« 1 2 »
Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj,

zatím testovací verze, hnid tam lze tedy najít hafo, ale jak se Vám to zdá celkově? Kód můžete taky ohodnotit.

Díky mým skvělým SEO znalostem se snad prosadí a vyční nad konkurenci.

http://www.muj-iphone.cz/

mantisa
joe
Nelíbí se mi iPhone a ani ty stránky se mi nelíbí, je to takové prázdné, bez nápadu... Co to udělat jako vzhled iPhonu, když už?
Miloš
Absence jakéhokoli hoveru v hlavičce ani v nejmenším netuším, jde-li či nikoli o jeden odkaz; ano, mohu se podívat do statusbaru, ale není to vrchol přístupnosti. Kdyby nic jiného, tak alespoň title="jednotlivým odkazům".
Mistr
Anonymní
Viz mé poznámky na Tlachtaci.
stope
Profil *
"iPhone like" vzhled stránky už taky není moc originální... http://iphone.technovinky.com/.
Bohužel webů o jáTelefonu je už tolik, že přijít s originálním a zároveň přehledným designem dá určitě práci.
grimword
nuda, nuda, nuda
kletely
mantisa
Pri komentároch je kontrolná otázka a vedla sú dve možnosti (2, 13) odpovede, nebolo by lepšie nedať ich tam lebo inak to nemá veľký význam. Robot sa má 50% šancu že sa trafí.
Miloš
grimword
To je reakce na stránku, nebo na naše komentáře?
Protože ten tvůj je nicneříkající, nikamnevedoucí.
Nějaké konstruktivní slovo by se nenašlo?
Anonymní
Profil *
Je zajímavé, že vždy, když dám ke kritice stránku, objeví se plno příspěvků, ale převážná část je zcela mimo... :-)
pantondavo
Anonymní

hnid tam lze tedy najít hafo

Sám uznáváš, že s hnidami nešetříš a pak se divíš, že Ti to ostatní odpovídajcím způsobem zkritizují?
Od někoho, kdo si za tvorbu www i s tak geniálním SEO bere od 12000 výš bych čekal mnohem, mnohem a ještě víc.
Proč si to neposadil do některé z Tvých volných šablon?
Můj názor: Nuda, nuda, šeď, šeď...
stope
Profil *
Anonymní...myslím, že třeba můj příspěvek nebyl moc mimo, nicméně zkusím se zaměřit trochu blíž, konkrétně na grafiku:

1) Vrazit do hlavičky foto iPhone (2.0) není moc originální - zkus více pracovat s detailními fotografiemi (odlesky displaye a podobně)
2) Pro menu, ale i jednotlivé části stránek by se hodily specifické vlastnosti, rozpoznatelnéí právě u iPhone - např. bych více pracoval s applovskými ikonkami, posuvníky atd...

Je tohle mimo? ;o)
mantisa - práce
Profil *
pantondavo

Sám uznáváš, že s hnidami nešetříš a pak se divíš, že Ti to ostatní odpovídajcím způsobem zkritizují?
Kde jsem napsal, že se divím nebo něco podobného?

Anonymni:
SEO=0 z 10
GRAFIKA=1 z 10

sorry chlape, ale radeji bez plest ponozky

Tvůj příspěvek beru jako hloupý anonymní spam!

mantisa
mantisa - práce
Profil *
stope

Není, díky. :-)
pantondavo
mantisa - práce
třeba tady:
objeví se plno příspěvků, ale převážná část je zcela mimo... :-)

Mě se nezdá, že by byly příspěvky typu "nelíbí, prázdné, bez nápadu, kde si nechal SEO?" zcela mimo.
Anonymní
Profil *
pantondavo

kde si nechal SEO?

