Autor Zpráva
vwdesign
Profil *
Dobry den vsem,
chci Vás poprosit o nazor na tento navrzeny design http://vwdesign.czweb.org/. Zatim se jedna pouze o hruby navrh. Co by se melo popripade zmenit?

dekuji
Lexter
Profil
Nejdřív to dokonči.
ja
Profil *
Lexter
suhlas
Zdeněk Košťál
Profil
Připomnělo mi to trochu firmu Vonásek&Vocásek :), zasvěcení pochopí.

Mimochodem rád bych slyšel tvůj názor ná návrh až budeš kódovat menu. Když se dělá grafika tak si vždycky všichni naplácají průhledné překrývající se věci a pak se to má kódovat a je problém. Někdy to vyřešit jde, někdy ne.
vwdesign
Profil *
dodelano...prosim o vase pripominky ke stránce http://vwdesign.czweb.org/
vydrus
Profil
Průměrný, 6/10
Mistr
Profil
vwdesign
(1) Proč je horizontální menu různobarevné jako šachovnice - políčka nastřídačku?
(2) Jak je vyřešené vertikální menu?
(3) Nač tolik aktualit? Protože se zjevně jedná o firmu, což jsi ostatně uvedl již v titulku tématu, nebude těch aktualit mnoho. A uvádět jako aktualitu údaje dva roky staré?
(4) Ve stránce je poměrně dost textu. Co nějaký podnadpis apod.?
(5) Do patičky si za zkratku "tel" přidej tečku.
stope
Profil
Dost průměrné, graficky nedoladěné.
Z fleku bych zrušil horizontální menu - firma se rozhodne do něj přidaj teště tři položky a bude problém (překáží tam vyhledávací políčko).
vwdesign
Profil *
1. Prvni policko znaci aktualni stranku, druhe a ctvrte jsou neaktivni polozku a na treti je ukazan hover.
2. Mozna o neco zkratim aktuality a dam tam rozsirenejsi vertikalni menu
3. Aktuality by tam vzdycky byly jen nejnovejsi 4.
4. Podnadpis urcite doresim.
5. Opravim

A jaky je vas nazor na graficke provedeni...dekuji
vwdesign
Profil *
Jak popripade vylepsit grafiku
Mistr
Profil
vwdesign
ad 1)
Variantu s hoverem jsem ještě odhadnul, ale neaktivní položku skutečně ne. Mimochodem, co to je? Pokud položka není aktivní, pak ji do menu nevkládej.

ad 3)
Zjevně jsi nepochopil, co jsem měl svou třetí poznámkou na mysli. Výpis - byť čtyř - aktualit je poměrně dlouhý. Co taková frma může mít za aktuality?
- dovezli nám šroubky
- začalo léto
- ukradli nám pokladnu
- hledáme pokladnu
- stále hledáme pokladnu
- pokladna se našla u šéfa
- zase dovezli šroubky
Protože frekvence výskytu nových aktualit nebude příliš vysoká, může se stát, že ty starší (třetí či čtvrtá v pořadí) už budou poměrně "vousaté" aktuality = budou tam již poměrně dlouho (i půl roku či více). Proto si myslím, že jedna aktualita - chceš-li je tam již mít - by bohatě stačila. Maximálně dvě.
vwdesign
Profil *
1. Asi jsem se spatne vyjadril...samozrejme ze vsechny odkazy v menu jsou aktivni, ale ty cervene polozky jsou normalni zobrazeni v menu (tedy bez hoveru, bez vyznaceni prave navstivene stranky)
3. Tady mas asi pravdepodobne pravdu a tuto cast zredukuji a spise ji tedy naopak rozsirim o vertikalni menu nebo navrhujes neco jineho?
vwdesign
Profil *
a co takto? http://vwdesign.czweb.org/
Měsíček
Profil
Nelíbí .. a hlavně se mi nelíbí, že střídáš tloušťku linek, - jednou tenounké a někdy tlusté, kdyby jsi to ujednotil možná by to bylo lepší.
vwdesign
Profil *
to se vztahuje k vertikalnimu menu...mohl by jsi prosim byt konkretnejsi?
Měsíček
Profil
Celkově ke všemu.
vwdesign
Profil *
zkusim tloustku linek sjednotit...snad to pomuze jak rikas
Mistr
Profil
vwdesign
ad 1)
Dobrá, už si asi rozumíme.

a co takto? http://vwdesign.czweb.org/
Obávám se, že není příliš patrný rozdíl mezi vertikálním a horizontálním menu. Domnívám se, že bych si toho horizontálního vůbec nevšimnul. A pokud bych hledal kontakt, musel bych se zastavit, zapřemýšlet, pravděpodobně projet vertikální menu ještě jednou (zda jsem položku Kontakt nepřehlédl) a pak by mne zřejmě napadlo hledat menu horizontální.
vwdesign
Profil *
a jak by jsi to resil? zrusit horizontalni menu nebo udelat vertikalni menu mene vyrazne?...treba jen strohe odkazy bez pozadi?
Mistr
Profil
vwdesign
a jak by jsi to resil?
Řešil bych to například výraznějším umístěním horizontálního menu nebo jeho provázáním s menu vertikálním. Nabízí se například barevné vyjádření tohoto svazku či místo položky Menu ve vertikálním menu uvést totožný text se zvolenou položkou z menu horizontálního apod.
vwdesign
Profil *
Myslel jsi to s tim provazanim nejak takto?...a co jinak rikas na vzhled?...linky jsou uz sjednoceny na stejnou tloustku...doufam, ze je to ted lepsi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0