Autor Zpráva
Zajda
Zdravím čtenáře tohoto fóra. Poprosím vás o zhodnocení české fanstránky o MMORPG hře Lineage 2. Uvítám i případné tipy. Díky předem.

Adresa: http://lineage2.fansite.cz/

Vetsina clanku, krome nekolika nejnovejsich, je prenesena z Nucleusu do Wordpressu, na kterem nyni web bezi. Proto leckde neni vse jak ma byt, ale vzhledem k poctu clanku (temer 900) je nerealne je vsechny projit... :) Pokud tedy budete hodnotit vzhled clanku, obrazky atd, sudte prosim podle novejsich prispevku, tedy nejlepe od mesice cervna.
grimword
a co chces od nas slyset? mas graficky velice povedeny web, chut ho aktualizovat a pravdepodobne i dost navstevniku... , jedine co tento web srazi o uroven niz jsou male reklamni ikonky (88x31) - ty bych spise cekal na nepodarenych strankach bezicich na free hostingu (jeste jedna pripominka, ale to je spis osobni nazor - nemam rad pocitadla pristupu na strankach - videl jsi to snad nekdy na profesionalnim webu? pocitadla prenechejme lidem co maji jako uvodni stranu animovany gif chlapka se sbijeckou a napisem "pracuji na novem designu (C) 2004")
Měsíček
Parádní web .. až na to, že jsi ho nevytvořil ty.
panther
Měsíček
proč myslíš, že by ho nemohl vytvořit?
Zajda
.. až na to, že jsi ho nevytvořil ty.

Aha. To je mi novinka... Proc si to myslis? Pripadne chces nejake dukazy? :)
Railbot
Creative design: www.art4web.sk

Zajda bude asi ten, kdo si to nechal vytvořit, tudíž mu web patří a má plné právo chtít hodnocení. Kde je problém?

Web je to pěkný, obsáhlý. Správná fan stránka.
piwoda
Railbot

kolik tě to stálo? ...jen tak pro zajímavost?
Railbot
piwoda
Dotaz měl jistě mířit na Zajdu :)
Zajda
kolik tě to stálo?

Castku uvadet nebudu, nechci aby cena za grafiku nejak mohla ovlivnit dojem nebo nazor. Pokud by te to hodne zajimalo, uz je tu uvedene, kde zhruba hledat... ;)
Mistr
Zajda
Škoda, že se v MSIE 6 SP 2 zobrazuje hlavní text stránky až pod levým menu...
Chuck
na první pohled super

po důkladném prozkoumání jsem nenašel nic závžnějšího, než znak | dole před Starší články

fakt hezký
Zajda
znak | dole před Starší články

To se mi zatim nepodarilo nejak elegantne udelat (ve wordpressu), aby se zobrazoval jen pokud je potreba. Na druhe strane clanku totiz tento znak uz slouzi jako oddelovac (http://lineage2.fansite.cz/page/2/) mezi odkazy - « Novější články | Starší články »

Coz ale pak treba v rubrikach, kde neni potreba strankovani, se zobrazuje ten oddelovac uplne zbytecne.

Škoda, že se v MSIE 6 SP 2 zobrazuje hlavní text stránky až pod levým menu...

To je divne, v IE6 jsem to testoval, dokonce pro IE je zvlastni css. I Browsershots.org to ukazovalo spravne. Zkusim se podivat jeste na jinem pocitaci.

/edit - novy screenshot, snad ten odkaz bude fungovat: http://browsershots.org/screenshots/142e9fa98de2053ef8a9f6620c3fa3ad/
piwoda
Railbot

Dotaz měl jistě mířit na Zajdu :)

jasný, překlikl jsem se :)
stope
Jo jen tak slovo do pranice: Pokud byla cena za grafiku vysoká, byla placena zbytečně - zpracování je sice nadmíru kvalitní, ale námět a kompozice je shodný s 90% webů s tématikou LA nebo WoW...
SwimX
Profil *
Pokud to tvořil profesionál, neměl by zapomenout udělat alternativní napisi za hlavičku a za menu. Při vypnutých obrázkách toho zmizí opravdu hodně.
stope
SwimX

Tenhle web s prací bez obrázků evidentně nepočítal vůbec... Po jejich vypnutí je opravdu celkem na nic... Chybí záložní nadpisy, barva pozadí (text je nečitelný) atd...
yFang
Zajda
Hodila by se klikací hlavička směřující na úvodní stránku.
Zajda
Ano, nepocital jsem s tim. V podstate me to ani nenapadlo, pri vytvareni, protoze treba jak udelat jinou barvu pozadi pri vypnutych obrazcich me nenapada. Akorat obrazky by mely mit vyplneny ALT. Nicmene cilova skupina zahrnuje fanousky a hrace L2, ti maji obrazky urcite v prohlizeci zapnute :)

Celkove tento web je hodne o screenshotech, obrazcich a videu, takze chodit na nej s vypnutymi obrazky je celkem nesmyslne, ze strany beznych navstevniku.

Zkusim tuhle vec nastudovat a vylepsit, diky.

Jo jen tak slovo do pranice: Pokud byla cena za grafiku vysoká, byla placena zbytečně - zpracování je sice nadmíru kvalitní, ale námět a kompozice je shodný s 90% webů s tématikou LA nebo WoW...

Nebyla vysoka. Je to web, ktery delam ve volnem case a protoze me to bavi, takze bych za to zadne vysoky castky nedaval. Nicmene si myslim, ze podobny web neni ani jeden. Alespon u nas zadny takovy neznam a ze zahranicnich me taky nic nenapada. U WOW situaci ale neznam.

Hodila by se klikací hlavička směřující na úvodní stránku.

Na to jsem uplne zapomnel, diky. Mozna tim, ze v hornim menu je odkaz "L2 News," ktery vede na titulni stranku. To uz trochu souvisi s minulosti webu a jeho stehovanim, takze to noveho navstevnika mozna nenapadne. Ale klikaci hlavicka je nejspis dobry napad :)
LasPallmas
graficky je to hezky zpracovano ale myslim si ze konec pozadi nekde v tretine stranky a jeste tak spatne... skoda...
Zajda
LasPallmas a jaky prosim prohlizec?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: