Autor Zpráva
Ïvet
Profil *
Prosím o kritiku nové www prezentace.
Tiskový styl se připravuje.

Předem deíky
Miloš
Profil
Zcela určitě:
<h3>nadpisy</h3> mejí stejně daleko (margin top/bottom) od předcnozího i následujícího <p>odstavce</p>.
Pro přehlednost doporučuji zvětšit margin-top, resp. zmenšit margin/bottom, resp. kombinaci obého.

Možná:
v menu bych nějak odlišil, co je rozbalovací (má podmenu) a co není.
Váhám, zda odlišnou ikonkou, nebo výpustkou (…) za textem (nadřazenou položkou)
TSD
Profil
- pěkná barevná kompozice, ohledně barev bych jen zvážil tu černou na červené v Copyright © 2008...
- nahoře ve formuláři je pole pro email nižší než ostatní, nebo to jen opticky dělá to, že mi to opera zevnitř žlutě vytečkovává?
- ten šedý pruh přes nohy mladých, krásných, perspektivních lidí se mi moc nezamlouvá. Nebylo by to lepší bez něj?
- prostřední sloupec končí na většině stránek o pár px jinde (výš nebo níž) než ty postranní (O9.5). Tak nevím, jestli to je náhoda a stejná výška není vůbec záměr, nebo to záměr je a ne úplně se daří.
- animace lightboxu je v opeře ne.po.u.ži.tel.ně po.ma.lá. Zkus se podívat na highslide, funguje v IE, O, FF stejnou (rozumně nastavitelnou) rychlostí
- zkusil jsem odeslat prázdný formulář a čtu: Kontaktní formulář byl úspěšně odeslán. Váš dotaz bude v krátkém termínu zodpovězen. Tak se budu těšit :)

EDIT: k tomu lightboxu: teď mě napadá, že vlastně nevím, jestli za to nemůže můj dědeček 1,8GHz AMD. Ale snad ne.
Manq
Profil
&Iuml;vet
Pohledej něco o iepngfix a oprav jím průhledné PNG, co v IE6 blbnou.
stope
Profil *
Velmi hezká prezentace, akorát bych trochu domyslel patičku, konkrétně zarovnání konce obsahové části vůči oběma sidebarům - těch pár pixelů nad nebo pod se mi nezdá OK.

Dodatek k TSD: Použil bych spíše galerii ThickBox - je jednodušší, rychlejší a lépe editovatelná.
stope
Profil *
EDIT: HighSlide sice vypadá o hoodně lépe, než Light/ThickBox, ale u komerčních webů (jako je tento) se můsí platit...
Chuck
Profil
na první pohled hezký, dost hezký
ale nelíbí se mi formulář, nějak bych v css upravil ty inputy, aby to zapadlo do stránek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0