Autor Zpráva
Wojta
Profil
Dobrý den,
Zhodnoťte prosím tuto administraci - funkče i designově, případně jestly Vám tam něco nechybí.
Administrace (login i heslo jsou "jpw")
Zde se můžete podívat pokud přidáte nový článek(toto rozhraní je jen aby tam něco bylo, pracuji na vzhledových šablonách)

PS: měnit můžete co chcete, mám zálohu DB
Medvídek
Profil
Zkusil bych fckeditor pro editaci článků
datum a čas bych v adminu zobrazoval normálně
projde ti html kod i php skript
Mistr
Profil
Wojta
(1) Jak již psal Mevídek: Údaj v podobě 1:7, když je ve skutečnosti 1:07, vypadá spíš jak výsledek nějakého utkání v ledním hokeji než jako údaj o aktuálním čase.
(2) Oprav si Odhásit na Odhlásit.
(3) Oprav si též češtinářskou čuňárnu Výtejte. To je opravdu prasečinka!
(4) Přepracoval bych názvy položek v menu. Například místo Články bych napsal Vložit článek apod.
(5) Není možné čas u přidávání článků uvést poněkud kultivovaněji v uživatelsky příjemnější formě?
(6) Menu Přidat článek / Seznam článků jsem si prakticky ani nevšimnul.
pEeLL
Profil
Wojta
1, ten cas a datum v te administraci i k necemu je?
2, proc mas v tom bloku cas dole "EasyRS 0.4.2 " a "odhlasit". pokud to nema nic spolecneho s casem tak jim dej vlastni blok nebo je dej jinam
3, kdyz kliknu na clanky ocekaval bych nejdriv jejich prehled. - proto bych prohodil pridat clanek a seznam clanku
4, neslo by u pridat clanek vybirat datum z kalendare?
5, v přidat kategorie mas input uprostred stranky a odeslat uplne vpravo. vypada to hrozne
6, u novinek to same co u clanku - bod 3,4
7, u pridat plugin mi tlacitko opet uteklo doprava
8, co znamena to count v sekci plugin jsem nepochopil
9, u zmena uzivatele viy bod 7
10, u uzivatelů jsem zkusil zmenit heslo jinemu uzivateli a nehlasilo to zadnou chybu, akorat me to odhlasilo. nejde zmenit login(mozna umyslne netusim).
11, ten sedy hover se mi nelibi (ale to je individialni)
Wojta
Profil
to pEeLL
2. Ten blok má být něco jako login box, ale když jsem tam dal jen "EasyRS 0.4.2" a "odhlasit", připadalo mi to takové docela prázdné, tak jsem tam narval čas

8. "Count" je název přidaneho plug-inu, který funguje tak, že zaregistrujete server, na který chcete dát ikonku, a do té ikonky dáte odkaz místo na "index.php" na "index.php?akce=count&id=18", a po kliknutí na vaši ikonu se započítá přístup z toho serveru.

Ostatní opravím, až to bude, pošlu zprávu
Wojta
Profil
Sakra já snad ten IE 6 team zaškrtím - ty moje průhledné rožky v něm nefungují! Mám se pokusit stím něco udělat nebo je to zbytečné?
Chuck
Profil
na co to "vymazat"? připomíná mi to věci typu "dnes je" a "vaše IP je"
aha, takže datum je tam po přihlášení taky... proč?
tabulky v administraci jsou hnusné, jako by je generoval ms office (?)
do přihlašovacího formuláře bych taky pustil css

k samotnýmu webu:
odvážně velké písmo
problém se seznamem u floatovaní (častá chyba firefoxu)
proč je hledací pole tak vysoký???
proč odkaz do administrace? aby se tam někdo mohl omylem dosta, či stejný důvod, jako proč je tam "vymazat" ???
nechápu zelenou čáru dole v liště
Wojta
Profil
To Chuck
Pokusím se stím něco udělat
k samotnýmu webu: ....
Tyto připomínky ignoruji, kdybys přečetl pořádně můj úvodní post, zjistil bys, že toto je ubohý zaplácanec který nechci ani omylem použít, navíc ovlivněný ostatnímy v administraci (např. ten hlavní box má nastavený celý H3....).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0