Autor Zpráva
Fondil
Profil
Zdravím všechny.
chtěl bych vás poprosit jestli by jste se nemohli mrknout na několik mých projektů, které zrovna spouštím a něco k nim říct.
Nemyslím tím kritiku vzhledu, nebo systému, ale spíše nápad, funkce,...

MP3.liver.cz odkaz
Projekty zaměřený na stahování mp3 hudby.Myslím, že web nijak neporušuje zákony. Jen odkazujeme na ty, kteří odkazují na stránku, kde je mp3 uložená. Místo videí, plánuji udělat sekci s texty k hudbě. Sekce Články taky bude potřeba nějak zlepšit, ale zatim nevím, jestli články psát sám (nemám znalosti a čas) nebo jen odkazovat, jako teď. Budu se snažit na web dostat tisíce mp3, abych mohl konkurovat velkým webům. Systém na web jsem koupil, je to nějaké překopání nějakého robustního RS, takže se mě v tom těžko pracuje.

Grafity.liver.cz odkaz
Informační web o graffiti stylu. Snažím se získat návštěvnost z vyhledáváčů, protože u nich je na tom graffiti docela dobře. Web funguje na Wordpressu a šabloně. Zatím je to web, který bez mého přičinění jen tak dosáhl návštěvnost přes 350 lidí denně. Nemám k tomu ale moc nápadů, jen přidávat obrázky, a sem tam přidat nějaký článek. Kdyby jste měli nějaký návrh, rád podiskutuju.

Soutez.liver.cz odkaz
Jedná se o herní script, který jsem aplikoval do jedné šablony. Hráči mají za úkol nahnat svou vygenerovanou adresou co nejvíce lidí.
Jako odměnu vítězi asi nechám nějakou finanční částku, nejspíš pár set korun. Pokusím se taky sehnat nějaké sponzory, kteří by za reklamní prostor věnovali nějaké ceny. Myslíte, že se taková soutěž ujme? Zúčastnili by jste se?
PS: Prodávám script těchto stránek za 250kč/ks. Prodejní script je na http://liver.cz/script/ - email: fondil@seznam.cz

Hry.liver.cz odkaz
Jeden z dalších webů, který se zabývá online hrami. Jsem ale trochu vyjímečný v tom, že hry jsou určeny jen pro dívky. Tím se mi sice omezí část hráčů, ale mám zas lepší zaměření a už teď i dobrou návštěvnost. Na webu plánuji udělat ještě nějakou "bulvární" sekci, kde si holky budou moct přečíst o jejich "idolech".

Inblog.info odkaz
Můj osobní blog, který má psát o různých tématech, která by mohla být zajímavá pro společnost. Chtěl bych si s blogem získat nějakou slávu a snažit se předehnat pana Hulána, nebo alespoň dosáhnout podobné úspěšnosti. Tady by mě zajímalo, jestli se vám líbí vzhled a rozpoložení menu. A co články a témata?

To jsou "zatím" všechny mé projekty, která přichází na svět. Doufám, že čas, který jste strávili čtením tohoto příspěvku, nebyl zbytečně promarnět. Děkuji všem :)
vertigo4
Profil
Chtěl bych si s blogem získat nějakou slávu a snažit se předehnat pana Hulána, nebo alespoň dosáhnout podobné úspěšnosti.
Držím palce. S články Dovolená v Chorvatsku 2008 apod. toho určitě dosáhneš...

Hele, příjde mi to, že se to snažíš rozjet na všech frontách, rozhazuješ sítě... dle mého by bylo lepší se soustředit na jeden projekt a ten dopilovat k dokonalosti a pak s ním konkurovat. Takhle budeš ztrácet čas zbytečnými projekty a třeba jednou zjistíš, že tvůj čas jim věnovaný byl zbytečně promarněn...

Zkusil bych rozjet něco nového, neokoukaného, originálního, užitečného, prospěšného, zábavného a legálního.
VENCA
Profil *
a to na tom delas SAM si myslis ze to vsechno bdues stihat ? ja sam mam dva projekty a jsem rad ze jsem rad
Fondil
Profil
Díky vertigo :)
Většina z těch Webů, které jsem popisoval slouží jako takové malé přivýdělky. Nic do čeho bych se zatím chtěl pouštět naplno. Jen to trochu naplním obsahem, nechám dozrát a doufám, že na tom něco vydělám. Mám nějaké nápady na větší a lepší projekty, ale na to zatím nejsou finance a zkušenosti.

