Autor Zpráva
Raptor
Profil
Zdravím,

prosím o kritiku stránek http://www.yangtaiji.com/.

Díky
kohout
Profil *
teda, designuješ mi z duše:D
takže:
-úrčitě okraje k textu (margin písma nebo padding layoutu), alespoň z prava,
-menu by šlo úrčitě jednodušeji předělat z tabulek do seznamů,
-odkazy, které nejsou tučnym písmem bych podtrhl,
-klikací logo, ze kterého se člověk dostane na úvodní stránku (je to takový zvyk;-))
-úrčitě by neškodily nadpisy;-)

to je asi tak všechno, 6/10
Raptor
Profil
teda, designuješ mi z duše:D
takže:
-úrčitě okraje k textu (margin písma nebo padding layoutu), alespoň z prava,
-menu by šlo úrčitě jednodušeji předělat z tabulek do seznamů,
-odkazy, které nejsou tučnym písmem bych podtrhl,
-klikací logo, ze kterého se člověk dostane na úvodní stránku (je to takový zvyk;-))
-úrčitě by neškodily nadpisy;-)

to je asi tak všechno, 6/10


Díkec ;)

1. Dělám design ručo v linuxu a testuju to pak ve FF / IE, přičemž mi IE běhá na wine, takže v emulaci. Je možné, že mi to IE nezobrazuje na linuxu korektně jako ostatním ve Windows, ale FF mi okraje u textu zobrazuje - doleva i doprava cca 10 px.
2. Běhá to na Mambu, které má hlavní menu postavené na tabulkách. Nicméně mrknu se tomu na zoubek, už jsem to beztak trošku přiohnul k obrazu svému ;)
3. Udělám, díky za upozornění.
4. Zvyk je železná košile ;) Už jsem o tom přemýšlel, zkusím to tam dodělat.
5. S těmi nadpisy asi nerozumím - mám dojem, že jsou skoro na každé stránce ...

Ještě jednou díky za tipy ...
kohout
Profil *
1) koukal sem na to ve FF na windowsech, je tam asi 5 px..
2) nevim proč mambo, když jde ojednoduché stránky;-) ale budiž no;-)
3) ...
4) to bych doporučoval:D
5) jj, ale co takhle dát nadpis na úvodní stránku? Omlouvám se, nadpisy tam opravdu sou (kromě tý úvodky)

neni zač:))
Marty
Profil
Ten text v logu nahoře nalevo bych odstranil, je tam IMHO zbytečný a navíc zasťiňuje políčko pro vyhledávání.

Jo a ten title (Úvod - Asociace Wu Long Jiao Zhu) je vcelku nevyhovující. Je sice fajn, že stránka nabízí možnost přidat tvůj web do oblíbených, ale v těch se stránka uloží pod Ú a nikoli pod A (nebo podobně).
Raptor
Profil
Koukal jsem na to i ve woknech v IE/FF, padding textu je 10px.

Mambo jsem použil, protože tam přibude ještě fotogalerie a fórum, což mambo hezky integruje a navíc nejsem sám, kdo toho cpe texty a pro ostatní je pohodnější dělat to přes administrační panel mamba.

Netučné odkazy jsou už podtrženy ;)

Klikací logo jsem udělal, ale ještě ho musím doladit ...

Nadpis na úvodní stránce podle mě není třeba - je to úvodní pokec, nadpisem je tam titulek ...

Text nahoře byl na přání, ale je fakt, že mě se taky nelíbil - už je pryč ;)

Když se mrkneš líp, tak uvidíš, že tam jsou dvě možnosti - Přidat web do oblíbených a Přidat stránku do oblíbených. První možnost přidává záložku na celý web s názvem Asociace ... a druhá možnost je pro každou stránku individuální a mění se podle toho, kde právě jsi - to znamená že na první stránce tam bude Úvod ..., na ostatních stránkách pak příslušné názvy stránek.
Kráťa
Profil
Hmmmmmmmmmmmmm zajímavé. Na čistou bílou stránku jsem se vydržel dívat asi 15 vteřin.
rOMIK
Profil
Ktáťa

To si delas srandu? dyt na 64 kb lince mi to nabehne do 10 vterin...
Kráťa
Profil
rOMIK
mě to teď naběhlo ihned, asi nějaká soska u nás na síti brzdila provoz, nebo co... Ale jiné stránky mi šly krásně.
K tomu webu - Když se mi to otevřelo, tak jsem myslel, že jsem někde v Číně, dokud člověk nezačne číst, tak vůbec neví, jestli není v obchodě s rýží. Co tam dát nějaký obázeček bojovníka, třeba pouze siluetu (nebo jak se to píše) k logu?
Raptor
Profil
Zkusím tam něco plesknout, ale mám pocit, že to tam nesedne ... uvidíme ;)
Martin Kuželka
Profil
Tak favicon z www.csszengarden.com je pěkná...
Raptor
Profil
Ano, taky se mi moc líbila ... už je jiná.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0