Autor Zpráva
Kaeru
Profil *
Zhodnoťte mi prosím můj web. Určitě i poradíte co vylepšit, změnit apod.

www.netopyri-liberec.wz.cz
AMD
Profil
~ Jste právě ***. uživatel na těchto stránkách. - to asi není nejvhodnější věta, spíš "návštěvník těchto stránek"
~ ve FF mám zajetej ten nadpis Družina netopýrů pod obsah ...
~ trochu se tam překrývá menu když to "vyjede"
Kaeru
Profil *
Máš pravdu. Mužeš mi poradit aby v Mozile ten nadpis nezajížděl dolů a v IE to fahcalo tak jako teď? Předem díky.
rOMIK
Profil
1. zbytecny je ten flash na uvodni strance
2. nemel by si pouzivat ramy
3. ve firefox ti to nesedi (horni ram je cely nejaky rozhozeny)
4. zmen barvy, zkus dat na pozadi nejaky jednoduchy vzorek, nebo tak neco... a urcite si pohraj s celym designem (photosop apod.)
5. optimalizuj to pro rozliseni od 800*600 a vyssi
6. nejak mi tam chybi kontakt primo na tebe...

To je jenom tak okrajove v kostce (nemel sem cas se divat na zdrojak). Ze vzhledu tech stranek usuzuju, ze jsi amater, tak tedy aspon jedno uznani: Obsahove jsou ty stranky docela dost bohate.
rOMIK
Profil
Kaeru
Jo a ten vrch bych hodil do tabulky asi takhle:
<table width="100%" height=" tolik kolik je vysoky ten ram " >
<tr><th width= tolik px, at se tam vleze ten obrazek > obrazek netopyra </th><th> nadpis </th><th width= tolik px, at se tam vleze ten obrazek > obrazek junaka </th></tr>

Na druhy radek bych se vykaslal, ale jestli ches:

<tr><th colspan="3"> <p align="left"> Pocitadlo osob</p><p align="right"> Datum</p></th></tr>
</table>

A pak to pojede i v ff
Kaeru
Profil *
Máš pravdu. Amatér skutečně jsem. Díky za rady, v dohledné době se na to podívám.
Kaeru
Profil
Tak jsem se po dlouhé době dostal ke změně designu našeho webu. Mohli byste se na něj podívat znovu? Předem díky...
www.netopyri-liberec.wz.cz
HeWeR
Profil
186kb velká hlavička - znáš to pravidlo? Stáhni velikost všech obrázků na 40kb. Máš? Ok, a teď to stáhni ještě na polovinu :). Tkaže 186kb je přece jenom...
avaranger
Profil
Ve FF rozhozene. Nesourode. Sjednotit barvy. Zelena, zluta, oranzova, modra, cerverna... to je proste moc.

Dat do jednoho bloku +- 760px sirokeho.
nebo alespon nejak zarovnat s tou hlavickou.
Kaeru
Profil
HeWeR
Ok, dík za připomínku o velikosti hlavičky. Trochu jsem to přepískl, napravím to.


avaranger
FF rozhozene? Tak to je divné, mě to FF zobrazí stejně jako IE (až na menu a patičku).
Dál jsem nepochopil co myslíš s tím zarovnáním s hlavičkou pomocí jednoho bloku.

Dík za připomínky a těším se na další.
avaranger
Profil
Kaeru:
Hlavicka je jinak siroka nez obsah. Tak sem to myslel. Ale jestli je to zamer, tak prosim. Nechtelo se mi poustet IE, abych to zjistil.
Kaeru
Profil
avaranger
Jaká používáš rozlišení? Hlavička by měla být při 1024*768 stejně široká jako obrazovka...
Kaeru
Profil
Mohli byste se na to vrhnou ještě jednou, prosím? Web jsem optimalizoval od rozlišení 800*600, tak by to už nemělo být rozsypané. Za Vaše připomínky předem děkuji. www.netopyri-liberec.wz.cz
avaranger
Profil
Je to o 100% lepsi. Gratuluji :)
Kaeru
Profil
Díky moc!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0