Autor Zpráva
tommak5
Profil
Co říkáte na gygabyte. ic.cz je to moje první stránka tak nějak mírnějc :-)
Poznámka moderátora:
Web obsahuje phishingové nástroje.
Měsíček
Profil
Tak .. třeba vyhoď "Tvoje IP je ..." znám ji nazpaměť a je to děsně trapný a neužitečný na takovýchto obyčejných stránkách.
srigi
Profil
Cierna je zabijak webu! Pouzivat iba ak obsah nejako suvisi s ciernou farbou. Iba tolko odo mna.
ja
Profil *
na grafiku sa ani nevyjadrujem :-(
klikacia hlavička
web pomocou tabuliek..využívaj viac CSS
inak nie som spokojny
kletely
Profil
tommak5

1) klikacie logo
2) počítadlo, pohyblivé gif a IP sú hovadiny vyhod ich
3) validator
4) dizajn niečo hrozné...
w3surf.cz
Profil *
tommak5
Ahoj,
tak na začátek to myslím, že jde.

*Mimochodem, hezká ikonka (dole vlevo).
tommak5
Profil
omg tak takhle rychle jsem odpovedi necekal, ale diki za uprimnost
Cernout tam mam protoze jsem Metalista a je moje oblíbená jak sem rikal je to moje prvni!
yFang
Profil
tommak5
Docela dobré by bylo, kdyby na první pohled bylo patrné na jakém webu to vlastně jsem.
tommak5
Profil
Ale to já sám nevím :-) přidávám věci podle nálady :-)
imploder
Profil
Cierna je zabijak webu! Pouzivat iba ak obsah nejako suvisi s ciernou farbou. Iba tolko odo mna.
Co je to za nesmysl? Černá je původní barva obrazovky. Víš, kolik by se ušetřilo za svícení, kdyby měly všechny stránky pozadí nechané černé?

Ale vážně se mi to nelíbí - na úvodní stránku dej něco zajímavého na úvod, né IP adresu (k čemu to je?). Nauč se používat HTML především na strukturování dokumentu - nadpisy, odstavce, seznamy (třeba číslovaný <ol> místo vypisování čísel, <ul> s odrážkama místo odstavce začínajícího entitou) atd.. Kód je prostě hnus. Plno &nbsp; je prasáctví v každém případě a v dnešní době s CSS už vůbec nemá smysl jakkoliv takhle bastlit. Takhle si s tím jenom přiděláváš práci, v tom se za chvíli nikdo nevyzná.

EDIT: V jakém editoru to děláš - nějaký WYSIWYG, ve kterém do kódu nevidíš? Pokud se učíš psát kód, začal bych od začátku, je lepší se naučit psát čistě.
Měsíček
Profil
"Víš, kolik by se ušetřilo za svícení, kdyby měly všechny stránky pozadí nechané černé? "

Naprosto stejně kdyby měli všichni pozadí oranžové.
imploder
Profil
Naprosto stejně kdyby měli všichni pozadí oranžové.
To asi těžko. Černá je tmavší, prostě nerozsvícená.
Měsíček
Profil
Monitor je rozsvícen tak nebo tak jen ... něco si o tom přečti, ale mohu tě ujistit pravdu nemáš.
imploder
Profil
Měsíček
Nj, jenom to světlo nejde ven. Máš pravdu.
EDIT: aspoň pokud jde o LCD. U CRT by to mělo něco ušetřit.
srigi
Profil
>>Cierna je zabijak webu! Pouzivat iba ak obsah nejako suvisi s ciernou farbou. Iba tolko odo mna.

>Co je to za nesmysl? Černá je původní barva obrazovky.


Z mojho pohladu moj nazor nie je nezmyselny. Skus dat takto cierny web ohodnotit na nejakom grafickom fore, webdizajneri/photoshopisti sa na teba znesu, ze je to z grafickej (emocionalnej, colorovej) stranky zakladna chyba.

Ked sa vsak jedna o web napr. ako je blackhole.sk, je pouzitie ciernej farby ako zakladneho motivu pripustne. Na beznych strankach sa ale pouzivanie ciernej farby ako zakladnej/dominantnej nedoporucuje.
Wojta
Profil
Nedovedu si představit, proč musí člověk kontrolovat e-mail - podle mě je to blbej pokus o získání hesla k e-mailu
Worldd
Profil *
Wojta
To je fakt směšný...zajímalo by mě, jestli by tam to heslo opravdu někdo napsal...

a kdyby to byla kontrola síly hesla, tak neřeknu (ale i tak se toho dá zneužít), ale k čemu tam je ten email, když ti to pak podá informace o heslu?
Lord Khubajsnar
Profil *
nevalidní...
http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.gygabyte.ic.cz%2F
imploder
Profil
tommak5
fakt trapný s tím heslem, žádnou databázi to neprohledává
DoubleThink
Profil *
Gyga? To je jaký násobek?
Web je celkem příšený. Titulní obrázek jsi patrně odněkud čmajznul, obsah je míň než bezcenný.

podle mě je to blbej pokus o získání hesla k e-mailu
Podle mě taky. Web gygabyte.ic.cz tutíž přidávám do blacklistu této diskuse.
orava..
Profil *
ak je to EMO alebo METALISTA tak moze byt cierna stranka! mne sa cierna velmi paci a ked robim stranku tak iba ciernu
kletely
Profil
Tak to mu to hovorím že kodovanie: <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=kódování"> :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0