Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, díky za kritiku na stránky www.askomplet.cz Předem díky.
grimword
Profil
muj nazor, ktery neustale opakuji: hover by mel byt svetlejsi nez primo sekce ve ktere nyni jsem (tyka se horizonhtalniho menu) - ale zalezi na tobe, jinak mozna trochu velka hlavicka - popremyslel bych o zmenseni
kletely
Profil
Ice
Ten hover v menu sa mi zdá byť gigantický a škaredí.
Ghosting
Profil
Je to pěkné teda až na ten hover co tu klicu zminovali. Opravis si jednu chybku v kodu.
vertigo4
Profil
Ice
1) Ten obrázek na pozadí bych udělal široký alespoň 10px, aby jej prohlížeče nemuseli tolikrát opakovat.
2) Ten hover by mi až tak nevadil, vadí mi však, že při vypnutých obrázcích nejdou přečíst neaktivní položky. Napravíš to nastavením tmavého pozadí.
3) Při mém rozlišení 1280×960 mám pocit, jakoby ty dva zelené bloky byly konečné, až po chvíli zjišťuji, že stránka pokračuje...
4) Odkazům směřujícím na soubor typu Word a pod. bych doplnil upozornění v title=""
5) Logo mi přijde mírně rozmazané (daně a účetnictví)
6) Při vypnutých obrázcích zmizí logo a já nevím, kde jsem.
7) Líbí se mi formulář na odeslání zprávy, chválím použití <label>
8) Na uvedení adresy použij <address>
9) Vcelku pěkné ;-)
Venca V
Profil
vertigo4
1) Ten obrázek na pozadí bych udělal široký alespoň 10px, aby jej prohlížeče nemuseli tolikrát opakovat.
Máš pro tohle nějaké logické opodstatnění?
vertigo4
Profil
Venca V
Logické opodstatnění je snad v druhé větě souvětí --> aby jej prohlížeče nemuseli tolikrát opakovat.
Venca V
Profil
vertigo4
Logické opodstatnění je snad v druhé větě souvětí --> aby jej prohlížeče nemuseli tolikrát opakovat.
Stále jsem nepochopil, co je v tom za problém? Skřítek v prohlížeči, který maluje pozadí se víc nadře, nebo co?
Ice
Profil
vertigo4
1- taky bych rád znal nějaký vliv na rychlost zobrazení?
2 ok bude změna
3 ok bude změna
4 ok bude změna
5 ok
6 ok bude změna
vertigo4
Profil
Venca V
Není v tom žádný problém... jen jsem napsal, co bych udělal já, jelikož opakování 1 px širokého obrázku o něco víc zatěžuje prohlížeč
Venca V
Profil
vertigo4
Jako druhý (donedávna jediný) pracovní počítač mám Pentium s procesorem 500 MHz, grafikou 4MB, pamětí 163 MB a ani na tomto muzeálním kousku jsem se s žádnými problémy s vykreslováním pozadí nesetkal, nicméně je to moje subjektivní zkušenost, byť podpořená několika lety prohlížení. Howgh:-) Ale abych nebyl stále ot:
Ice
celkově je to pěkný web, jen ta "ozubená kolečka" mi přijdou zvláštní - buď jim několik stran uber, ať jsou to ty "2.0 hvězdy", nebo z nich udělej kolečka neozubená, takhle na první pohled působí divně, rozmazaně....
edit:překlep
vertigo4
Profil
Venca V
nicméně je to moje subjektivní zkušenost
A co tedy řešíš? Já napsal, co bych udělal a hotovo.
Mistr
Profil
Ice
(1) Musí být odkaz z titulní stránky na wordovský dokument? Osobně mi jsou sympatičtější PDFka. Krom toho obsah toho wordovského dokumentu by šlo v klidu vypsat někam do nějakého slovníčku, encyklopedie účetních pravidel a pouček apod. Není potřeba tyto údaje strkat do nějakého dokumentu a tím vlastně podmiňovat kompletní prohlížení stránek vlastnictvím nějakého dalšího programu.
(2) Utlumil bych odstín zelené barvy v hlavičce. Tedy ono už je to vlastně pod hlavičkou, že?
(3) V hlavičce jsem si téměř náhodou všimnul, že společnost působí v Brně a Ostravě. To tučné písmo není na modré ploše prakticky vůbec výrazné. A nikde jinde (v kontaktech třeba) o ostravské působnosti není psáno.
(4) Na titulní stránce uvádíš výpis 6 důvodů proč si vybrat naši společnost. Ve výčtu níže bych zvýraznil některá slova v textu, čímž bych je ještě více vypíchl a text osvěžil. Nyní je to pouze suchý výpis "firemních canců".
(5) Do obrázku

bych raděj vložil třeba zmenšeninu první stránky daňového přiznání než stávající koláčový graf. Bylo by to, myslím, výstižnější.
Ice
Profil
grimword
hoher trochu menší, (poprvé co to čtu od tebe a to jsem zde na foru dost často)
Ghosting
opraveno
vertigo4
2-opraveno
6-opraveno
Mistr
1-ok klasická web stránka to je
3-o té Ostravě vím, je to vedeno na dálku to účetnictví, tedy není tam žádná pobočka.
4-ok upraveno
5-takto to udělal grafik a z mého pohledu to patří k účetnictví i takové koláče. Sice přiznání více, ale koláč taky.
Inpocasi
Profil
Obrázek toho mobilu se mi tam nehodí. Kalendář, graf a kalkulačka jsou nakreslené, ale ten mobil je příliš realistický. Logo je pěkné, barvy příjemné. Pěkný web.
Chuck
Profil
nelíbí se mi, jak navazuje mezera mezi zelenými obdélnky na svislou čáru

jinak nemám co vytknout (k vizuální stránce, ke kódu již příspěvky zazněly)
stope
Profil
Už toho tady bylo řečeno hodně, nicméně se taky přídám: stránky jsou velmi hezké, až na ten mobil. Prohnal bych ho nějakými filtry, aby vypadal více "kreslený" a hlavně bych VYMAZAL nápis Nokia (pokud s nimi nemáte smlouvu o reklamě) - není to zrovna to pravé ořechové...
LasPallmas
Profil
a ja si zas myslim ze je ten hover v pohode:-) ma to pekny:-) vzdysny, cisty, prehledny, prijemny... je to ok...
grandepivko
Profil
Musím souhlasit, pěkný web, ale změnil bych hover, použil bych jinou barvu než oranžovou.
Nemůžu se srovnat s velikostí úvodní stránky, na mě je to moc dlouhý, radši bych všechny prvky zmenši a přiblížil bych se více čtverci.
ja
Profil *
8/10

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0