« 1 2 »
Autor Zpráva
Luboš
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Zkusil jsem to udělat trochu jinak. Pomalejším grafikám to může cukat. Technika jde do předu, tak proč to nezkusit? http://virtual-tour.info
Hanz
Profil
Luboš
Heská prácička.

Jen u písma v odkazech bych vypl vyhlazování.

Trošku se to seká i rychlým grafičkám (256MB) -> jestli to bereš jako pomalou grafičku tak nemá cenu psát na tom webu že Flash má podporu 98% počítačů, když 70% počítačů na to nemá grafičku (můj odhad).


A nakonec poslední věc co se mi nelíbí jsou ceny :o) -> lépe řečeno jeda. Otočení okolo jednoho bodu o 360° za 1000Kč ?? --> koli si teda účtuješ za hodinu? 4000,- ??? Kdybych vzal ten příklad co tam máš a ještě ho doplnil o to že se můžeš pohybovat podle toho kde máš kurzor (kurzor uprostřed stání doprava jet doprava a doleva jet doleva) tak bych to měl cca za 15minut :o)

PS: Je to můj osobní názor. Viděl jsem už i horší věci (rgistrace do Seznamu + Centra + Atlas + Google== 1000Kč). Vždyck když něco takového vidím tak se mi z toho udělá špatně.
Luboš
Profil
Tak to zkus, zajeď tam, nafoť to, spoj fotografie, uprav to, namontuj do flashe a prodej za 300Kč, tak si nevyděláš ani na slanou vodu.
Hanz
Profil
Luboš
Fotografie?????
Jsi blázen? Naco? Proč né video?
Nejdražší bude cesta.
Nai Dzet Quiv
Profil
Flash vůbec nevyužil svůj potenciál.
Mně se to nelíbí...
Luboš
Profil
Protože to dostanu do 125Kb a ty to video??
Luboš
Profil
Mám u těch pan. fotek ještě ukázku 256Kb. Mrkni na to a nabýdni mi velikost videa a dalších možností které to zahrnuje.
Luboš
Profil
A jaký je potenciál flashe? Mrkající písmenka? Nepřehledná dynamická menu? Nebo snad grafické efekty? Proč to dělat podle někoho když to může být podle mého vkusu. Měl jsem tu uvodní animaci snad udělat v gifu nebo opravdu ty panoramatické fotečky nafilmovat? Vždyť celý ten můj úvod bez načtení externích souborů ma necelých 140KB.
Luboš
Profil
CELOFLASHOVÉ PREZENTACE SE DNES NA INTERNETU CHYTNOU JENOM KDYŽ PŘI TOM VŠEM SNAŽENÍ BUDEME POČÍTAT KB
DoubleThink
Profil *
Ta prezentace možná někoho ohromí - mě teda ne.
Působí to celkově dost amatérsky.


Osobně jsem po pár letech zavrh ideu celoflashových webů. Spíš bych využil potenciálu ActionScriptu a nebo vytvořil třeba jen animované logo (jištěné statickou alternativou).

Spustu lidí si nepřipouští jednu základní pravdu - Flash se nehodí na poskytování textových informací.
Boy
Profil
Double Think......já s tebou absolutně souhlasím, a navíc ještě ten text animovat, aby ti to pořádně zasralo procák a grafiku........podle mě ho mohl aspoň externě načíst nebo dát jako Dynamický...... a navíc.....Luboš to dělal ve Swishi pokud se nemýlím....... Jo ještě něco Luboši.....jestli si myslíš, že máš vkus, tak to možná pro 90 léta.......
PS: Věřím, že Swish může být dobrá věcička, ale přijde mi trošku nemorální dělat něco v tak jednoduchém programu jako Swish, říkat že je to dělané ve Flashi a prodávat do za hříšné peníze.......fuj.......Co ty na to Luboši?
Anonymní
Profil *
V tom máš určitě pravdu, ale jsou firmyčky a lidé kteří dnes chcou jen vizitku na internetu, pár obrázků, mapku trochu toho textu a hotovo. Čím mají teda zaujmout KDYŽ NE FLESHEM. Takových novin s článkama je na internetu až z toho bolí hava a každej nechce mít na stránce diskuzní forum nebo novinový články. Ale pěknejch pohlednic moc není. A na to je právě Flash. Kromě toho si projeď americké horská střediska - tam je internet rychlej a flashe je tam fůra. Hlavně úvodní animace a menu. Proč asi.
Je to asi podobný jako číst knížky nebo se dívat na televizi. Počkej za dvacet let až bude internet schopen rychlostí konkurovat televizi jak se multimediální a dynamické prezentace rozjedou. Zbyde jen pár nadšenců, studentů a td. kteří budou číst články, zbytek se prostě bude dívat a poslouchat. Někdo hold rád čte odborné publikace a jiný si prohlíží pěkný obrázkový knížky a na to je FLASH. A někdo kouká na televizi.
Hanz
Profil
Anonymní
Neřek bych že lidé jdou na stránky nějaké "firmičky" proto aby se pokochali uměleckým dílem ve Flashi. Chcou informace. A ty dostanou i bez Flashe. A přitom jakám stylem to děláš ty tak z toho už skoro vůbec žádné informace nedostanou. Představ ci že si chci zkopírovat kontakt na tebe z toho webu a vytisknout.
Tak mi předveď jak ho zkopíruješ?
A co SEO?
Kdo ty tvoje stránky najde? Firma musí jít na internetu vidět. A pokud bude ve vyhledávačích jen odkaz a žádný popis tak na to nikdo neklikne.

