Autor Zpráva
Libor
Profil *
liborse.wz.cz

jsem zvědav, co si o nich myslíte. V poslední době jsem začal používat i javu a přestavuju celý web (od začátku)
habendorf
Profil
Libore, javascript není java.
Libor
Profil *
Uf, sorry, pořád se s tím nemohu vyrovnat. Samozřejmě, že používám JavaScript. Omlouvám se. Java se jen píše podobně, že (má podobnou syntaxi)?
habendorf
Profil
Jo, syntaxe je podobná. Mě nešlo ani tak o to, žes to napsal tady, ale že o tý javě píšeš na svých stránkách - tam to určitě změň.
Libor
Profil *
Aha, jo, máš pravdu, jdu to napravit. Večer by to mělo být v pořádku. Nevím, často se mi to pletlo - to už bude historie. Je to tak podobné a vypadá to jako zkrácenina, či co... Jo a jak se ti líbějí ty stránky (nemám na ně mnoho času, ale...)?
habendorf
Profil
Určitě zruš to zapisování do statusbaru, nikdo nemá rád, když nevidí, kam míří linky.
Libor
Profil *
A zrovna to se mi tak líbí. No, něco s tím udělám... Ale ne hned... Nestíhám. Máš pravdu - mě se to na jiných stránkách také nelíbí... Tak díkes...
Pnaky
Profil
Vypadá to celekm dobře jen bych to trochu více graficky poupravil... Moc se mi tam nelíbí to levé menu... Pokusil bych se ho trochu víc zapracovat do designu....
Anonymní
Profil *
Jo, jo, to už je rozpracované asi čtvrt roku. Ale připadá mi to přehlednější než ta původní ikonková verze. A jak ji jako zapracovat do designu? Na stránkách pracuji jak mohu, ale je málo času... :-) No nic. Máme zrovna test...
Polaroid
Profil
Fakt promiň, ale ty barvy sou vopravdu humus!
markéta
Profil
Nezobrazuje se ti tam počítadlo, máš tam jen "Počet přístupů na tento web" a pak reklamu .... Dost divný..
Tomik
Profil
Zajímavé, ale asi bych změnil to logo, nevadí, že je animovaný (ikdyž to trochu ruší), ale nezapada do té celkové grafiky. A potom si myslím, že tam nepasují moc ty reklamy (myslím ty pod menu).
Libor
Profil *
Reklama je už jen na 1. stránce, víc to už neodstraním a přešel jsem na PHP. Barvy, to je problém. Každý má asi jiný vkus, nejraději mám šedou až šedomodrou... Logo je mé výroby, nejsem grafik. Jo a s tím přístupem, to je problém serveru, který to poskytuje. Jo jinak jsem tam přidal anketu a knihu návštěv. Zkuste to zkouknout ještě jednou...
Libor
Profil *
Trochu jsem pozměnil menu a tak to zmrkněte. Jo a logo je taky nové... Snad bude lepší a hlavně není animované... - udělal jsem ho v Pixie, jen ta průhlednost...

to Tomik: ty reklamy pod menu, no víš, to jsou moje oblíbené weby a chci, aby si jich lidi všimli, původně jsem myslel (čtu rychle :-( ), že myslíš ty velké reklamy - jo ty mi opravdu vadily - teď je tam fakt jen ta jedna, s tím už nic nenadělám. Za hosting nechci platit...
Kráťa
Profil *
Ahoj, tu velkou reklamu bych si nastavil dolů na stránku, aby nestrašila tolik na očích. Jinak u Měchenic se mi zobrazila pouze mapka a nenašel jsem nic, na co by se dalo kliknout pro další prohlížení. To jsem lama :-).

--------------------------------
Kráťa s vypnutým zvukem
http://www.srandovnik.wz.cz
Libor
Profil *
Ta velká reklama bohužel musí být nahoře, když používám PHP, jinak to prostě nejde. Taky mě to štve, ale je to tak a ta mapa Měchenic. To je divné... Mělo by se dát klikat na ty červené body... Funguje mi to v IE5+, Mozille, Opeře a ve FireFoxu, v ostatních nevím, ale je to základní tag, takže by to nemělo dělat problémy.

PS - co je to lama? Používá to tolik lidí... a já nevím nic...
Kráťa
Profil *
Tak tam někam napiš, že se má klikat na červené body, mě ani nenapaqdlo tam najet myší :-).
Reklamu na hlavní stránce si můžeš dát kamkoli, aby byla vidět, přečti si podmínky webuzdarma.
Lama je podle mě bezhrbý vembloud (křížovky), nebo ten, kdo to zase tak moc neovládá, přičemž dělá stupidní chyby, či klade stupidní dotazy (počítače). Jako třeba já :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0