To značí Vaše ubohé SEO znalosti. A mimot o rozhodně je!
grimword
Jednou vetou - prazdny, sedy a nudny web s nevyuzitelnym obsahem a bez slibovanych profi SEO znalosti, jen skoda te domeny za 260Kc :(
Anonymní
Profil *
grimword

bez slibovanych profi SEO znalosti

Jak jsi to poznal?
Uvidíme za několik dní , jak si bude web stát ve vyhledávačích.
pantondavo
Anonymní
kde si nechal SEO?
To jsem citoval příspěvek, který byl smazán. A mimo to rozhodně není pokud Vás seznam.cz nenajde ani na prvních pěti stranách při hledání slova "iphone" ;-)
Ale na google.com pod heslem "můj iphone" jste na druhém místě, což příznivci seriálu IT Crowd jistě ocení |:-)

Nechci se dohadovat, ale zkrátka mě překvapilo, že píšete o skvělých SEO znalostech, jejichž výsledky během přidání tohoto vlákna nebyly znát, ostatní to zkritizují a vy se tomu ještě divíte. Toť vše.
Railbot
pantondavo
Kritizovat SEO na základě pozice ve vyhledávačích po několika dnech spuštění webu je přinejměnším velice neznalé problematiky.
Anonymní
Profil *
pantondavo

Web běží necelé dva dny...

mantisa
Dero
Nevím, proč zmiňuješ jakékoliv SEO znalosti u webu, na němž to nemůže být vidět, mantiso. Nicméně na těch několika málo on-site pravidlech, která lze dosud posoudit, je zřejmé, že to s těmi znalostmi a tvou precizností zase tak slavné nebude. A snažit se dělat kvalitní SEO bez preciznosti je marné.

1/ Stránka http://www.muj-iphone.cz/docs není k dispozici na http://www.muj-iphone.cz/docs/
2/ Poměr interní:externí odkazy na úvodní stránce je zhruba 1:1, což už samo o sobě je neobvyklé. Externí odkazy mají malou nebo žádnou relevanci k obsahu stránek.
3/ Na stránce http://www.muj-iphone.cz/archiv-tema-1 je zapomenutý výplňový text.
4/ Odkazy v kategorii Rubriky odkazují na stejné umístění. Proč vůbec někam odkazují, když není kam odkázat?
5/ Poměr formy a obsahu na stránkách je tristní.
6/ titles u odkazů jsou poměrně nebezpečná hračka, pokud je budeš přeplňovat klíčovými slovy, SEO nepomůžeš, ale někoho, komu čtečka čte titles místo anchor textu, opravdu znechutíš.
7/ Odkaz v patičce na úvodní stránku webu a hned dva stejné odkazy v hlavičce. Proč se na každé stránce vyskytují minimálně tři stejné interní odkazy, navíc tak blízko sebe?
8/ Stránky odkazují samy na sebe, což je chyba. Stránka by nikdy neměla odkazovat sama na sebe s výjimkou stránky úvodní, u které není jednotný názor, zda v takovém případě spíše zneklikatelňovat logo nebo zachovat formu.

... a našlo by se toho ještě víc, jenom se mi nechce hledat. Podotýkám, že jen navazuji na tvé řeči o SEO. Předpokládám tedy, že pokud se jeho výstavním zvládnutím chlubíš hned v prvním příspěvku, že jsi na jeho kritiku plně připraven. Řeči o nedodělanosti jsou v tomto případě nemístné.

Jinak se podivuji nad tím, že máš žaludek hrát si na Radka Hulána a imitovat cíleně jeho styl vyjadřování a tím doslova škemrat o jakoukoliv, byť sebemenší pozornost. Ale souhlasím s tebou, že když budeš jako kolovrátek opakovat, jak vynikající znalosti webu máš, že ti to časem pár jedinců začne věřit. Rozhodně to pro tebe je asi schůdnější způsob, než kdybys měl opravdu něco výjimečného dokázat a tím se etablovat. Držím palce.
Anonymní
Profil *
Dero

Ahoj, Dero,

na nikoho si nepotřebuji hrát, píšu to,co uznám sám za vhodné. Na Radka si ani nechci hrát, s jeho názory totiž dost často nesouhlasím; ale to je jiná věc.