PS: Plně souhlesím s DoubleThinkem.
Boy
Profil
Jo a Luboši..... Zde se podívej, na co jsem přišel ve třinácti letech.....a sám....navíc je tam použitý jen jediný druh scriptu.... a to gotoAndPlay a gotoAndStop. Přišel jsem na to jen čistou logikou a přemýšlením.
Boy
Profil
Hanzi.....je samozřejmý, to , co jsi říkal....vlastně všechno.....nejlepší je kombinovat flash s php pořípadě Html. Vypadá to mnohdy efektněji než holý flash....... mimochodem právě dělám stránky pro jednu modelingovou společnost....a děláme obě verze....jak html tak Flash......ať si uživatel vybere, co chce vidět. Nebo pokud nemá Flash player, což se stává jen zřídka, pak ho to automaticky přesměruje na html.
Hanzi.......jedna z věcí, kterou studovali vědci byla jestli záleží víc na obsahu než na formě podání. Nakonec zjistili že pouze z přibližně z 20% záleží na obsahu a zbylých 80% je na formě, tedy způsobu podání, grafiky atd.
Boy
Profil
zajímavé, že?
halogan
Profil
Stránka složená jen z flashe != webová stránka. Já musel přejít na jinej počítač, protože Flash player nemám. Jinak těch 98% sis vymyslel, je to kolem 89-91%, to je málo! SEO? Nulové. Tisk? Žádný. Copywriting? Špatný. Design? Průměrný.
Hanz
Profil
halogan
S tou podporou Flashe se podívej sem:
http://www.jakpsatweb.cz/weblog/b/1111366594-skutecna-podpora-flashe.h tml
Boy
Profil
Škoda, že se nevyjádřil také Luboš.
Luboš
Profil
Určitě máte chlapci pravdu, včera jsem to teprve šoupnul tak se o SEO nedá ještě mluvit no a ten tisk nějak dotáhnu, není problém to otevřít v html do nového okna pro tisk. A ještě o tom SEO, tam opravdu prorazí poměrně silné firmy s celostátní působnosti ktré pají finance si to zaplatit. Pro malé firmy je lepší reklama v regionálním tisku, na autech vlastní firmy a p.
Luboš
Profil
Já si to teď zkusil vytisknout starým HP 710c ve Win 98 a kupodivu to funguje, barvy sice nic moc ale ČB to je ok kromě fotek.
enoice
Profil
Nelíbí se mi to, nic. Ani grafika, ani obsah, ani ceny.

A podle toho jak jsem to pochopil, tak jde udelat z flashe .exe ktery bude transparentni. Zajimalo by me jak!?
DoubleThink
Profil *
A podle toho jak jsem to pochopil, tak jde udelat z flashe .exe ktery bude transparentni

To nelze

Transparentní Flash může být jenom na HTML stránce
Luboš
Profil
Tak to zkus - stahni si to z oddílu prográmky
Hanz
Profil
enoice
A podle toho jak jsem to pochopil, tak jde udelat z flashe .exe ktery bude transparentni. Zajimalo by me jak!?
Jak píše DoubleThink tak nejde, ale ve Flashi 8ball (osmička) by to jít mělo (ten je, ale odhaduju ještě daleko) :o)
Luboš
Profil
Sakra jde to! Jednou to po mě někdo chtěl tak jsem to našel jak. Bylo to pracný hledání. Nemůžu Vám to vyklábosit. Pošlete mi nějaký flash i vzájemně načítané swf soubory a já vám to odešlu jako transbarentní exe. Jenom to časově omezím.
Hanz
Profil
Luboš
Tak mi pošli jakýkoli co vytvoříš a budu ti říkat Pane.
DoubleThink
Profil *
No - asi tak.

Macromedia Flash Standalone Player 7 nic takového přirozeně neumí.

Ale projektor je Win32 aplikace, takže zde se v podstatě meze nekladou - jen se musí použít nějaký neoficiální editor -

například mProjektor v2



Průhlednost je samozřejmě závislá na schopnostech operačního systému (ve Windowsech to bude fungovat až od verze XP)
Luboš
Profil
To co používám já funguje i v Win 98 a od Win 2000 funguje i průhlednost barev.
enoice
Profil
z te stranky programky mi to nejak nejde stahnout... Ale fakt by me zajimalo co to pouzivas...
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0