Autor Zpráva
foster
Profil *
www.hasici.biz - prosim o kritiku.
Wan-To
Profil *
4 slopucový layout... Někdy to může vypadat velice pěkně, ale u tebe to vypadá spíš nepřehledně :-/
foster
Profil *
len na uvodnej strane je 4-stlpcovy, dalej le uz len 3.
weckho
Profil
Ten banner nahoře mi přijde dost odflaknutej... Jinak se mi to líbi. Trochu nepřehledný to ale je, no.
MissCroft
Profil
Horní baner fakt odfláklý, čtvrtý sloupec odstranit a u děch odkazů bych dala třeba ještě změnit barvu pozadí, nějak odlišit odkaz, na který ukazuji....
foster
Profil *
to wecko: horny banner mi robil kamos. OK dam ho prerobit. Co sa tyka neprehladnosti, beriem kritiku, len neviem ako potom mam vyriesit ten kopec odkazov. Javaskript velmi nechcem pouzivat.
to miss Croft: myslis nastavit a:href u odkazov?
czech
Profil
neni to spatny, souhlas s temi prede mnou, ale jeste pripominka na stavovy radek - behaci text bych odstranil.
hampy
Profil *
Nářez!
rOMIK
Profil
wow, to je zmatek (aspon na prvni pohled), jinak to je docela v klidu (az na ten banner).
printf
Profil
Doporučil bych nějak ubrat těch menu, člověk se v tom ztratí a leccost přehlédne. Pak bych odstranil okraje těch políček v kontaktním formuláři. Neměl by být web hasičů dočervena? Ačkoliv té červené si asi užijou dost v práci.
foster
Profil *
to printf: vacsina webov o hasicoch je docervena. Preto som nechcel tiez cervenu.
to all: diky za kritiku.
Kráťa
Profil
Jak má ten bílý (pouze spodní) podklad zakulacené rohy a v něm, těsně u kraje sou prvky s hranatými rohy, tak to působí divně.
SuE
Profil
připadá mi to trochu "přerámečkované", hlavně ty boční menu mají malý padding .. co kdybys zkusil ty dělicí linky udělat světlé místo černé? třeba velmi světlý odstín té barvy podkladu, co máš.
foster
Profil *
to sue: skusim. dik.
Anonymní
Profil *
Nejde měnit velikost písma
foster
Profil *
to anonym: no to ma popravde ani nenapadlo, ze by to bola chyba, ze niekto to vyuziva.
bzuK
Profil *
Ahoj, jestli můžu radit tak ten třetí sloupec úplně vyhoď. (Hlavně "last entrances" a "napište nám" jsou na úvodní stránce zbytečné) Jestli máš málo místa na odkazy, můžeš zkusit zavést menu na řádku pod logem.
Písmo je jen tak tak, mohlo by být větší - ale zvětšování mi funguje. Ten banner nahoře zas tolik nevadí. Zajímalo by mě, co znamená název třetího družstva - "CO" a co běhají za soutěž?
Jinak hafo informací, jak má být - dobrá práce!
mat
Profil
foster

možnost měnit velikost písma je fajn - ne každý má oči jako ostříž, já sám, protože čučím v poslední době do počítače i patnáct hodin denně, si rád zvětším písmo, abych nenamáhal oči, víc než je nutné. A ty máš na webu fakt blechy...
foster
Profil *
to bzuk: CO je Civilna Obrana. V podstate su to muzi nad 35rokov. Inac robia ten isty sport co my.
to mat: jasne, opravim to.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0