Autor Zpráva
Venca V
Ahoj lidé,
díky všem za názory...

http://lehce.eu/box/index.html
Railbot
Postava v černé kápi vypadá jako tajemný pohřebák, v nejlepším případě nějaký kašpar z wrestlingu. Modrá barva odrážek a odkazů je málo kontrastní vůči černému pozadí. To samé vlastně nějaký ten znak vpravo nahoře. Odlesky v menu jsou děsné klišé, tady navíc tolik nešťastně použité. Kdykoliv zmeníš velikost písmo nebo dokonce slovo samotné, tak se obrázek stává nepoužitelným a je potřeba udělat nový. Což potřeba bude, protože jsi v menu použil vyhlazené písmo a takhle to nakódované opravdu vypadat nebude. Odlesk přestane sedět. Při tvorbě grafiky doporučuji trochu předvídat.
piwoda
Venca V

moc široké, 1024 x 768 to nemá šanci pobrat :)
stope
Trochu zvláštně působí rozdíl v kontrastu hlavičky a patičky vůči zbytku stránky.
Jednotlivé elementy obsahu působ nepřehledně a jsou kvůli souvislému černému pozadí špatně odlišitelné.
Odrážky v menu jsou nevýrazné a ztracené.

Railbot

Možná má v úmyslu udělat tlačítka v menu celá pomocí obrázků...
pantondavo
Venca V

1| Odlesky v menu jsou opravdu neštastně řešeny. Celkově horní menu se jakoby snaží o nějakou úroveň stránek, ale zbytek sráží celkový dojem níž.

2| Bílý text na černém je pro mě v tomto případě docela nečitelný, "skáče" a bolí mě od toho oči.
vydrus
Venca V
Nelíbí se mi, že část stránky je černá a část bílá (menu). Vypadá to DIVNĚ.
Kcko
Me se to docela libi a narozdil od Railbota si nemyslim ze borec v kapi vypada jako pohrebak ...
Akorat udelej neco s tim modrym odleskem dole, nejakou paticku podobnou horejsku a je to v pohode

Railbot: btw uz si nekdy videl wrestlera s boxerkama?
Railbot
Kcko
Neviděl, ale s maskou spidermana, v latexu, v podvlíkačkách i s klaunskym nosem, takže copak já vím, co ti šašci všechno nosí...
stope
Railbot

Jo zrovna o nich (mexických) vyšel článek v Reflexu =o))
Venca V
Railbot
Při tvorbě grafiky doporučuji trochu předvídat.
Při tvorbě menu jsem dopředu počítal s tím, že bude obrázkové (lépe řečeno textové překryté obrázkem;-)). Barvy odrážek a odkazů zesvětlím, dík.

piwoda
moc široké, 1024 x 768 to nemá šanci pobrat :)
Web je široký 960 px, tudíž to zmiňované rozlišení v pohodě pobere;-)

stope
Díky za názory.

pantondavo
Díky za názory. Text není úplně bílý (jen skoro:-)), asi ho opravdu trochu ztmavím...

vydrus
Dík za názor, i když si s ním dovolím nesouhlasit;-) Mě by divné přišlo, kdyby menu nebylo odlišené;-)

Kcko
Díky za názory.
Venca V
Frontend webu už je prakticky hotov, tak si vás dovolím požádat o názory. Díky, V.

http://box.lehce.eu/index.php
ja
Profil *
pekné ,ale vľavo hore ten znak toho mesta :

dal by som naň odkaz na stránku mesta...Samozrejme keby som to robil ja...ty rob ako chceš :o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0