« 1 2
Autor Zpráva
vertigo4
Profil
Railbot
z prstu, stejně jako ti úředníci ;-)
LasPallmas
Profil
jde to:-) celkem fajn:-)
Catch
Profil
LasPallmas: Dekuji ;-)
gwh
Profil
Catchi, mám na tebe nepříjemnou otázku. Pokud se nemýlím, tohle už je tvé třetí (nebo čtvrté?) webstudio. Proč se nezaměříš na jedno a nedotáhneš jej do konce?
Catch
Profil
gwh: To neni neprijemna otazka :-) Je to druhy nazev prvni bylo Eleven ale bohuzel jsem k tomu nesehnal dobrou domenu. elevene.cz bylo zbarane elevendesign.cz take zabrane. Nakonec jsem si registroval 11design.cz ale nakonec se mi to nejak znechutilo jelikoz jsem chtel jednoduchy nekomplikovany nazev.
Zacal jsem tedy hledat znova. Nazev jsem vymyslel asi tri tydny za pomoci generatoru nahodnych slov angilckeho a latinskeho slovniku :-) Po trech tydnech mi kaplo do noty illusio a to se mi libilo hodne (illusio je z latinskeho slovniku. tedy predchozi narazky na nuvio, symbio a td. jsou mimo jelikoz jde ciste o nahodu, nehledal jsem stylem "musi se to podobat nekomu znamemu"). Kupodivu byla volna domena illusio.cz i ilusio.cz tak jsem hned registroval obe varianty. Volne domeny nakonec rozhodly. Muzu te ujistit, ze illusio je finalni nazev a menit se jiz nebude. Splnuje to totiz vsechny me pozadavky :-)
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0