Autor Zpráva
23k_fitko
Profil *
http://www.pesonline.info

Zakladni grafiku provedl kolega MGIEL , kod, stylovani a
programovani ja.

Jak se Vam libi webik?
AMD
Profil
Mě se líbí moc, je to fakt hezký ;)
<a href="?" ...
no ... lepší je <a href="." ;)
Logging
Profil
pekne pekne
weckho
Profil
Moc pěkný
23k
Profil
AMD > v cem? :)

Neco co se nelibi a neco k vyzdvihnuti? abych vedel ze ty noci promarnene programovanim a stylovanim nebyly zbytecne ;)
halogan
Profil
Koukam na to na mobilu a nevim, co to je za web, o cem pojednava, takze odchazim...
23k
Profil
Tento web skutecne neni delany pro lidi pres mobil
halogan
Profil
To je jedno, ale na kazdem webu musi byt kratky text alespon s popisem. Jestli si dobre pamatuju, tak jsem na PC skoncil stejne.
Kráťa
Profil
Já na to koukal z Opery 8 a ty odkazy vlevo mám ujeté mimo tabulku. Jinak prima.
23k
Profil
Krata> vzdycky si rikam ze to udelam a zapomenu.

Kdyz pouzivam CSS hack abych rozlisil a zamazal rozdily mezi IE a FF , co mam pouzit na Operu?
Kráťa
Profil
23k
jsem na tom úplně stejně jako ty. Editor mi dělá náhled v IE a když to potom vidím jinde, tak mne omývají. To, že teď browsám v Opeře, je víceméně náhoda, jelikož normálně používám Avant Browser (nástavba IE). Rady si s tím nevím.
23k
Profil
Mno ja ladim vzdycky pro FF a IE ,, na operu s... bze tu ma pod 1% uzivatelu ...ale tohle je muj asi best web, tak ho budu muset poladit po vsech strankach.

Nevim jaky hack mam pouzit abych mohl pouzit 3x odlisne rozmery (FF, IE, OPERA)

asi tomu budu strkat jiny CSS kdyz to bude opera ..
hw
Profil *
23k
Něco o CSS hacku a Opeře se řešilo tady: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=5&topic=32 0 . Jinak já když měl problém se zobrazením v Opeře, tak mi pomohlo změnit DOCTYPE - viz. např. http://wellstyled.com/html-doctype-and-browser-mode.html , ale nevím, jestli to pomůže i v tomto případě.
Petr
Profil
Moc pěkné internetové stránky.........
23k
Profil
hw > diky
Petr > diky taktez



Neco ke kritice? :/
Anonymní
Profil *
Nejde měnit velikost písma...
Design je dobrej
Ikrk
Profil
Souhlasím s Haloganem, že by tam mělo být něco jako úvod! Aby když tam vlezu, tak jsem hned věděl, co tam najdu a co ne...
Design se mi líbí, ale řekl bych, že to logo nahoře je trochu moc velký a odsouvá informace dolů... nebylo mi moc přijemný, po každým kliknutí "jezdit" někam dolů...Prostě to logo je sice pěkná práce, ale trochu zavazí.
23k_fitko
Profil *
Uvod tam je ve starsich clancich ... je to online liga s aktualnimi informacemi. Je to web postaveny na designu a tymech, hracich ... :) ne uvod, ahoj jsem 23k, je mi 23 let ;) ,,,


DIK
Boy
Profil
No mě se ten text pod bannerem zobrazí úplně rozházeně...prostě bez jakéhokoliv grafického uspořádání - Opera 8
23k
Profil
Boy> vim, to bude opraveno, css hackem sem zvladl jen zamazat rozdily mezi FF a IE. Opere podstrcim novy styl ;)
ZIMINIX
Profil
Tu Operu bych doladil rychle. Nevypadá to totiž úplně dobře. Vypadá to asi tak, když si ve FF vypnu styly. Jinak ve FF móc pěkný. Dobrá práce.
23k_fitko
Profil *
vse hotovo, zbyva odstranit tu smuckoidni 2px mezirku ve FF a Opere a uz by snadnemel byt problem. nevite nekdo jak? :/
HeWeR
Profil
Udělej tu stránku "gumovou". Tím myslím, aby se roztahovala pro 1024x768 a stahovala na 800x600. Na 800x600 totiš vypadá divně.
Victorius
Profil
Ve FF úplně bez problému, menší rozlišení možná můžou způsobovat smíšené pocity, ale dá se to číst
Victorius
Profil
HeWeR
totiž
A nevíš jak to asi udělat s obrázkem v nadpise, aniž by to nevypadalo na nějakém rozlišení nechutně?
23k
Profil
HeWer> je mi lito, gumovy web jsem delal jednou a moc to neslo, nemam s tim zkusenosti, navic je to nakreslene natvrdo a predelavat to nebudu. Bohuzel je rok 2005 a myslim si ze 17palcovy a vetsi monitor je standard.

Victorius> Neda se nic delat no :/ weby jsem delal vzdy abych neosidil i uzivatele s rozlisenim 800*600 , nicmene tento doufam si tvrdit se vsi skromnosti "obrovsky web" by moc pekne "UZCE" nevypadal.

DIKY
chytroll
Profil *
to menu nalevo je nějak dlouhé.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0