« 1 2 »
Autor Zpráva
XXL
Profil *
Dobrý den,
prosím o ohodnocení weblogu http://nerez.yc.cz, funkčnost, obsah, ap. Děkuju vám všem
kletely
Profil
XXL

1) pekny dizajn
2) validátor
yFang
Profil
XXL
Pěkné, ale nehodí se mi k tomu favicon.
Wojta
Profil
Pěkný blog, až je ho pro ic.cz škoda.

PS: to je na wordpressu? (Zaujal mě ten nadpis, má stejné písmo jako default šablona)
pokud jo, hodí se to zmínit do patičky stránky
XXL
Profil *
1) stránku se značím zvalidovat (nebo jak se to skloňuje...)
2) favicon změním
XXL
Profil *
Wojta

Plánujeme od prvního července mít normální doménu druhého řádu. Dík. Ano, jede to na Wordpressu, zmíním to.
Miloš
Profil
Pohnul bych s nadpisy článků.
Vzdálenost od předešlého / k následujícímu je hodně podobná, což nepovažuji za vrchol přehlednosti.
Pohnul jsem s nimi o 12px dolů – porovnej:



Pokud by ti 12px připadalo příliš (vadilo-li by ti, že je nadpis stejně daleko, jako jednotlivé řádky), vyzkoušej třeba 6px.
srigi
Profil
Mate vyraznu chybu v pristupnosti - ked sa vypnu obrazky, zmizne na bielom podklade odkaz z hlavicky webu. Nastavte teda background pre header, nejaku vyplnovu farbu.

Dalej neviem ci to bol zamer ale, pri vypnutm css je menu vo vyslednom text az na konci. Ostava na vas ci to beriete ako vyhodu.

Je tam dost div-ov, napr, nadpisy <h2> by mohli prebrat stylovanie nadradeneho divu a ten by sa mohol vyhodit. Datum a autor pod nadpismi by mai ist do znacky <p> a nie len tak samotne (to kvoli semantike, co sa tu poslednou dobou spomina).

Z grafickeho hladiska je to velmi pekne, header, footer sa naozaj podarili.
vertigo4
Profil
XXL
Weblog se mi velmi líbí, ať už po obsahové stránce, tak design, ale i kod vypadá kvalitně (jen jsem ho jedním okem proletěl)
Myslím, že je zbytečné zde rozepisovat některé drobnosti, účel web plní, články se mi líbí a já si jej přidal mezi záložky ;-)
bbs
Profil *
Je to celkem povedená a známá šablona, ale chybí Ti tam zpětný odkaz na autora designu...
www.themes.wordpress.net/columns/2-columns/668/i-feel-dirty-10/
vertigo4
Profil
heh, tak to mě pos...

No ještě že si XXL nechtěl ohodnotit design...
Nox
Profil
Hm, takže nakonec stáhnutý RS, stáhnutá šablona - tak nevim co teda hodnotit...
"funkčnost,obsah" - no funkčnost dělali jiní a obsah? Chceš na foru o tvorbě webu nechat hodnotit pravopis?
Nebo stylistickou případně emocionální hodnotu textů?
grimword
Profil
takze nakonec ma cenu hodnotit akorat clanky - a clanek proti radaru u me pohrbil tento web na totalni dno =]
Nox
Profil
No jsem pro povolit postavit američanům radar a rusům rušičku:)
Ad hlad - záleží na tom jak se člověk naladí, když je na dobré psychické vlně, tak ani po 24 hodinách mu nepřijde, že nic nejed
Myslim že nakonec sem in-topic;)
Miloš
Profil
grimword
clanek proti radaru u me pohrbil tento web na totalni dno
Souhlas. Napřed jsem uvažoval, že si dám blog do rss (podobně jako zde před časem hodnocený pcblog), ale článek o hladovce mi připomněl prolhaného demagoga Tamáše, teroristofila Májíčka a zkrátka hnus; takový blog si do čtečky nedám.
Lexter
Profil
Vždycky je nejlepší pohledat trochu na gůglu a zjistit si, jestli jde o šablonu. Mě to tak šetří haldy reakcí jako třeba zde :). Od rána se tu docela bavím :).
Miloš
Profil
Lexter
Nechápu jak. V gůglu hledám slovní spojení; jak tam můžu najít, jestli je ten či onen web okopírovanou šablonou?
Lexter
Profil
Miloš
To se časem naučíš. Kouknu do kódu, vidím značky a názvy divů, které sice mi češi používáme, ale nejsou zas tak časté. I čech tam většinou hodí nějakou tu zkomoleninu nebo české slovíčko. Mrknu na design a pokud je opravdu povedený, hledám na gůglu slova jako best worpdress themes. Juknu na layout a pokud je dvojkový hledám good two column wordpress themes. Najde mi to galerie povedených témat, juknu do kategorizace a většinou jsou to ty nejvýše hodnocené.

Ale je spousta dalších faktorů, nerad bych tím zatěžoval. Není to ale žádná věda. Lidi si myslí, že tady jsou tupci a neumí hledat. Mě to ale baví a pak se tu královsky řehtám.

Edit: Další faktor je třeba typ designu. Takováto klasická dvoubloková témata my moc neděláme. Teda děláme, ale neuzavíráme to do tak přesných bloků. Pokud znáš gekona, měl na blogu klasickou zahraniční šablonu, ta byla prakticky stejná. Za velkou louží mají jiný styl a ten náš ať už ho dělá kdokoli je poznat. atd., atd... neříkám, že je horší ani lepší, je prostě trochu jiný.
Medvídek
Profil
Ono často stačí kouknout na zdroják :) http://www.nerez.yc.cz/wp-content/themes/i-feel-dirty/style.css


/*
Theme Name: I feel dirty
Theme URI: http://studio.st/i-feel-dirty/
Description: A clean but dirty template by <a href="http://studio.st/">Studio ST</a>
Version: 1.0
Author: The studio ST team
Author URI: http://studio.st/
*/
Lexter
Profil
Medvídek
No vidíš, do css jsem nekoukal :). Jsi chytřejší.
vertigo4
Profil
grimword
Miloš
hmm, škoda ;-)
XXL
Profil *
V prvni rade bych se chtel vsem omluvit. Me schopnosti nejsou na vysoké úrovni a chci se teprve učit. co je tak špatného na článku o radaru?
Měsíček
Profil
"V prvni rade bych se chtel vsem omluvit."

Nám se neomlouvej .. mi s tím nemáme nic společného, ale do patičky napiš, že je to šablona.
rkomoras
Profil
musím říct, ten vzhled....moc pěknej :o)
XXL
Profil *
Omlouvam se za to, ze mam pocit, ze jsem vás vsechny zklamal. Odkaz v paticce bude, asi omylem vypadl, nejsem typ, ktery by nekoho chtel okrádat.
Lexter
Profil
XXL
Ale prosímtě, nic nevypadlo. Ono je to fuk, každej dělá chyby. Odkaz tam vlož, nikdo ti tady hlavu neutrhne, schytáš akorát výsměch. S tím se dá žít a člověka to poučí. To je to nejdůležitější ;).
XXL
Profil *
Omlouvam se za to, ze mam pocit, ze jsem vás vsechny zklamal. Odkaz v paticce bude, asi omylem vypadl, nejsem typ, ktery by nekoho chtel okrádat.
vertigo4
Profil
XXL
Víš, mnoho lidí dělá chyby, ale jen profesionál je dokáže udělat tak, že ani vlastně nikdo nepozná, že šlo o chybu...
Miloš
Profil
vertigo4
jen profesionál je dokáže udělat tak, že…
Připomíná mi to hudební improvizaci – udělám chybu (vůči tomu, co jsem chtěl zahrát)? Tak to ještě dvakrát zopakuju a udělám z toho úmysl ;-)
bbs
Profil *
Lexter
...schytáš akorát výsměch...
Neřekl bych, nikdo se mu za to nebude vysmívat - takových zde bylo a ještě bude spousta a člověk si jen musí říct, že je to vlastně jedno.

XXL
Nemusíš se omlouvat, pusť to z hlavy, netrap se tím - je to úplně nedůležité. Stačí, když umístíš zpětný odkaz na autora designu, protože to je jediné, co z toho má.
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0