Autor Zpráva
ondrej012
Profil
trocha som sa inšpiroval jednym návodom -
http://the-killer.ic.cz/
piwoda
Profil
ondrej012

efekt dobrý, písmo strašné
ondrej012
Profil
piwoda
sorry dal som tam neupraveny kod...tu je novy
Gekon
Profil
Písmo strašné, podtržení taktéž. Zkus velkými literami napsané bezpatkové písmo.
Měsíček
Profil
Nepodtrhávej to a zas tak strašně bych to neviděl :)
Matty
Profil
ondrej012
Proč v tom seznamu používáš <font>? Bylo by lepší místo <font>u nastylovat položky.
ondrej012
Profil
podtržení taktéž
opravené

Písmo strašné
aké tam mam dať?

Zkus velkými literami napsané bezpatkové písmo.
nechápem
Měsíček
Profil
Mimochodem nestrkej tam <font>.
Gekon
Profil
ondrej012
Zkus velkými literami napsané bezpatkové písmo.
nechápem

Velká písmena, bezpatkový je například Arial, Verdana, Tahoma.
ondrej012
Profil
Gekon
Myslíš?
Gekon
Profil
ondrej012
Myslím. Kdybys to písmo lehce zmenšil a zároveň ztučnil, líbilo by se mi ještě víc.
ondrej012
Profil
Gekon
takto?
kletely
Profil
ondrej012
No to je o niečo lepšie.
mucko
Profil
tutorials.cz dobra vec nie??? ale vysledok tinejak nevysiel--- nechapem preco.... aha ... ze by preto ze to mas na stred??
ondrej012
Profil
mucko
jj dobrá..tak som to chcel písal sonmn že som sa len inšpiroval :D
ondrej012
Profil
a tú žiaru nemám zmeniť nejak:?
piwoda
Profil
ondrej012

ted je to pěkný
mucko
Profil
jj ked ides kliknut stetcom tak zvec priemer nedavaj do stredu ale nadol.. kapes?
Lexter
Profil
e) poslední důležitý bod před vložením – vkládejte pouze hotové stránky! Šablony a screenshoty budoucích webů bez obsahu a s grafikou, kterou tvoří dva různobarevné obdélníky, nelze hodnotit (budou smazány)

Mýlím se, když řeknu, že tu hodnotíme jen nějaké ohrané menu, navíc obšlehlé z vist a tutoriálu? Nechci být pochlavý, ale udělal jsem si návrh boxíku pro přihlášení, heč!
ondrej012
Profil
Lexter
Nič vzlom ale to malo byť vtipné?
Měsíček
Profil
No taky jsem něják ten jeho příspěvek nepochopil ..
Lexter
Profil
Měsíček
Já jen, že se tu bavíme o obšlehlém menu (jen menu) v sekci názoru na stránku s citovaným pravidlem. Ale to je fuk, když se můj příspěvek nebude modeátorovi líbit, smázne ho.
ondrej012
Profil
Lexter
mysliš že nie je to pravidlo "prošlé" alebo si to len nevšimol?
mucko
Profil
ondrej012
sorry ale asi suhlasim s ostatnymi... naviac.. ani sa ti to velmi nepodarilo, ked mam byt uprimny.... ved tam to mas na tacke iba robis to co pisu a ty si siel vlastnou ,,hlupou" cestou.... ak to malo byt podla tohoo http://www.tutorials.cz/clanek1223-webdesign-zasady-tvorby-navigacie-r ecept-na-jednoduche-menu-v-css#clanky ale ak nie tak sorry
imploder
Profil
Nedávej v CSS před cestu k obrázku lomítko. Je to relativní cesta a tak to má být bez něj. Na tvé stránce se mi sice pozadí ukázalo a posunovalo jak má, ale lokálně se to rozchodilo až když jsem to lomítko umazal.
ondrej012
Profil
mucko
rýchlo meníš nazory :-(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0