Nic nepotřebuji dokazovat, v oblasti webdesignu. Ani nechci, jelikož můj obor je trochu mimo a tomu se chi věnovat především. Webdesign si patlám pro radost, poučení, ...

Každopádně Ti ale děkuji za rozbor, bude se snažit vzít si z něj ponaučení.

Co mi akorát vadí je věc, že pokud něco napíšu (viz SEO), každý se toho chytne a snaží se dokázat opak, jaká jsem lama atd.
Pokud se někdo pochválí, tak to Čecháčci neumí přijmout, ale musí dokazovat... ...ani nevím co, ale jistě mě chápeš.

Mimochodem, já bych zas neměl žaludek být takový ušlechtiloun ušlechtilý jako Ty. Možná takový nejsi, ale jevíš se mi tak, nikdy jsi ostřeji nevyjádřil svůj názor a snažís se být vždy ten správný. Trohu mi to připomíná bezpáteřnost, ale třeba je to jen můj pocit.

Hezký večer

mantisa

P.S.: Uvidíme za pár dní, jak se "ukážu" ve vyhledávačích...
Dero
mantisa: Pochválil ses a přitom jsi zatím nic nedokázal. Není českým rysem, že to lidem vadí, to si jen něco nalháváš.

shaggy: Já například mažu většinou bez udání důvodu příspěvky, u nichž je porušení pravidel zcela zřejmé. Takže ano, určitě se to děje. Do tohoto vlákna jsem ale nezasahoval.
Lexter
Anonymní
Mantiso, já tě chápu, věř tomu že ano, ale mezi chválením a prachobyčejným chlubením prázdnou sklenicí je propastný rozdíl. Proč prázdnou? To víš sám, nic jsi zatím v SEO nedokázal. I tento layout jak už Dero nastínil má do základní optimalizace daleko.

Osobně si nemyslím, že je Dero bezpáteřní, ty se prostě jen vztekáš a Derovi přijde zatěžko se zlobit nebo se s tebou jinak zahazovat.
Anonymní
Profil *
Dero

Pochválil ses a přitom jsi zatím nic nedokázal.

Říkal jsem si, zda dát za "tu" hlášku smajlíka. Nakonec jsem nedal...
pantondavo
Railbot
Ano, je, ale v prvním příspěvku nebylo napsané "za týden budou stránky první díky mým SEO znalostem..." NE, tam bylo dáno jako fakt, že stránky vyskočí jako první i ve slovníku cizích slov, podle tak sebevědomé a zároveň kontrastní věty, kterou mantisa vypustil.

Nechci o tom už víc debatovat, je to k ničemu |:-)
Manq
P.S.: Uvidíme za pár dní, jak se "ukážu" ve vyhledávačích...
Samozřejmě, že celkem dobře. Českých webů o I-phonu moc není, takže dostat se nahoru není problém. Snad kromě http://www.iphone.cz/ by si neměl mít problém.
shaggy
Anonymní (mantisa)
Ako som už písal v tom príspevku, ktorý mi záhadne zmizol - ja nehodnotím, či si v optimalizácii stránok niečo dokázal, alebo nie.
Ale keď pozerám na túto konkrétnu stránku, tak nevidím nič, čo by naznačovalo dobré SEO znalosti.
To mi pripadá ako keď si niekto prečítal príručku, má nejaké znalosti z tejto oblasti, ale stále postupuje podľa tej príručky, nerozumie sa do toho.
Anonymní
Profil *
shaggy

Ahoj,

víš proč Ti to nepřijde, protože sám SEO nerozumíš.

pantondavo

Díky mým skvělým SEO znalostem se snad prosadí a vyční nad konkurenci.

Je snad v této větě řečeno, že již teď má být první ve vyhledávačích? Nemyslím, je tam budoucí čas.
Anonymní
Profil *
Manq

Na webtrhu mi zas napsali, jestli se vyplatí dělat miliardtou stránku o iPhone :-)
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: