Autor Zpráva
KGW
Profil
Nové stránky dejepis.mysteria.cz. Dík za názory.
Tomashek
Profil
změnil bych barvu té lišty dole (ta oranžová)
jinak celkem pěkné
Kalby
Profil
jj docela pekne pro uvedene stranky urcite staci, ale dole mas copyright a docela by me zajimaly jak je to s pravama nekterych obrazku, napriklady ty spacearty...
yFang
Profil
KGW
→ Na první pohled mi to spíš připadá jako něco o vesmíru, upravil bych úvodní stránku ve stylu těch ostatních.
→ Menu se mi moc nelíbí. Buď bych ho zmenšil, nebo vertikálně vycentroval text.
→ Hover v hlavičce bych nedělal a udělal bych ji celou klikací.
→ Hover odkazů v patičce se mi vůbec nelíbí a i ta patička se k tomu moc nehodí.
→ V titulku bych asi to MYSTERIUM MINULOSTI dával až na konec, důležitější je to, co je na aktuální stránce.
anker
Profil
šablonka
warezov
Profil
tu web templatu si stáhlo 23 000 lidí ,pokud by ji každý použil(polemizace) existovalo by 23 000 STEJNEJCH DESIGNŮ,OD TOHO JSOU WEB TEMPLATY
KGW
Profil
díky za názory, jsem jen spoluautorem stránek, takže vše neovlivním

přemýšlím o posunutí textu v patičce nahoru
za text a obrázky je zodpovědný kolega, sdělím
souhlasím, úvodní stránku bych taky dal ve stylu těch ostatních
menu se mi líbí
hlavička celá klikací - může být
hover v patičce se mi taky nelíbí, předělám, popřemýšlím o šedé patičce
titulek bych nechal kvůli vyhledávačům, MYSTERIUM MINULOSTI není moc dlouhé a zbytek bude vidět
ano, touto šablonkou je to inspirováno, ale kód i css je vlastní, možná by tam měl být uvedeno jméno autora designu
Měsíček
Profil
To zvětšování/zmenšování pomocí JS je super :) jinak kód je dobrý jen vyhoď zbytečnosti.
KGW
Profil
dík, jaký zbytečnosti máš konkrétně na mysli?
imploder
Profil
titulek bych nechal kvůli vyhledávačům, MYSTERIUM MINULOSTI není moc dlouhé a zbytek bude vidět
Dlouhé to je a vidět to teda nebude, aspoň ne v tabech. Stránky by měly být v prvé řadě pro lidi. Ostatně netuším, jak by ti obrácené pořadí mohlo ve vyhledávačích uškodit. Spíš bude člověk vyhledávat určité téma nebo období než "MYSTERIUM MINULOSTI" (mimochodem zní to docela kostrbatě - co třeba tam dát jiné slovo než "mysterium"?), takže by to spíš mělo pomoct. Spíš kliknu na odkaz začínajícím názvem daného tématu než jakousi frází tohoto typu, která je mi v tu chvíli víte-kde.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0