Autor Zpráva
tLAMA :)
Profil *
co vy na to? :-D

http://www.baldursgate.jix.cz/nudaa/lol.htm
Taps
Profil
tLAMA :)
hrůza
Akx
Profil *
Prezentovati zde link na webovou stránku s obsahem nedivejte se na to ve FF!! a nejste tady vítáni!! jest přinejmenším podivné.
tLAMA :)
Profil *
:-D uz sem to upravil to nejste tady vitani :-D a to nedivejte se na to ve ff je proto ze jsem to zapomel napsat sem :-)
tak sena to prosim radeji nedivejte ve FF :-)
Miloš
Profil
Optimalizováno pro internet explorer!!!
Tys něco optimalizoval? A jak se taková optimalizace dělá?
mucko
Profil
Ked robim nieco z nudy vac. je to navrh v ps a urcite t onedavam do kritiki... Si si isty ze nieco na tom chces hodnotit alebo kritizovat?? ak ano tak:
preco neje stranka zarovnana na stred ani na lavo ani na pravo?
to je akoze menu??
paticka???
nadpisi??
zarovnanie textu?? skus dat justify.. ale tie nadpisi...

farby????
Miloš
Profil
mucko
preco neje stranka zarovnana na stred ani na lavo ani na pravo?
Protože není.
Copak je nutné stránku někam zarovnávat? Myslím si, že ne.

skus dat justify.
S tím také nesouhlasím – zatímco v tištěném textu (zejména v knihách) opravdu je zvykem zarovnávat do bloku (text-align:justify), na webu to není nejrozumnější, protože jednak nelze ovlivnit rozpal mezislovních mezer (některé justify-řádky bývají mimořádně hnusné), jednak nelze ovlivnit délku východového řádku, který by měl být delší než odstavcová zarážka (tet-indent).

Je ale pravda, že tLAMA :) nečlení text do odstavců (kam jinam text patří než právě do odstavců), nýbrž fekálně konstruuje kalamajku div div div. Doporučuji k prostudování http://www.semantika.name/.
tLAMA :)
Profil *
mucko: Jako navrh v ps jsem to delat nechtel, protoze jsem si chtel i trochu zopakovat html a css :).
Stranka neni zarovnana, protoze se mi v PC zobrazuje v prostredku a nenapadlo me ze by se to nekomu zobrazovalo jinak :(.

Miloš: Semantiku jsem si prostudoval, kdybych se jeste nekdy v budoucnu nudil a napadlo me delat web, tak to uz snad bude lepsi :-).
mucko
Profil
u mna je napravo...
tLAMA :)
Profil *
mucko nemohl by jsi sem prsim dat screen te stranky? abych videl jak se to jeste krome zarovnani rozkopalo
dik
Worldd
Profil *
tLAMA :)
Já to mám např. ok, ale zkusil jsem se na to kouknout ve FF a tam je to jaksi kousek od leva, ale ve FF už na to radší koukat nebudu :D
mucko
Profil
jj aj ja som na to pozeral v ff

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0