Autor Zpráva
Jack Finger
Profil
Dobrý den, prosím o zhodnocení designu, kódu a všeho okolo, prostě co si o tom myslíte. Díky :o)
odkaz
ShiraNai7
Profil
~ proč je půlka textového obsahu stránek jako obrázek?
~ nevalidní - http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.kvintfest.cz%2F
~ v jednoduchosti je krása, ano, ale přijde mi to až přiliš jednoduché
Měsíček
Profil
Reaguji na člena ShiraNai7:

"nevalidní - http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.kvintfest.cz%2F "

A víš proč? Je to nevalidní, protože má chybu v PHP skriptu, kde poté vygenerované HTML se vkládá mezi tagy <style> a </style> a dělá tam neplechu, příště prosím napiš rovnou kde je problém "Nevalidní" jaksi není nic až tak důležitého.
Jack Finger
Profil
ShiraNai7
~ proč je půlka textového obsahu stránek jako obrázek?
protože už to existuje jako leták a tudíž je zbytečné to přepisovat.

nevalidní - http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.kvintfest.cz%2F
sice to není podstatný, ale tak díky..

v jednoduchosti je krása, ano, ale přijde mi to až přiliš jednoduché
a co tam dát víc? takhle mi to přijde dostatečně přehledné...
Jack Finger
Profil
Měsíček
díky, nemohl jsem přijít na to, kde to ty noticy vypisuje a na styly jsem úplně zapomněl :oP
Jack Finger
Profil
nějaké další připomínky? :o)
ShiraNai7
Profil
Měsíček
"Nevalidní" jaksi není nic až tak důležitého.
to je subjektivní, mi to důležité připadá

Jack Finger
nemohl jsem přijít na to, kde to ty noticy vypisuje
dělá to jen na úvodní straně, protože není nastaveno $_GET['page']

protože už to existuje jako leták a tudíž je zbytečné to přepisovat.
ale vyhledavače si toho moc nepřečtou
Měsíček
Profil
"to je subjektivní, mi to důležité připadá "

Jestli to tobě připadá důležité tak to alespoň jednoznačně formuluj i tím, že ukážeš co je špatně, "nevalidní stránka" je pro člověka rozhodně těžší pro pochopení než "nemáš povinný atribut alt v obrázku".
Jack Finger
Profil
ale vyhledavače si toho moc nepřečtou
taky to není primárně pro vyhledávače, jestli se to zindexuje, je to jejich věc, ale možná se z toho dá pochopit, že jde o jednorázovou školní akci, takže vyhledávače jsou celkem nepodstatný...
ShiraNai7
Profil
Měsíček
na stránce validátoru bylo možné vidět co to způsobuje i číslo řádku, kde se to nachází..
Jack Finger
Profil
souhlasím s Měsíčkem, že lepší popsání chyby nikomu neuškodí, jen pomůže...
Jack Finger
Profil
všichni
ještě nějaké připomínky/návrhy?
Chuck
Profil
úvodní stránka strašně strohá: nic na ní není
když už jednoduchost a málo obsahu: zvětšil bych hlavičku, jeli tam vůbec nějaká je
na stránce "filmy" bych udělal všechny obrázky stejně velké
stope
Profil
Proč není úvodní animace flashová? Mohla být hezčí a menší...
Jack Finger
Profil
Chuck
úvodní stránka strašně strohá: nic na ní není
a co tam?

zvětšil bych hlavičku, jeli tam vůbec nějaká je
není, k čemu?

na stránce "filmy" bych udělal všechny obrázky stejně velké
jeden film je v jiném rozlišení, tudíž z něj nepořídím stejný obrázek.

stope
Proč není úvodní animace flashová? Mohla být hezčí a menší...
ano, mohla by, taky jsem si říkal, že by to bylo lepší. ale je tu drobný problém: neumím flash a nemám čas se ho učit. A stránky byly tvořeny skoro ze dne na den....
ShiraNai7
Profil
neumím flash a nemám čas se ho učit. A stránky byly tvořeny skoro ze dne na den....
úvodní stránka strašně strohá: nic na ní není; a co tam?
zvětšil bych hlavičku, jeli tam vůbec nějaká je ; není, k čemu?
...