S Inblogem bych to chtěl někam dotáhnout, ale prvně si musím najít nějakou stálou základnu čtenářů. Přemýšlím, že bych potom přešel i na nějakou lepší .cz doménu.

No ale možná se z některých těch malých projektů vyklube něco, na čem můžu pak rozjet dobrý a navštěvovaný server.

VENCA: Jsem na to sám a jakž takž to zvládám. Ze začátku jsem měl asi ještě o 4 projekty víc, ale ty museli k ledu a čekají, až přijde správný čas.
Lexter
Profil
Celkem nic zajímavého, takových webů jsou tuny a pokud jsi na to sám, nejspíš ani jeden nevynikne natolik aby zaujal.

Když máš nápady na lepší, vyber z nich ten úplně nej, zpracuj ho jak se patří a věnuj tomu ten čas, který nesmyslně kouskuješ mezi tyhle stránky na šablonách. Takový web pak má určitou šanci vyniknout.
Shadowwolf
Profil
InfoBlog nevypadá špatně. Osobně bych vyhodil ten google adsense nebo ho aspoň zredukoval na únosnou míru. Dále bych to hodil okamžitě na samostatnou doménu - těch pár korun snad přežiješ. No a dobrej byznys by mohl být reklamní katalog firem (registrace zdarma, za prachy vlastní stránka s fotkama, delším popisem a odkazy v textu ... ale ta prezentace musí dobře vypadat). Tohle můžeš udělat pro 10 firem v každém oboru, 100Kč / rok Ti dá každej. Když to bude mít úspěch tak můžeš prodávat formou aukce, min. 100 a bere ten kdo dá nejvíc:-). S 50 kategoriema to hodí 50.000 Kč + něco z AdSense a TextLinkAds a Invia. Za ty prachy můžeš psát texty ala R.H. a věnovat tomu tak 5h týdně!
grimword
Profil
mala poznamka
vystupovat na svem blogu pod nickem "admin" mi prijde neosobni, nabubrele a odmerene - lide si k tobe neziskaji osobni vztah (kdyz uz mluvime o Hulanovi, predstav si rozdil kdyz reknes "dneska Radek Hulan vydal novy clanek" a "dneska admin vydal novy clanek")
imploder
Profil
Radek Hulán taky vystupuje na svojem blogu jako "admin".
grimword
Profil
bylo uvedeno jako priklad, nectu jeho blog, takze nevim jak je na tom on :)
Fondil
Profil
S tím adminem je to dobrý nápad, vůbec mi to nedošlo, díky :)
Katalog firem neplánuji, měl jsem katalog stránek a stačilo. Nějak už mě katalogy nepřitahují.
Adsense jsem si na Inblogu chtěl jen vyzkoušet, půjde asi pryč.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Fondila:
Smím vědět, proč sis pojmenoval doménu po játrech? Očekával bych na ní spíše nějakou burzu orgánů než náhodný shluk projektů. Na soutez.liver.cz by mohla být soutěž o játra.
Fondil
Profil
Liver se mi líbilo jen tak. Až po regitrace jsem zjistil, že liver znamenají játra :)
yFang
Profil
Liver znamená i obyvatel. (Alespoň podle slovníku na seznamu.)
imploder
Profil
Nejlíp zpracovaný je podle mě http://grafity.liver.cz/. Je dobře graficky zpracovaný a především je tam dostatek smysluplného obsahu. Chtěl jsem pochválit Grafity creator, ale pak jsem se podíval, že vlastně není tvůj. I tak dobře, že tam je. Chtělo by to taky možnost výsledek uložit. Sjednoť psaní graffiti/grafity/graffity - máš to pokaždé jinak.

Blog je taky dobrý, jenom té reklamy je tam strašně moc - úvod vypadá jako nějaká "reklamní" stránka - přímo vybízí k zavření. Lepší by bylo reklamu rozložit po menších kouscích do různých stránek, místo aby zabírala půlku úvodní a v článcích nebyla vůbec. Nebo jí prostě ubrat.

Liver znamená i obyvatel. (Alespoň podle slovníku na seznamu.)
To asi málokoho napadne. Pro obyvatele jsou mnohem běžnější výrazy. Lingea Lexicon hovoří jasně (a to je podstatně kvalitnější než ten na seznamu):


Hry.liver.cz jsou o ničem. Soutez.liver.cz jsem nepochopil a sama o sobě tvrdí, že "Žádná pravidla nejsou.".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0