Autor Zpráva
Dronus
Profil
Ahoj,

mrkněte mi prosím na stránky http://www.sexystore.cz/
sem s kritikou, samo že můžete něco pochválit

dík
Chuck
Profil
zajímavé, relativně hezké

nelíbí se mi hover u košíku
zato nejoblíbenější kategorie by hover chtěly
obtékané obrázky zase margin
patička by mohla být dál od čáry
možná bych ještě dal padding položkám boty, korzety, kostýmy... a jejich podpoložkám
quinux
Profil
Dronus
1) nepoužívej zkratku "CZK" - příliš se to nehodí
2) po přidání do košíku se "nic nestane" - zboží se přidá, ale nedostanu o tom, žádnou informaci
3) tlačítko "koupit" nahraď tlačítkem "přidat do košíku", protože zbůží si přidávám a kupovat ho budu až potom
4) chtělo by to nákup bez registrace
5) chybí možnost odstranit zboží z košíku - resp. asi to půjde zaškrtnutím checkboxu a kliknutím na smazat, ale nemám odvahu to zkoušet, abych si nevymazal ostatní zboží - chce to zjednodušit
6) názvy jsou dost nešťastně řešeny zkratkami - jak mám najít zboží, které vím jak se jmenuje (normálním názvem)
7) vyhledávání místo výpisu produktů vypíše seznam kategorií, které zboží obsahují - já hledám ale konkrétní zboží a nechci procházet několik kategorií s desítkou produktů
srigi
Profil
Podla mna je obrovska chyba, ze v prehlade kategorii chyba nadpis kazdej polozky. Je tam len obj. cislo, cena a odkaz na detail. A to je problem, lebo ked ma toho dama na fotografii na sebe viac, neviem co kupujem - musim kliknut na detail. Nadpis nad kazdou polozkou by to krasne vyriesil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0