Pokud se nechceš ani trochu řídit podle názorů a rad, tak je celé toto téma docela zbytečné.. :)
Měsíček
Profil
Jinak musí tam ta příšerná veliká animace nutně být? :)
ShiraNai7
Profil
Měsíček
ještě k tomu trhaný stokilobajtový gif (o__O)
Jack Finger
Profil
ShiraNai7
Pokud se nechceš ani trochu řídit podle názorů a rad, tak je celé toto téma docela zbytečné.. :)
a hodnocení je od toho abych se ním řídil? ne, to je od toho, abych si poslechl názor ostatních a pak kdyžtak podle jejich názoru předělal web, pokud uznám, že mají pravdu. Jak mám asi udělat logo ve flashi, když ho neumím? K čemu mě tam bude hlavička, když by v ní nic nebylo? Logo festivalu je na výšku velký jak kráva a rvát ho do hlavičky je blbost. Nic jinýho tam ani být nemusí, nebo tě něco napadá? Úvodní stránka - a co tam chceš dát jinýho než vítejte a logo? Všechny daší informace jsou v jiných kategoriích...
Tohle je diskuze, ano, ale diskuze neznamená, že mi tu jeden člověk odvykládá, co se mu nelíbí a já to podle něj udělám, ale že se o tom pobaví. A protože s tebou v jistých věcech nesouhlasím, respektive je považuji za nepotřebné, tak se tě ptám, proč by tam měly být.

ještě k tomu trhaný stokilobajtový gif (o__O)
no přizvukovat umíš hezky no...

Měsíček
Jinak musí tam ta příšerná veliká animace nutně být? :)
bohužel je to logo festivalu, musí. jak říkám, kdybych uměl flash, udělám to hezčí, ale... :o)
ShiraNai7
Profil
Jack Finger
Uklidni se, prosím. Díky.
kajaman
Profil
ShiraNai7
souhlas...

Jack Finger
žádáš o názory na stránku. Tak za ně poděkuj a uvaž je. Nemusíš na ně odpovídat konfliktně.
Jack Finger
Profil
ShiraNai7
a nejsem klidný? to jsou mi novinky.. tohle mi fakt nestojí za to, abych se aspoň trochu rozčílil.

kajaman
Pokud se nechceš ani trochu řídit podle názorů a rad, tak je celé toto téma docela zbytečné.. :)
tohle je názor na stránku? názory na stránku beru a taky o nich diskutuju, nevím co je na tom špatného, když už adresa říká, že jde o diskuzi. přečti si nejprve můj poslední příspěvek...

žádáš o názory na stránku. Tak za ně poděkuj a uvaž je. Nemusíš na ně odpovídat konfliktně.
to jako nemůžu ani vyjádřit proč jsem to udělal tak a ne jinak a zeptat se proč a jak to myslí ten druhý?
kajaman
Profil
Úvodní stránka je IMHO úplně zbytečná. Celý design je vysloveně minimalistický. Celkově se mi to moc nelíbí, je na tom vidět, že to - jak píšeš - vzniklo ze dne na den. Spojení barev je dobré, ale chtělo by to ještě na tom pracovat.

A k té mojí poznámce: dá se diskutovat slušně a konstruktivně a nebo se dá na lidi "štěkat". Ale to je o povaze člověka.

to jako nemůžu ani vyjádřit ... ano, tohle je ten typ odpovědi, o kterém jsem psal.

Edit:
mimochodem, tohle jsem nepsal:

Pokud se nechceš ani trochu....
Jack Finger
Profil
dá se diskutovat slušně a konstruktivně a nebo se dá na lidi "štěkat".
volím raději první možnost.

mimochodem, tohle jsem nepsal
to netvrdím.

děkuji za tvůj názor na web.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0