Autor Zpráva
Iva
Profil *
Prosím o kritiku grafického návrhu

Předem dík
Logging
Profil
me se to dost libi...nechces me to naucit? :)
Fred
Profil
Velmi, velmi zdařilé :)
weckho
Profil
Krásný:)
Boldrik
Profil
asi tu nejsme abysme se tu rozplyvali nad krasou, takze vyhrady:

-nechapu proc odkazy maji title stejny jako jejich text. v tom pripade pro me onen title postrada smysl
-odkaz "harmony web" (coz je asi jmeno firmy) nesedi (FF - kdyz kliku, tak se oznaci pole trochu jinde - moc nahore vlevo) a zaroven je trochu nevyrazny, takze ani moc neni poznat ze jde o jmeno firmy
-situace kdy "odscrolujete" dolu pod onu hezkou kvetinu a spol, tak vidite jen dva neoddelene pruhy, oba bile. premyslejte trochu i timhle smerem
-no z myho pohledu je to takovy nadychany az holcici (mozna ze autor je zena) coz mi moc nesedi. jsem spis pro "kovovy" design, ale tohel je taky hezky
mgiel
Profil
1.Levý text bych odlišil od pravého nějakou jinou barvou ( např: černá, tmavě šedá )
2.Těm obrázkům bych nedávál dopad jiného stínu než má web samotný ... takže bych dal stejný úhel dopadu stínu jako má samotná stránka ( 90)
3.chybí mi patička ... když najedu úplně dolů , už to není tak veselé a vidím jen bílou stránku s textem.
4.Nevím jestli jsem slepej ale slova kvalitní prezentace se mi blbě čtou (kontrast) a hustota písmenek.
Kajman
Profil *
Při malém okně se obrázek v hlavičce chová jinak než text a nesedí to.
Iva
Profil *
Díky za kritiku.

Looging:
Já bych zase potřebovala naučit PHP :)

Fred a Weckho:
Bála jsem se, že je to až moc barevné a jiné než podobné prezentace. Pokud se to bude líbit i dalším a samozřejmě i klientům, bylo by to fajn.

Boldrick:
Odkazy title - text bude dále upravován.
Odkaz "Harmony web" je už opraven - podařilo se mi jej rozhodit při optimalizaci; je také zvětšen.
Bílá stránka pod hlavičkou - oba pruhy budou ještě více odděleny miniobrázky
Doufám, že to až tak žensky nepůsobí, měla by to být prezentace i kolegy programátora; a fotografa.

Mgiel:
Odlišení textu - dík za tip, zkusím jak to bude vypadat.
Vím, že ten rozdílný úhel stínu u samotné stránky a miniobrázků je špatně, ale přiznám, že se mi takhle líbí. Je to moc velké porušení zákonů webdesignu? :)
Patička - ta bílá stránka bude ještě asi kratší, dávat výraznou patičku vzhledem k hlavičce už by asi nepůsobilo dobře.
Text kvalitní prezentace - je už rozšířen a kontrastnější.

Kajman:
I při malém okně je hlavička vůči textu pořád stejná (IE6, Opera8, Mozilla, Firefox). Prosím o screenshot.

Prosím o další názory, jak působí odkaz z těchto stránek na fotoblog jiného graf.vzhledu. Fotoblog ještě není ukončen, v jeho menu bude i tlačítko pro návrat do těchto stránek.
Předem díky.
Kajman
Profil *
http://kajman.steadynet.org/tmp/harmony.gif
Fred
Profil
Kajman No jo, to se ale musím sakra snažit abych tohle nastavil. Pokud zmenším okno na 120px šířky, posunu scrollbar na tu část vpravo co nevidím a znova okno ručně zvětším tak na 440px šířky, pak se mi povede dostat tenhle screenshot. Není to tak trochu rýpéní se ve zbytečnostech? Nebo snad dostaneš tenhle vzhled jinak (firefox) ?
Kajman
Profil *
U mě to není problém (zkouženo s ff 1.0.4 na gentoo i xp). Stačí jen okno zmenšit třeba na 650px a už tam začíná tenhle zub.
Kajman
Profil *
A opera 8.0 to dělá podobně.
http://kajman.steadynet.org/tmp/harmony-1.gif
Ale tam je občas malý schod i při velkém okně (asi záleží na tom, zda má lichou či sudou velikost v px)
http://kajman.steadynet.org/tmp/harmony-2.gif
Iva
Profil *
Díky za kritiku:

Kajman:
Mně opravdu nejde nastavit okno tak, abych rozhodila stránku. Takže to ani opravit nemůžu.

Jsou doplněny všechny odkazy (text bude ještě dále doupraven, i PHP scripty ve fotoblogu). Prosím o další názory na celou prezentaci.

Předem moc díky.
Iva
Profil *
Je vytvořen 2. styl.
Prosím o zhodnocení, který je lepší.

Předem díky
Acci
Profil
Mně se více líbí první (s orlem)
mgiel
Profil
Ten s tim orlem je lepci
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0