Autor Zpráva
orgloj
Profil *
koukněte prosím na tohle
http://thb.php5.cz
dík
Miloš
Profil
Jako celek se mi to líbí; přesto:
1) Hover v hlavičce je divný (není mi příjemný)
2) Telefon v hlavičce migruje s rozlišením (velikostí okna); ukotvi ho napevno.
grimword
Profil
proc delate pekne hlavicky, ktere s prominutim zkur*ite tim, ze ji ulozite v nejakem silenem formatu celou rozmazanou?
orgloj
Profil *
Miloš
ouou - telefon v hlavicce mi uniknul, pridaval jsem ho na posledni chvili, v navrhu byl a pak jsem na nej zapomel
Hover v hlavičce myslíš ten na logu? Myslš, že by bylo lepší kdyby to logo třeba jen zesvětlalo?

grimword
Jsem samozřejmě rád že se ti hlavička líbí, ď.
Ale vážně ti ta komprese připadá tak prudká? Má to momentálně 37 kilo, řek bych, že je to až až. Pokud se k tobě přidaj ostatní tak přeuložit hlavičku je nejmenší problém.
Miloš
Profil
Jojo, myslím ten hover na logu; ono to zamáčknutí působí dost nepřirozeně.
orgloj
Profil *
Tak jsem to logo upravil. Lepší?
Když už jsem v tom tak jsem přeuložil i tu hlavičku, teď má 45 KB.
stope
Profil *
Celkově na mě stránka nepůsobí příliš sofistikovaně - u akciovky bych čekal něco víc "na úrovni". Proč v rozcestníku z obrázky funguje hover pouze po najetí na textový nadpis? Měl by se objevit i po najetí na obrázek, resp. nejlépe po najetí kamkoliv na ten světle modrý čtverec.
orgloj
Profil *
to stope
Proč v rozcestníku z obrázky funguje hover pouze po najetí na textový nadpis?

Dobrá připomínka při další práci upravím

A čo vy si predstavujeťe pod takým slovom "sofistikovaný"?
Co to je sofitikovanější? Já myslel že se tu klade důraz na konstruktivní připomínky. Takže přesněji příteli. Takhle má ta věta hodnotu rovnou nule.
Předesílám, že původní zadání znělo: malý jednoduchý web. Vzhledem k tomu, že od podzimu jsem neměl ani pixel podkladů, nebyl důvod tomu nevěřit.
Máš tedy na mysli:
- grafiku, pokud grafika, pak myslíš použít: více barev, méně barev, více fotek, méně fotek, kreslenou grafiku, 3d grafiku,...?
- kód
- technologie, použití lightBoxu, Flashe a podobných technologických vymyšleností (tomu se snažím vyhýbat)
- navigace (odpovídá zadání bohužel)
- použil bys nějaký RS? Při zadání malé a jednoduché stránky, poněkud nesmyslné. Nehledě na to, že tohle je uživateli úplně fuk.
Dál mě nenapadá co by to ještě mohlo znamenat.
stope
Profil
Ano jde o grafiku. Abych to upřesnil - hlavička OK, patička budiž, menu dle zadání (?) hrozné - obsahová část na mě působí příliš laciným dojmem, hlavně ty 3 rámečky, které už jsem komentoval jednou (minimálně bych je změnil - možná na přechod jako v nadpisech ať to ladí).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0