Autor Zpráva
srigi
Profil
Tak sa do mna pustite, ide o sablonu pre moj MVC system. V paticke je odkaz na zdroj mojej inspiracie, ten som opatchoval napr. upravou od Plovacka na paticku vzdy dole, upravil som to na <h1> klikacie logo. Ak kcete testovat validitu, pouzite XHTML odkaz.

Kcel by som pocut hlavne nazory na zlepsenie vzhladu, kod mam celkom odladeny (aj ked predivovany, ak by mal niekto napad na zostihlenie...)

link
katulienka
Profil *
ahoj. mne sa to celkom paci, az na tu ZELENU!!!! preco je tam zelena, ked tam vobec napasuje?
srigi
Profil
az na tu ZELENU

nj to je moj problem, mam znizeny farbocit a priznam sa nemam cit na farebny vkus.
katulienka
Profil *
ja sa prizma, mam celkovy problem zo zelenou na webe, ale tu mi naozaj vycnieva a nevidim dovod, ja by som volila skor tmavocervenu, ciernu, alebo bielu (ak tp ma naozaj zaujat)
Mistr
Profil
srigi
Podívej se na web v MSIE 6 SP 2. Je to úplně rozhozené. Například třeba menu je nečitelné.

Ale těší mne, že máš v rezervačním formuláři uveden datum mých - sedmadvacátých - narozenin. Tím jsi mne skutečně potěšil. :)
grimword
Profil
kdyz prijdu na web, tak by jsem mel okamzite na prvni pohled poznat, ceho se tyka - ale tady par sekund totalne nechapu
srigi
Profil
Mno IE6 nemozem testovat (mam Vistu).

2Grimword >> je to len sablona, obsah sa bude doplnovat neskor.
Chuck
Profil
nevím proč, ale pravá lišta se mi nelíbí - nemám jí co vytknout ale...

jinak hekej design, dobrej kalendář

v každém případě by se mělo dát rychle zjistir,kde se pension nachází...

a to s vistou mě taky štve, že se tam nedá dát starší ie pro testování
stope
Profil
Chuck: ve Vistě nejede prográmek IEtester??

Vypadá to jako šablona někde z e-stránek nebo něčeho podobného, ta zelená tam vůbec nepatří, chybí foto penzionu a lokalita...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0