbr.

Zbytek ti pravděpodobně vytknou kolegové :o)
Tworec
Profil
panther
Proč? vždyť se tam píše, že IE abbr nepodporuje, ale acronym ano
panther
Profil
Tworec
ale abbr se dá pro IE nahradit JavaScriptem, který si můžeš někde stáhnout. Je to podobné, jako by si pro nadpis nepoužil značku hx a místo toho ostyloval p.
Jednou mají značky nějaký význam, tak je podle toho používejme.
Měsíček
Profil
"Proč? vždyť se tam píše, že IE abbr nepodporuje, ale acronym ano"

V nejnovějším IE to myslím už neplatí.
Měsíček
Profil
Jinak panthere ty říkáš "Ó - S"? Nebo říkáš "OS" .. jestliže říkáš "OS" měl by tam být myslím spíše <acronym>.
george
Profil
piwoda
1) logo mi přijde poněkud rozmazáné
On to byl trochu záměr, jelikož pak působilo divně na modrém povrchu, avšak zvážím změnu, ale nemyslím si, že jde o vážný problém.

2) v IE7, nevím jestli ještě někde, se ti na indexu dole překrývají čísla stránek s tlačítky "následující" a "poslední"
Ano, vynikající postřeh, tento problém projedu fixačním souborem, jelikož Internet Explorer musí mít vždy extra stylový soubor.

2) IE7 - ti přizadání textu do hledání nefunguje lupa (musím potvrdit zmáčknutím ENTER- a to se mi nelíbí)
Nedomyšlená bota, přepíšu to, ale opět v tom shledávám subjektivní názor, i když naprosto správný. (Napravím)

panther
Není o čem diskutovat, <acronym> je a bude a až na něj nadejde čas novému tágu, vlezu do MySQL a dám příkaz k náhradě <acronym> za <abbr> :-)

Děkuji, nějaké další ideje?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0